Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Z nowości tylko Dyktator z Sachą Baronem Cohenem (23 maja, ok. 22:35) i Paranormal Activity 4 (24 maja, po godz. 23). Jeszcze w Superkinie z "w miarę" świeżych blockbusterów Transformers 3 i MIssion: Impossible 4. Jednak poza tym reszta propozycji to same odgrzewane kotlety, np. Pan i pani Smith, Iron Man - pierwsza część, Godziny szczytu, Forrest Gump oraz odwalane do potęgi n-tej animacje DreamWorks i polskie komedyjki. Aż się boję, że ramówka filmowa TVNu na okres letni z roku na rok będzie się staczać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości tylko Dyktator z Sachą Baronem Cohenem (23 maja, ok. 22:35) i Paranormal Activity 4 (24 maja, po godz. 23). Jeszcze w Superkinie z "w miarę" świeżych blockbusterów Transformers 3 i MIssion: Impossible 4. Jednak poza tym reszta propozycji to same odgrzewane kotlety, np. Pan i pani Smith, Iron Man - pierwsza część, Godziny szczytu, Forrest Gump oraz odwalane do potęgi n-tej animacje DreamWorks i polskie komedyjki. Aż się boję, że ramówka filmowa TVNu na okres letni z roku na rok będzie się staczać...

 

A Harry Potter jest?

 

Sprawdziłem już słaba ramówka na maj ok Iron Man spoko ale reszta to żenua

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj oglądając ''Małych Gigantów'' zauważyłem, że jak wystąpiła Julia Totoszko to w programie bardziej było widać jej ojca, piosenkarza Mariusza Totoszkę niż ją i jurorów. Ciekaw jestem czy np. gdyby wystąpiła chociażby ktoś z rodziny Danuty Błażejczyk to czy również by ją bardziej też byłoby widać w ''Małych Gigantach''?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KRRiT o niczym nie decyduje

 

Albo też może być związane ze sposobem, w jaki Wojewódzki ocenia dzieci. Głównie chodzi mi o język. Gdyby dali zieloną buźkę, to KRRiT na pewno by się doczepiła.

 

 

Ale przecież dzieci są uczestnikami tego programu podobnie jak Widzowie - skoro oznaczenie 12+ to część uczestników nie może oglądać programu w którym sami biora udział. NONSENS :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jaka jest szansa na transmisję debaty prezydenckiej 21.maja na antenie TVNu?

Przypomnę, że wspólna debata TVP i Polsatu jest transmitowana na głównej antenie Polsatu.

W DVB-T nie ma TVN24! Wybory prezydenckie są ważne nie tylko dla posiadaczy płatnych ofert telewizji kablowych i satelitarnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...