Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma się o co spierać bo jaka jest prawda każdy widzi. Fakty TVN, TVN24 jak i cała publicysta w tej stacji ukierunkowana jest może nie za PO a bardziej przeciw PiS i prawicy(KNP, SP, PR Gowina, Ruch Narodowy) i widać to doskonałe czego najlepszym przykładem jest program Kropka nad I. I nawet osoby które nie znoszą Pisu to widzą.

Jedyne co oglądam na TVN24 to Kawa na ławę bo forma mi bardzo odpowiada i jest to dość obiektywna publicystyka.

Każdy ma swoje sympatie polityczne i w to nie wnikam, to że TVN od bardzo dawna robi jawną nagonkę na partie prawicowe i PiS... ich sprawa jaki mają "target" ale pisanie że jest to profesjonalna stacja informatyczna(czyt. obiektywna) jest zaklinaniem rzeczywistości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś napisał, że TV Trwam jest lepsze? Nie. Nie powinno się równać w dół pokazując, że inni są gorsi. Wzorowym nadawcą mainstreamowym jeśli chodzi o przekazywanie informacji jest Polsat, który ma dość obiektywne programy, do tego trzyma na satelicie zarówno prawicową Republikę jak i wydawałoby się lewicową Superstację, którą ostatnio zacząłem oglądać i wbrew pozorom (częste wizyty gości typu Jerzy Urban) jest to również dość obiektywna stacja telewizyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że serial "szkoła" to dno bo daje instrukcje małolatom jak robić złe/niemoralne rzeczy i poza tym że w nim jest do ze[beep]nia tylko sex i małaolaty dla których jest najważniejsze w życiu mieć jakąś wydumaną "miłość" i kopulować.

Bo po prostu odcinki "trudnych spraw" i "dlaczego ja" ze zdeprawowanymi małolatami TO BYŁO ZA MAŁO i TRZEBA BYŁO O NICH CAŁY SERIAL ZROBIĆ.

W ogóle mam już dość tej telewizji wypełnionej paradokumentami w których są tylko : kobiety w wieku 25-30 lat wylęknione czy nie są zdradzane i prowadzące śledztwa na własną rękę i kopulujące małolaty.

Kupiłem wieże LG i słucham stacji VOX FM,Parady (mieszkam w małym mieście pod Łodzią) i Zet Gold - to są 3 stacje jakie w mojej opinii da się słuchać w województwie Łódzkim. Telewizor służy mi już tylko jako monitor do Xboxa 360

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...