Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej naszą robią po taniości dlatego są 2 edycje w roku, oglądalność też im mocno spadła. Brytyjska weersja była o niebo lepsza ale ją zdjęli po 1 sezonie z powodu bardzo slabej ogladalnosci. Program był tam oskarżany o kopiowanie X Factora co akurat nie powinno dziwić.

Dlaczego to ma nie dziwić?? Mnie dziwi i to mocno, bo Must be the Music to jednak zupełnie inny program. Po pierwsze - nie jest to program wyłącznie dla osób śpiewających,a może przyjść chłopak z gitarą, z puzonem czy czymś innym i grać. W X-factorze pierwotnie miejsca nie było dla zespołów,a jedynie dla przyszłych wokalistów. Różnicę między formatami są znaczące moim zdaniem. Prędzej X-Factor to bardziej kopia idola wiadomo z modyfikacjami czy The Voice jest kopią X -Factora czy odwrotnie.

Polskie stacje na początku XXI w. stawiały na programy typu Talent show, później stawiały na programy z rywalizacją tzw. gwiazd i później TVN jako pierwszy zdecydował o powrocie do talent show,ale to nie jest tak też ,że to TVN coś tworzy, zarówno jedna stacja jak i druga kupuje formaty zagraniczne, a fakt,że potrafili program bardziej wypromować niż pomysłodawcy to jest sukces Polsatu. Polsat jednak w przeszłości potrafił coś stwoorzyć- Awanturę o Kasę czy Grę w Ciemno. Ten pierwszy uważam za jeden z najlepszych jeśli nie najlepszy w dziejach polskiej TV i dziwi mnie,że tylko w Nowej Zelandii go kupili.

Inna sprawa,że stacje mają prawo rywalizować. Paradokumenty odniosły sukces w Polsacie to TVN też postawił na nie. Trudno by było inaczej, czy chcielibyśmy,żeby był jeden program muzyczny, jeden serwis informacyjny- też można by uznać,że nie powinno być, bo Ci zrobili to pierwsi trzymając się logiki tych co mówią o kopiowanniu czy małpowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziennikarz TVN oraz jego żona zostali pośmiertnie odznaczeni przez Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego...

 

Czy mi się zdaje, czy Dariusz Kmiecik pracował od 2006 roku tylko w TVNie?

 

Pracował jeszcze w Telewizji Katowice i pamiętam, że jako pierwszy informował o likwidacji linii tramwajowych KZK GOP 8 i 25...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no dla mnie odznaczenie to lekka przesada. Gdyby tam zamiast rodziny Kmiecika mieszkał zwykły Kowalski to Prezydent by go odznaczył?? Raczej nie. Oboje wykonywali swoją pracę, sumiennie podobnie jak mógł wykonywać ten Kowalski. Nie wiem dlaczego odznaczać kogoś tylko dlatego,że był dziennikarzem?? Nie uważam tego zawodu za szczególny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...