Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I co z tego, że prywatny? Występki chorych ludzi zamkniemy na terenie prywatnym i uznamy, że problemu nie ma? Właśnie dlatego, że to ksiądz, TVN zainteresował się sprawą. Osobom publicznym media mają prawo patrzeć na ręce i ich zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

To jest twoja subiektywna opinia. Bo większość ludzi wie, że najbardziej punktują władzę światopoglądowi przeciwnicy. A większość ludzi TVN ma poglądy pokrewne do rządzących. Więc według ciebie, mają na siłę coś negować, mimo że się z tym zgadzają ideowo? Konserwatyści i lewica, też raczej samych siebie w mediach nie krytykują. Dlatego uważam, że wspomniany reportaż był bardzo na miejscu. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzetelność dziennikarska nie sprowadza się do "jechania" po swoich ideach. Wszystkie dotychczasowe wypowiedzi o manipulacjach TVN'u są tak samo zdaniami subiektywnymi. Wykaż proszę powiązania finansowe z partiami rządzącymi, albo daruj sobie takie ogólniki?

 

No, ale faktycznie nie mam ochoty dyskutować dalej o tym starym temacie. A z tobą ten temat można by ciągnąć w nieskończoność. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery TVN w listopadzie. Wśród nich "Iron Man 3", "Saga Zmierzch: Przed świtem - część II", "Oszukać przeznaczenie 5", "Nad życie", "Hobbit: Niezwykła podróż", "Gnomeo i Julia", "Kocha, lubi, szanuje", "Jak się pozbyć cellulitu" oraz "Szefowie wrogowie". Będą też znane już "Kowboje i Obcy", "Megamocny", "Wielki Mike" i "Psy i koty: Odwet Kitty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezła lista, jak na kanał darmowy. W dodatku będzie pewnie możliwość obejrzenia w oryginale z napisami. Tak trzymać. Oczywiście nie obejrzę, bo widziałem już wszystko na C+/HBO. Ale polecam np. Hobbita tym, którzy jeszcze nie widzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobbit to nie mój klimat więc nie jestem w stanie odpowiedzieć na temat tego konkretnego filmu, ale jeszcze chyba nie spotkałem się z filmem na TVN-ie (od czasu fuzji) by leciał w innym tłumaczeniu lub dubbingu niż na C+ (i viceversa w przypadku starszych tytułów - na czym niestety mocno ucierpiał film "Mecz Ostatniej Szansy", gdzie najlepsze tłumaczenie Canal+ z roku bodajże 03 lub 04 zastąpiono TVNowskim :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...