Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy reality-show “Kto poślubi mojego syna?” przyciąga 2 mln widzów, zdecydowanie więcej niż TVN oglądało w tym samym paśmie rok temu. Stacja w czasie emisji programu jest liderem rynku telewizyjnego, jednak widownia formatu spada z odcinka na odcinek.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/spada-widownia-show-kto-poslubi-mojego-syna-tvn-liderem-rynku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jestem dziwny bo poza sportem nigdy nie oglądam tych pozycji które mają największą oglądalność

Nie dziwny, tylko jesteśmy w mniejszości. Tak samo jak inni wymagający widzowie. Trzeba zdać sobie sprawę, że przeciętny widz ogląda w TV, to na co akurat trafi. Nie szuka konkretnych rzeczy jak my. Nie ma wielkich wymagań co do treści, bo lubi się relaksować prostymi rozrywkami. Takich ludzi jest najwięcej, dlatego głównie w nich celują ogólne kanały, jak TVN.

 

Sam chciałbym, żeby największą oglądalność miały tylko najlepsze rzeczy w TV. Ale tak niestety nie jest. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie tylko czasem jakiś film mi się zdarza obejrzeć, a tak to nic. W11 zdjęli, Kuba mi się przejadł, podobnie Mam talent, a X Factor przegrał u mnie walkę z The Voice of Poland. O innych programach szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W weekend „Fakty” TVN jako jedyny z najważniejszych telewizyjnych programów informacyjnych nie zajęły się w ogóle sukcesami naszych siatkarzy w mistrzostwach świata. - Do stworzenia materiału w telewizji potrzebny jest obraz. Jeżeli telewizja nie ma praw do zdjęć - obrazu nie ma, więc nie ma materiału - tłumaczy Mikołaj Nowak z internetowej redakcji „Faktów”.

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/fakty-tvn-krytykowane-za-przemilczanie-sukcesu-siatkarzy

 

Czy to jest wytłumaczenie ... Wydaje mi się , że nie , TVN po prostu nie chciał promować konkurencji czyli Polsatu ... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właśnie u nas zawsze jest. To mnie też wkurza, że limituje, pomija się jakieś informacje o przecież reprezentacji Polski, bo akurat wydarzenie pokazuje konkurencja. Nie wiem czy to polska choroba, czy inne kraje tez na to cierpią. W Polsacie też wiele razy nie informowali o rzeczach pokazywanych przez innych. W TVP np. podają wyniki 1 ligi żużla, a o Ekstraklasie cisza, za to TVN24 nawet w poniedziałek pokazuje rano żużel, chociaż wcześniej pies z kulawą nogą w TVN24 się tym nie zajmował. Jak stracą prawa to oczywiście znowu będzie cisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie tak jest. Tylko, że na zachodzie np. amerykańskie stacje potrafią się między sobą dogadywać, co do praw itp. A tak w ogóle, na TVN24 była relacja z sukcesów polaków. Dzień Po Dniu został nawet specjalnie przedłużony. W sporcie po Faktach na głównym TVN też było. Szukanie afery na siłę. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź samolubny. Nie lubię siatkówki, nie cierpię piłki nożnej... obojętność "Faktów" mi pasuje. Poza tym dlaczego mają informować o czymś, co wszyscy wiedzą? Wystarczy podnieta Polsatu, Polsat News i TVN24... A potem płaczecie, że wszędzie leci to samo i nie ma co oglądać. Mi to odpowiada, bo życie to coś więcej niż [beep]e w piłkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Ty jesteś samolubny, ma nie być informacji o sukcesie polskich siatkarzy w imprezie organizowanym w naszym kraju bo Ty się nie interesujesz. Przecież nikt nie mówi,żeby poświęcili temu wydarzeniu tyle miejsca co Polsat. Zresztą nie każdy ma TVN 24 , Polsat News i może oglądać jedynie "Fakty TVN".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wislok:

Jakim "nam"? Mów za siebie. W wolnym kraju możemy mówić, co nam pasuje. Ale to znaczy także, że ktoś może się nie zgodzić i mieć odmienne zdanie.

 

TVN poświęcił dostatecznie uwagi temu wydarzeniu, w zgodzie ze swoimi interesami. Można mieć pretensje, że słabo się dogadują z Polsatem. No, ale nie można ich do niczego zmusić. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam,że takich jak ja jest więcej, przecież nie ja napisałem o tym,że nie informowały "Fakty TVN", bo nie oglądam tego dziennika. Niedawno Kmita twierdził,że świetnie dogadują się z NC+,ale jak widzę masz lepszą wiedzę na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto to jest Kmita? Szef sportu dużego nadawcy. On musi mówić, że wszystko jest cacy. W interesach mówienie, że coś nie idzie, to nie najlepszy pomysł. I nie trzeba mieć specjalnej wiedzy. Wystarczy spojrzeć na TVP - oni dogadali się na tyle z Polsatem, że mieli materiały wideo. TVN, nawet na TVN24 pokazywał tylko swoje materiały, nagrane przez własnych reporterów wokół hal i zdjęcia PAP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...