Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak się daje pełne pakiety ncplus a 59 PLN cwaniakom którzy wysyłają wypowiedzenia to później sie dziwicie ze tak jest.

No już nie przesadzaj, ile jest tych "cwaniaków", kilka procent? z drugiej strony jakby by nie było takich ofert to by ich po prostu nie dawali. Zresztą i tak odbijają to sobie na pozostałych abonentach którzy przepłacają, uwierz mi stratni to oni na pewno nie są.

ps. pełny pakiet nc+ za 59 zł? nikt takiego nie ma w tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się daje pełne pakiety ncplus a 59 PLN cwaniakom którzy wysyłają wypowiedzenia to później sie dziwicie ze tak jest.

No już nie przesadzaj, ile jest tych "cwaniaków", kilka procent? z drugiej strony jakby by nie było takich ofert to by ich po prostu nie dawali. Zresztą i tak odbijają to sobie na pozostałych abonentach którzy przepłacają, uwierz mi stratni to oni na pewno nie są.

ps. pełny pakiet nc+ za 59 zł? nikt takiego nie ma w tej cenie

 

 

No dobra nie pełny ale z 6 canal plus zamiast 8. Przyznaje racje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o naszą Ekstraklasę, no to na nSport były głównie mecze piątkowe o 18:00, sobotni o 15:30 i poniedziałkowy o 18:00. Skoro ten pierwszy i ostatni są na wyłączność w Eurosporcie 2, to czemu nie pokażą choćby tego jednego sobotniego równolegle z Canal+? Wiocha jak nie wiem co. Przecież nie tak dawno, gdy dzielili się prawami z Polsatem, to niektóre mecze szły równolegle na trzech antenach: Canal+, nSport i Polsat Sport. No i komu to przeszkadzało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oraz także może retransmisje lub powtórki tych meczów Ekstraklasy, które ma Eurosport na żywo :)

 

[EDIT 12:20] Czyli się sprawdziło co mówiłem. Na nSport+ będą retransmisje tych meczów, które ma Eurosport 2 na żywo, a dodatkowo będzie nowy magazyn Ekstraklasa po godzinach: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ru ... -godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety zabrali L+, a częściej ją oglądałem właśnie w nSport, bo godzina była późniejsza i bardziej mi odpowiada. Liga+ Extra na szczęście została w nSport. Mnie też kompletnie nie interesuje co piłkarze robią po godzinach. Ich nowe panienki, fryzury, chlanie w Enklawie, głupkowate zdjęcia na Twitterze, puszczanie disco-polo w szatni. Naprawdę piłkarze to nie są intelektualiści, ich życie pozaboiskowe jest dość prymitywne. To może ciekawe dla gimbazy. Pewnie do tego targetu jest adresowany nowy program.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...