Skocz do zawartości

nSport+


Waldek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A co ma piernik do wiatraka? :?: Abonent nc+ nigdy nie wyłoży 40-50 zł żeby mieć ot choćby F1 czy siatkówkę ale 20 owszem. CP dzięki temu zyska te 20 zł. nc+ też zyska bo abonent będzie zadowolony. CP jest pozbawiony Ekstraklasy czy LM. Nikt nie wyłoży kilkudziesięciu złotych tylko po to by je oglądać ale 10 zł owszem. nc+ zarobi a nie starci bo pełna oferta piłki i tak będzie na C+. CP też zyska bo jego abonenci będą zadowoleni z takiej oferty. CP to ponad 3 mln. potencjalnych płatników po 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych ponad 3 milionów więcej jak milion płaci 10-20 zł za miesiąc za cały pakiet.Zapewne będą bardzo chętni płacić 10 zł za jeden dodatkowy kanał.AS zresztą o czym my rozmawiamy nigdy nie dostaną nawet takiej możliwości.Już prędzej CP udostępni swoje kanały niż NC+.Proponuje zająć się czymś ciekawszym niż pisaniem bajek i swoich fantazji nie popartych żadnym najmniejszym dowodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych ponad 3 milionów więcej jak milion płaci 10-20 zł za miesiąc za cały pakiet.

Źródło? Nie lubisz bajek i wróżbiarstwa :D Ostatnie dane CP które kojarzę to bodajże 700 tys. pakietu Mini HD. Cena Mini HD to 19,90. W jakichś oficjalnych promocja 16,50. O DRH6 czy KA52 wiedzą tylko forumowicze. Jak ktoś ma Mini HD to ma 2 kanały sportowe a to znaczy że sport go nie interesuje. Ale nawet jeśli jest ich milion to zostaje ponad potencjalnych klientów którymi na nasyconym rynku nie można pogardzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bardzo lubisz pisać bajki abonenci npakietu Mini i darmowego to ok.850 tyś.Za 19,90 To jest Rodzinny HD z czego kilka miesięcy za free i średnia wychodzi jakieś ok.13 zł w smartdomie 9.90.Pakiet Mini HD mają abonenci nawet za 4.90 zł.W pakiecie Mini HD są owszem dwa kanały sportowe ale Polsat Sport News i Polsat Sport i są one niegwarantowane.Jak nie masz o czymś zielonego pojęcia to się nie wypowiadaj na ten temat bo sam nie wiesz o czym piszesz.A wystarczyło tylko zerknąć na stronę CP by nie wypisywać głupot ale po co wiem nie wiem to napiszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
jest wiele innych logotypów na ich stronie.

Ale logotypy w folderze dth podlegają tylko pod ofertę platformy Cyfrowy Polsat i to nie są te same logotypy, co są w programie TV na stronie CP, bo tam są zupełnie inne loga :)

 

Przykład:

Logo nSport+ HD dla programu TV

nsport-hd.jpg

 

Logo nSport+ HD w folderze dth

kanaly-w-ofercie-nsport-hd.gif

 

Żeby było ciekawie nazwa logotypu w folderze dth to: "kanaly-w-ofercie-nsport-hd.gif"

 

 

Nie wiem, ale w zbiorze logotypów jest bardzo dużo których nie ma w ofercie.

No niestety tak jest :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
Nie wiem czy już ktoś o tym pisał, ale w Internecie znaleźć można alternatywną wersję logotypu nSport+, jak poniżej.

nsp.jpg

Jakby to była alternatywna wersja, to również by ona gdzieś obowiązywała.

 

Zapewne to jest wersja robocza logotypu. Szkoda, że nie została wprowadzona, bo przynajmniej nawiązuje do logotypu nSport HD, a tak to mamy coś dziwnego w zielonej kolorystyce i ze znaczkiem "play", który dla mnie nie ma żadnego nawiązania do sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...