Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Od 11 sierpnia w CBS Drama emisja spin-off'u "Dynastia Colbych". Wszystkie 49 odcinków (2 sezony). Zapewne ten sam czas antenowy co oryginalny serial, czyli 20-21.

Serial będzie emitowany w Polsce po raz drugi. Poprzednia i jedyna emisja miała miejsce dokładnie 20 lat temu, przez cały rok 1994, w TVP1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie w 16/9 będą nadawać stare seriale, które o tym formacie nigdy nie słyszały... Co do CBS - jeszcze nie ma ich za co chwalić. Nie jestem wiernym fanem ich seriali, bo większość już widziałem, ale z tego co mi wiadomo mają problemy z pomijaniem niektórych odcinków oraz z zakańczaniem emisji na którymśtam sezonie, jeśli nawet do końca serialu zostało drugie tyle. Rozumiem, oglądalność się liczy. Ale dla widza to bez sensu, w końcu to chyba kanały dla koneserów klasycznych produkcji lat 80. i 90. i nie należy się spodziewać pierwszego miejsca w TOP10 kanałów tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeszcze nie tak dawno, może z pół roku temu pisałem, że CBS Europa po rebrandingu wcale nie obniżył lotów, ale dzisiaj muszę niestety uderzyć się w pierś.

 

Jednak obniżył. W tym miejscu przyznaję rację tym osobom, które nie zgadzały się z moją opinią (niech te osoby się przypomną 8) ).

 

W ramówce coraz więcej amerykańskich gniotów nakręconych w XXI wieku + seriale znane m.in. z anteny CBS Drama i CBS Action.

 

Nie za fajnie to wygląda :x

 

Pomijam już to, że CBS wypiął się na filmy z innych krajów (pomijając rodzynki, które od czasu do czasu wciąż się pojawiają), ale żeby nawet filmów oldskulowych nie pokazywać? Dzisiaj np. patrzę w ramówkę i widzę same film od lat 90. wzwyż.

 

Szkoda, wielka szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o ofertę filmową - nazwijmy to - nie premium to CBS Europa prezentuje najciekawszą ofertę tuż po TVP Kultura i Filmbox, ale i zaraz obok Stopklatka TV, TCM i Kino Polska. Szkoda że wszystkie te stacje nadają w SD, ciężko z kiepskimi parametrami emisji, a taki TCM w ogóle jeszcze 4:3. Pozostałe kanały CBS absolutnie mnie nie interesują, ale ten jest jak najbardziej wartościowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Serialowe premiery na kanałach CBS w styczniu 2015.

 

CBS Europa

 

"Rodzina Borgiów"

 

CBS Action

 

"One West Waikiki" (sezon 1)

"Jezioro Wilków" (sezon 1)

"Grom w raju" (sezon 1)

"JAG - Wojskowe Biuro Śledcze" (sezon 1)

"Agenci NCIS" (sezon 1)

"Skrzydła" (sezon 1-3)

"Tajniacy" (sezon 1)

"CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku" (sezon 1)

"Matlock" (sezon 7)

 

CBS Drama

 

"Żona idealna" (sezon 1)

"Statek miłości: Nowa fala" (sezon 1)

"Karolina w mieście" (sezon 1-2)

"Do diabła z kryminałem" (sezon 1-2)

"Beverly Hills 90210" (sezon 4)

"Dr Quinn" (sezon 4)

"Sunset Beach" (sezon 4)

 

źródło: satelitarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...

W lipcu CBS Europa powtórzy "Twin Peaks". Będzie okazja do przypomnienia sobie serialu, zwłaszcza, że w 2016 roku w USA startuje 3 sezon.

 

Z kolei w niedzielę 21 czerwca stacja rozpocznie emisję drugiej serii serialu AMC - "Halt and Catch Fire" (niecały miesiąc po premierze w USA).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...