Skocz do zawartości

Rexroth
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Też to dziś zaobserwowałem. Kanał zmienił logo na mniejsze(zmiana na plus) i zmodyfikowano oprawę graficzną. Jednak niepokojące jest to że zaczęli emitować programy w SD, dotąd na tym kanale wszystko było w Native HD. Taka zmiana to wielki minus dla Animal Planet HD, chyba że dążą do ujednolicenia kanału SD i HD, jeśli nie to dla mnie zmiana bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość pietryga511

Już niedługo zmiany dotkną Animal Planet HD. Stacja dostanie osobny przekaz na Polskę z własną oprawą i ramówką (najpewniej też reklamami...). Czy oznacza to, że SD i HD zrównają w końcu ramówki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Zdecydowanie wygląda to pod pozorem zmian na likwidacje kanału Animal Planet w wersji SD.Wersja HD ma inna ramówkę i pozostanie bez zmian.

Nowy twór jest tak reklamowany w Stanach Zjednoczonych,tłumaczenie zbędne "On January 15th Discovery Fit and Health will become Discovery Life Channel. Join us for all new series that show life's inspiring, shocking and bizarre moments."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy Animal Planet miało stronę internetową? Pytam, bo z ciekawości jej dziś szukałem. Wszystkie kanały Discovery własną stronę mają, a AP już nie. Jest tylko program TV dla niego na stronie głównego Discovery. Czy może została ona usunięta w związku z re-brandingiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta informacja nie wygląda zbyt oficjalnie, chociaż AP HD rzeczywiście mógłby zostać. W ten sposób marka Animal Planet pozostałaby na rynku, a Discovery łatwo wprowadziłoby nowy kanał na polski rynek. Prawdopodobnie prędzej, czy później ramówki obu wersji zostałaby ujednolicone, a wtedy operatorzy zaczęliby rezygnować z wersji SD, więc Discovery postanowiło rozwiązać to inaczej, chociaż to nadal nic pewnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod tym względem nie będziemy gorsi, bo w USA Discovery Fit & Health jest jedynym kanałem, który nadaje tylko w SD. Discovery en Espanol i Discovery Familia nie liczę, bo to są kanały dla społeczności latynoskiej. Choć po starcie Discovery Life Channel może być tak, że i HD się pojawi. Podobnie było w przypadku Military Channel i American Heroes Channel. Pod pierwszą marką nie doczekał się HD. Po rebrandingu już tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Animal Planet HD zauważyłem reklamę Discovery Life. Jednak nie prezentowała, ani nie zapowiadała samego kanału, a mówiła o bloku programowym, który będzie w ofercie od 12 stycznia. Co do kwestii szczegółów, to logotyp jest właśnie taki sam, jaki będzie w Stanach Zjednoczonych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Animal Planet HD zauważyłem reklamę Discovery Life. Jednak nie prezentowała, ani nie zapowiadała samego kanału, a mówiła o bloku programowym, który będzie w ofercie od 12 stycznia. Co do kwestii szczegółów, to logotyp jest właśnie taki sam, jaki będzie w Stanach Zjednoczonych.

Blok będzie na Animal Planet. 12 stycznia będzie pierwszy film obyczajowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...