Skocz do zawartości

Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Szkoda, że zepsuli kanał wsadzając w nocy polskie stare seriale.

Święta racja! Pamiętam jak cc zagościło w c+ - to była ramówka, nie to co teraz rodzina zastępcza tv :/

Ale to przecież nie jest prawdziwa NTC tylko telewizja mobilna Polsatu.

Mocno ograniczone grono odbiorców.

Ten twór powinien być zlikwidowany - bo na ile to jest rzeczywiście telewizja mobilna ? - to tylko płatny mux rodziny zastępczej, yyy znaczy polsatu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy można powtarzać te same seriale?

Moze na pięt nie tyle seriale co sezony!

Dwie spłukane dziewczyny sezon pierwszy leci dwa razy w tygodniu, tak cały sezon zapętlony i się zaczyna i kończy dwa razy w tygodniu! Kiedyś widziałem sezon drugi przez chwile, ale nagle zniknął.

Inne seriale to samo! Cały czas jeden i ten sam sezon!

 

Nie wspomnę tego ze od 2 lat bez przerwy leci seks w wielkim mieście, w kółko i od poczatku!

Nie można wyciągnąć z archiwum jakiś ciekawszych seriali? Niech będzie jakaś różnorodność!

 

 

Dzisiaj rano przez przypadek trafiłem na CC HD i zauważyłem że daleko od noszy w HD. Przynajmnej jakoś to wyglądało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja jak najbardziej słuszna.

 

Ale co zmienia HD skoro ramówka jak napisałem... 20 letni serial puszczą Ci w "HD"...

Fajnie, że poruszyłeś ten wątek. Tak się właśnie zastanawiam, czy aby niektóre seriale z ramówki CC nie są odnowione cyfrowo? Jak tak oglądam np. "Przyjaciół" to jakość jest nawet, nawet jak na serial z lat 90. - nie jest to może obraz żyleta HD, ale dobrze się go ogląda. O wiele lepiej niż wcześniej. A może to mi się zdaje? Czasem pod wpływem tego znaczka HD w górnym rogu ekranu mam omamy wzrokowe :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że poruszyłeś ten wątek. Tak się właśnie zastanawiam, czy aby niektóre seriale z ramówki CC nie są odnowione cyfrowo? Jak tak oglądam np. "Przyjaciół" to jakość jest nawet, nawet jak na serial z lat 90. - nie jest to może obraz żyleta HD, ale dobrze się go ogląda. O wiele lepiej niż wcześniej. A może to mi się zdaje? Czasem pod wpływem tego znaczka HD w górnym rogu ekranu mam omamy wzrokowe :wink:

 

Friendsy od 1,5 roku są dostępne na bluray. Jeszcze wcześniej wersja hd leciała na zagranicznych kanałach.

 

Odnowienie serialu to żaden problem, kwestia kasy. FOX zremasterował nawet x-files który obecnie leci na pro7 maxxx.

http://i.imgur.com/j5x5gCv.jpg

The wire - remaster w hd dostępny od ponad miesiąca, bluray na wakacje.

 

Więc nic ci się nie zdaje, jest hd. Tylko bitrate biedny :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tylko Elsat rezygnuje z wersji HD. Gdyby Viacom chciał zrezygnować z wersji SD, to by o tym oficjalnie poinformował, a przynajmniej większość operatorów by to zrobiło. Poza tym wersja SD musi być w TV Mobilnej, ponieważ tam nie ma miejsca na kanały HD, zwłaszcza tych, które nie są związane z Polsatem. A oferty programowej nie będą zmieniać, ponieważ obecna gwarantuje bardzo dobre wyniki oglądalności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja jak najbardziej słuszna.

 

Ale co zmienia HD skoro ramówka jak napisałem... 20 letni serial puszczą Ci w "HD"...

Fajnie, że poruszyłeś ten wątek. Tak się właśnie zastanawiam, czy aby niektóre seriale z ramówki CC nie są odnowione cyfrowo? Jak tak oglądam np. "Przyjaciół" to jakość jest nawet, nawet jak na serial z lat 90. - nie jest to może obraz żyleta HD, ale dobrze się go ogląda. O wiele lepiej niż wcześniej. A może to mi się zdaje? Czasem pod wpływem tego znaczka HD w górnym rogu ekranu mam omamy wzrokowe :wink:

Moja spekulacja: oni jeszcze wtedy kręcili na taśmach - i zdaje się że z takiej tasiemki można bardzo ładną jakość wyciągnąć. Do dziś grupa reżyserów jest za nośnikami analogowymi, chyba między innymi z tego powodu.

Problemem pewnie będzie super nowoczesne kilka lat temu HD. Jeśli coś powstało na nośniku cyfrowym w tej technologii to za jakiś czas będzie przestarzałe - ale nic więcej niż 1920x1080 z stamtąd nie wyciągniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Friendsy od 1,5 roku są dostępne na bluray. Jeszcze wcześniej wersja hd leciała na zagranicznych kanałach.

 

Odnowienie serialu to żaden problem, kwestia kasy. FOX zremasterował nawet x-files który obecnie leci na pro7 maxxx.

http://i.imgur.com/j5x5gCv.jpg

The wire - remaster w hd dostępny od ponad miesiąca, bluray na wakacje.

 

Więc nic ci się nie zdaje, jest hd. Tylko bitrate biedny :lol2:

WOW, no to mnie ładnie zaskoczyłeś, zwłaszcza tym zremasterowanym "Z Archiwum X" :brawo: Zacieram już rączki. Byłoby miło gdyby polecał kiedyś na FOX. Odnowili wszystkie sezony?

 

 

Nom, ach ten lichy bitrate :x:roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...