Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak przełączam na Eskę na chwilę z ciekawości i patrzę a tam w paśmie ''Fresh Mix'' leci o to ten kawałek, byłem bardzo zdziwiony, tam naprawdę grają ciekawe inne klipy, ciekawe dlaczego nie chcą tego grać w innych pasmach, ten klip widziałem tylko na Mooz Dance w wakacje go tam wałkowali a tak to pozatym nigdzie, dopiero teraz na Esce to mnie zaskoczyli :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tak. To zdecydowanie była ich najlepsza ich oprawa (chociaż nigdy nie lubiłem identów imprESKI). Świadczy o tym fakt, że długo się utrzymywała i wielokrotnie do niej powracano. Obecna oprawa to tragedia, a przyszła wraz z tymi wszystkimi zmianami we wrześniu. Wtedy Eska zrobiła się jakaś taka gorsza. A poprzednia, ta minimalistyczna, nie była co prawda niesamowita, ale też ładna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

"100 złotych" to bardzo kiepska kopia programu VIVY "100 klipów, które wstrząsnęły VIVĄ" czy jakoś tak to było ;)

Montaż "100 złotych" w eska TV, to jakaś masakra, prześwietlone twarze tych "znawców", te klipy w tle jakieś zmniejszone a za nimi jeszcze, rozmazana wersja tego klipu na full screenie. Niech wymyślą coś oryginalnego to raz, a dwa nich ogarną osobę od montażu, bo to wygląda bardzo tanio i beznadziejnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ten program z vivy to słaba kopia 66naj/33naj z TVN Style(wersja z przebojami tez była) obecnego conajmniej od 2007 i to najlepsza wersja tych programów na naszym rynku. A oni to wzięli albo bezpośrednio z USA albo z RTLu, tam był taki program co sobotę o 20:00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłądnie to było "66 niezapomnianych piosenek", ale są rózne serie i nie wiem czy nie było czegoś o piosenkarzach. Najwięcej zalezy w tych programach od poziomu komentujących i w tvn style było najlepiej, jak ogladalem na vivie to już bieda :D na fokus tv też leci jakas slaba wariacja tego programu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dzisiaj zamiast paru nowosci leca inne klipy, mial byc nowy Jason Derulo i taka byla belka a polecialo Cant Stop Playing i nowy Hyży a poleciał Dawid SyjonFam

Wczoraj też trafiłem na taki przypadek tylko przy innych utworach.

 

 

Jest coś ciekawego na tym kanale? Tzn. puszczają gdzieś starsze klipy czy niestety współczesna papka? Na szczęście jest od nich VOX.

Czasem puszczają, ale raczej wymieszane z nowymi w paśmie ''Hity na czasie''. Za to sporo starszych piosenek, ale tylko polskich leci w porgramie ''Polska Lista''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dobra decyzja, ponieważ dużo młodzieży w wieku gimnazjalnym ogląda Eskę TV. Ja osobiście jak wprowadzono w 2005 roku te oznaczenia wiekowe to byłem niebywale zbulwersowany. Miałem wtedy 15 lat i nagle okazuje się, że filmy, które regularnie oglądam od 9 roku życia, muszę niby poczekać rok, żeby obejrzeć. Oczywiście nie przestrzegałem tego. Ale oczywiście nie to było najgorsze. Najgorsze, że te przeszkadzace wisiały non stop na ekranie, a nie jak wcześniej przez 3 minuty i tylko na audycjach zawierających znaczną ilość treści negatywnych. Myślicie, że jak jakiś gimnazjalista chce sobie jakiś "ostrzejszy" klip zobaczyć, to nagrywa przez PVR i czeka cierpliwie na 16 urodziny? Wolne żarty i kpina ze zdrowego rozsądku! Najgorsze, że minęły już prawie 10 lat od tego skandalu i nadal to wisi. Paranoja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenia wiekowe w dobie telewizji cyfrowej są przeżytkiem. Zasłaniają ekran i w ogóle nie spieniają funkcji ochronnych. Od tego są rodzice. No ale uspokajają sumienia panów z KRRiT. Niejednokrotnie, przekaz w programach informacyjnych i debatach polityków jest bardziej nienadający się do emisji, aniżeli nie jeden film czy serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...