Skocz do zawartości

Eska TV i Eska TV Extra


RETROJAM500
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja myślę, że to tylko bałagan :) Paradoksalnie można przewalać czas 12 minut reklamy w godzinie sprzedając na serio 12 minut reklamy w godzinie. Jak to możliwe? Otóż sprzedałem 12 minut reklamy w każdej godzinie. Ostatni blok reklamowy w godzinie mam xx:57 i ten blok ma trwać 3 minuty. Jeśli się zagapię i np. 15 sekund tego bloku wejdzie mi na następną godzinę a zaplanowane na następną godzinę zmieszczą się jak trzeba to już mam wtopę, przekroczyłem limit reklam o 15 sekund. I nikogo nie obchodzi, że w poprzedniej godzinie było mniej :) Więc bałagan, nic więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślę, że to tylko bałagan :) Paradoksalnie można przewalać czas 12 minut reklamy w godzinie sprzedając na serio 12 minut reklamy w godzinie. Jak to możliwe? Otóż sprzedałem 12 minut reklamy w każdej godzinie. Ostatni blok reklamowy w godzinie mam xx:57 i ten blok ma trwać 3 minuty. Jeśli się zagapię i np. 15 sekund tego bloku wejdzie mi na następną godzinę a zaplanowane na następną godzinę zmieszczą się jak trzeba to już mam wtopę, przekroczyłem limit reklam o 15 sekund. I nikogo nie obchodzi, że w poprzedniej godzinie było mniej :) Więc bałagan, nic więcej :)

 

I tu zaczynają się rodzić biurokratyczne absurdy - czy trzeba mieć certyfikat KRRiT na czasomierz dokumentujący emisję reklam? :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież już te same seriale testowali od jesieni 2013. Nie oglądały się więc przywrócili muzykę. STARS.TV wspomniał że w czasie niektórych seriali jego stacja wygrywała z Eską. Co oni mają w głowie, żeby do tego powracać. Jeszcze bym zrozumiał jakby puszczali coś nowego, może coś bardziej popularnego i coś co nie skończyło się po jednym sezonie. Kto tam pracuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie do końca mogą stać się kanałem serialowym, muzyka musi zajmować tam określoną (i to dość sporą) część ramówki, prawda? Wydaje mi się, że mają to zapisane w koncesji.

 

 

Gdyby Eska odważyła się emitować takie seriale jak "Skins" czy "Shameless" to byłbym na tak! Dopasowane do widowni stacji. Na razie to wygląda na działanie w stylu "puścimy coś i zobaczymy czy się przyjmie". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MA ktoś gdzieś link do tej muzy (eska mega mix 2013 SYLWESTER - bo ten klip puszczany pozniej jako nie sylwestrowy ma inna kolejnosc), bo filmik 'wygasl' ?

Na chomiku djrafik jest tvsat2/full :jupi:

Pomyliłeś użytkowników - ten post napisał @henrix343 :D

---------------------

@Jay Liam: pamiętaj, że na czeskiej siedział też @STARS.TV, więc to go możesz o to zapytać, a z tego co mi wiadomo to Viacom przeniósł się z koncesjami do Holandii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@djrafik dzięki! A to jest cały ten sylwestrowy mix? Chciałbym mieć pewność zanim wybulę chomikowi.

 

Masz może 2014 ?:P Ogólnie świetnie im wychodzą te mixy - jak się powycina reklamy i pogaduszki - impra pełną parą!

 

EDIT: jak masz jakieś linki śmiało zapuszczaj na henrix343@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Od lutego znowu koniec wieczornego pasma niemuzycznego. Zostają tylko Wczorajsi. Czyżby (znowu) słaba oglądalność? Może myśleli że jak powtórzą te seriale po raz n-ty to tym razem ktoś je obejrzy? Przy okazji startuje Winter City (coś jak Summer City) i nie przypominam sobie, żeby w poprzednich latach mieli taki projekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wszystko ok fajne pasma muzyczne, prezenterzy itd tylko ta TRAGICZNA oprawa jeden wielki bałagan - syf. Kiedy Robert M tworzył dla nich oprawy muzyczne było 1000% lepiej. Ta oprawa jest tak słaba że co niektórzy użytkownicy SK potrafili by zrobić lepszą ;) Po co to logo w reklamach ?Polska lista jakieś cyferki kolorowe jakViva za czasów kolorów - relikt i tandeta. To już POLO TV ma lepszą oprawę bo "jakąś" z okrzykiem lidera z zespołu DBOOM hihihi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...