Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pietryga511

SID - Service IDentifier, to taki jakby numer porządkowy przekazu na transponderze, który z tego co wiem nie ma zupełnie nic wspólnego z jakością obrazu czy dźwięku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to raczej już niedługo discovery historia nie obejrzmy, a to dziwne bo pod koniec roku ma przejść na format 16:9.

 

Gdzie jest info że pod koniec roku ? Wolałbym żeby szybciej... Za każdym razem jak włączam to leci materiał 16:9 z czarnymi paskami. Ruszta się tam, chłopaki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko dlaczego nie chcą Discovery Science zrobić w HD. Przecież ten kanał jest lepszy niż oba wymienione razem wzięte.

 

Bo Turbo Xtra HD lepiej brzmi, zwłaszcza dla dzieciaków które są teraz jedną z głównych grup konsumentów i doradcami swoich rodziców w temacie "na co wydać ciężko zarobioną kasę". Rzeczy które dzieciaki mają w szkole nie interesują ich natomiast w zupełności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kiedy pojawi się kanał Discovery Turbo Xtra HD w cyfrowyn polsacie bo pytałem się na facebooku Discovery Turbo Xtra czy ich kanał w HD będzie w cp odpisali " tak DTX HD będzie również w Cyfrowym Polsacie, ale nie od 17 wietnia. Skontaktuj się ze swoim operatorem, żeby poznać więcej szczegółów i proszę o najszybszą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery chyba postanowił wyjść na przeciw oczekiwaniom widzów. Na swoich antenach promuje i zachęca do wzięcia udziału w "Discovery Panel".

 

Oto adres: http://www.discovery-panel.pl

 

W panelu tym przygotowywane są ankiety na temat działania i naszych oczekiwań wobec kanałów grupy Discovery. Po podaniu adresu e-mail przechodzimy przez pierwszą, krótką ankietę wstępną (byłem, wypełniłem, a co :)) . O następnych będziemy powiadomieni mailowo.

 

Nie wiem jak będą wyglądały kolejne pytania, jednak jest w końcu szansa na skierowanie naszych opinii do najbardziej zainteresowanych. Niech wiedzą, że jesteśmy jednak wymagającymi widzami i chcemy więcej, lepiej i w lepszej jakości. :P

 

Ktoś chętny do wzięcia udziału :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbierają informacje o oczekiwaniach widzów, i pewnie dlatego likwidują discovery historia. Czeka nas jeszcze więcej wojen na złomowisku. W jakości HD. Ja już nawet nie sprawdzam ich programu tv. Szkoda zachodu. Bardzo żałuję, ze nie można wybierać sobie konkretnych kanałów. Bo w celu obniżenia sobie abo, najchętniej przestałbym płacić za kanały ze stajni Discovery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...