Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I HD jest jakimś priorytetem dla nich, bo prawie w 100% dotrzymali słowa, co do uruchomienia wersji HD kanałów do końca ubiegłego roku. A w tym roku zostawili już tylko Animal Planet w HD. Discovery Life też ma być w HD, ale dopiero z czasem. Discovery Historia nie nadaje się na tą rozdzielczość i wciąż nie wiadomo co zrobią z tą kulą u nogi. Ale Discovery Science HD mógłby się już w końcu pojawić. Nie bez powodu w EPG nc+ znajduje się pomiędzy Discovery Channel HD oraz Animal Planet HD, bo pewnie wersja SD zostanie wywalona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Discovery Science HD miało być w ubiegłym roku, ale przełożyli na ten. Kij wie dlaczego.

 

Co do CBS-ów, to nawet w UK też można często zobaczyć coś w 4:3. Po prostu dużo klasyków emitują i najwidoczniej taki był ich zamysł z tymi kanałami (poza CBS Reality, bo to jako tako ujdzie). A były parę lat temu plany uruchomienia CBS Action HD i CBS Drama HD, i to chyba nawet pod Freesat, ale na planach się skończyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Na kanałach z rodziny Discovery, więc także np. TLC przesunięto loga wyżej i bliżej lewej strony, . W końcu to teraz jakoś wygląda, nie przeszkadza w oglądaniu. Oby więcej nadawców tak postąpiło, bo te niektóre loga prawie w safe area są niedopuszczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że logotypy są za wysoko. Powinny być odrobinę niżej, wówczas lepiej by się prezentowały. Przy okazji, NIESTETY powiększono kilka logotypów: TLC HD, Discovery Science i Discovery Historia (te ostatnie jest monstrualne w stosunku do poprzedniego). Nie wiem, czy na Discovery Channel HD logo nie zostało nieznacznie powiększone. Być może tylko tak mi się wydaje, bo jest bliżej krawędzi ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

To już nawet ruskie mają aktualny logotyp kanału na ekranie, a my nie... :/ -.-"

 

Hp9RcQp.png

 

Ale najlepsze i tak jest samo białe "D" z globem, i równoległobokiem z "HD" przy nim. Tak jak w Wielkiej Brytanii i Irlandii, we Francji, w Niemczech, w Hiszpanii. Holandia też ma takie, ale kolorowe. Natomiast Stany Zjednoczone nieco większe i... oczywiście w prawym dolnym rogu (tam gdzie moim zdaniem powinny być logotypy wszędzie, także w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Zauważyłem coś na Discovery. Będąc u mojej dziewczyny, w telewizorze leciał akurat jakiś program na Discovery HD. Moja dziewczyna ma telewizję kablową z firmy Multimedia. I akurat jak była zapowiedź innego programu, to pod godziną emisji pojawił się napis "Multimedia kanał 9". Oglądając ten kanał w NC+ nie spotkałem się z tym. Czyżby kablówka miała swoją wersję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...