Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zagalopowałeś się, dekoder MPEG4 odbiera bez problemu kanały w MPEG2.

Nie rozumiesz, chodzi o to że teraz kanał X który ma swój odpowiednik w HD muszą trzymać na transponderach również w wersji SD MPEG2 dla abonentów mających stare dekodery MPEG2.

No tak, ale nc+ prawdopodobnie dalej będzie trzymać "swoje" kanały w wersji SD, bo któreś ich oferty SD (bodajże TNK) mają działać jeszcze do 2016 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@iceberg:

Mówiłem o rebrandingu Discovery Historii. Mój poprzedni post odnosił się, do jeszcze wcześniejszej mojej wypowiedzi. Nie chciało mi się edytować, gdy już ktoś inny się wpisał. A, skąd takie info? Z plotek, jakie krążą np. wśród kablówek. ;) Likwidacja na tę chwilę już nie aktualna. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no panowie proszę... Discovery Historia idzie do likwidacji a Discovery Science żadnego rebrandingu przechodził nie będzie. Skąd wy takie bajki bierzcie.

Jedyna zmiana to nazwa kanału na Science Channel.

Science, bo Science Channel to poprzednia nazwa, to nic innego jak nasz Discovery Science.

 

Co do rebrandingu to bardziej na ID Xtra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Animal Planet od 1-go lutego jako Discovery Live. Również zmiana logo. Tylko po co ja się pytam ta zmiana, marka doskonale znana od lat na rynku i po co to ruszać. Dotychczasowa nazwa świetnie oddawała przeznaczenie i zawartość stacji. Ma być też delikatna modyfikacja programowa, coś mi się wydaje że postawią na jakieś reality show'y itp. a coraz mniej będzie profesjonalnych i ciekawych filmów przyrodniczych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wikipedii jest napisane, że Discovery Life Channel (DLC) ma być o:

"Profiling ordinary people in extraordinary situations, DLC presents an unfiltered look at real relationships – from patient and doctor to husband and wife or parent and child – while also emphasizing people as they face hardships, take risks and, ultimately, persevere"

Czyli takie TLC2? Mam nadzieję, że AP HD pozostanie, bo w komunikacie nic o wersji HD nie piszą, tylko ogólnie o kanale Animal Planet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie:mógłby mi ktoś powiedzieć co to za pozycja programowa jutro o godz.:15:20 i trwa 10 min.?Jest napisane Bundesliga,ale wiadomo,że już meczy tej ligi nie transmitują więc co w tych 10 minutach jest pokazane.W dodatku program jest ,,na żywo".Z góry dziękuje za odpowiedź :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość pietryga511

Nie po to parę miesięcy temu otworzyli dla reklamodawców nową antenę (AP HD), żeby teraz się jej znowu pozbywać. Jestem prawie pewien, że Animal Planet HD będzie sobie dalej istniał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że w tym przypadku mamy do czynienia z dwoma różnymi kanałami. Inna ramówka, nawet logo jest trochę inne. Nie zdziwiłbym się jakby tylko standardową wersję zastąpili Discovery Life, które @bjmuri na pewno nie będzie pokazywać zwierzaczków. Anglojęzyczna wikipedia mówi o tym kanale tak: "Profiling ordinary people in extraordinary situations, DLC presents an unfiltered look at real relationships – from patient and doctor to husband and wife or parent and child – while also emphasizing people as they face hardships, take risks and, ultimately, persevere". Nie trzeba dobrze znać angielskiego, żeby się domyślić że będzie to taki nowy TLC, tylko może nieco bardziej dokumentalny. Jak już to byłby to kanał wzorujący się na Nat Geo People.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...