Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A mi się wydaje, że Eurosport ma 3 kabiny komentatorskie. W czasie gdy na Eurosporcie 2 leci Bundesliga komentatorzy normalnie komentują transmisje na żywo które nie są pokazywane. Można się tego nie raz domyślić , bo komentarz powtórek następnego dnia ( np podczas wyścigu GP3 odbywających się w sobotę o 17:10 a pokazywanych w niedzielę o 9 na Eurosporcie 1) brzmi tak jakby był komentowany na żywo )

 

Zdarza się, że wyścig GP3 w sobotę też jest na żywo, tak jak ostatnio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kiedyś pojawiła sie informacja, że Discovery Channel ma być kanałem bardziej rozrywkowym, niż dokumentalnym, co wyjaśnia obecność tego typu programów. Podobnie jest z DTX i TLC, które są kanałami bardziej lifestylowymi. Dlatego sport pasuje do DTX, tak jak programy kulinarne do TLC, ale tylko w ograniczonych ilościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko jakość kanału odstrasza do włączenia nawet na chwilę. Ja dobrze, że jeszcze w tym roku będzie wersja HD. Obstawiam listopad. Grudzień, to bardziej okres na świąteczne promocje i zbieranie nowych abonentów. Patrząc po tym, że to ITI Group oraz ITI Neovision się bardziej lubi z Discovery Communications, to Discovery Science HD na pewno będzie od samego początku w ofercie nc+.

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Discovery Science to chyba jedyny z całej paczki, który jest wart jakiejkolwiek uwagi.

 

i jeszcze niedostępny w HD :( miejmy nadzieję, że do końca roku uruchomią Discovery Science HD :)

 

Jak sądzicie pojawi się w końcu DMAX / DMAX HD w Polsce chociażby na satelicie? ;)

http://blogi.satkurier.pl/107657-kanal- ... olsce.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery Communications Inc. jest wielką grupą, zależy im na rozwijaniu oferty w Polsce, zapowiedzieli, że wszystkie kanały będą nadawać w HD i sukcesywnie do tego dążą ;) przecież uruchomili ID HD i Discovery Turbo Xtra HD czekam na Discovery Science HD (który działa już w Turcji, we Włoszech, w Bułgarii czy we Francji) :) więc co do DMAX to powinni go uruchomić bez względu na dostanie miejsca na kanał w DVB-T. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DMAX nadaje w Hiszpanii, we Francji, w UK, we Włoszech, w Irlandii, w Niemczech, w Szwajcarii i Austrii to powiedźcie mi teraz czy DMAX we wszystkich tych państwach nadaje w naziemnej telewizji? sądzę, że nie, a przecież kanał jest na satelicie :)

 

zdaję mi się, że w Hiszpanii DMAX działa pod szyldem Discovery Max ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Hiszpanii jest Discovery MAX. Na pewno to jest rozwinięcie nazwy DMAX, ale to wciąż inny brand. DMAX jest także w Azji. We Francji nie ma. Francja to tylko Discovery Channel HD, Discovery Science HD oraz kanały od Le Groupe TF1, w których mają udziały (TV Breizh, Stylia, Histoire, Ushuaïa TV, Eurosport France, Eurosport 2 France).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...