Skocz do zawartości

Cinemax i Cinemax 2


Diavolo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam taką propozycję. Jak Cyfra wprowadzi VOD, to niech zrobi tak:

Filmy, które leciały na Cinemaxie 1, będą dostępne do "wypożyczenia" za darmo przez 24 godziny od emisji, ale tylko dla tych, którzy wykupili opcję Cinemax lub Mutli Premium. Wtedy Cinemax 2 będzie zbędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

W jednego nie pojmujecie, że Cinemax to kanał: uzupełniający ofertę HBO, na antenie pojawiają się produkcje, które nie trafiły do szerokiej dystrybucji, filmowe przeboje wszechczasów, kino międzynarodowe i europejskie oraz obrazy nagradzane na festiwalach filmowych, czyli przeciwieństwo do HBO gdzie znajdują się największe hollywoodzkie przeboje, popularne tytuły kinowe oraz własne produkcje tej stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzm się, Cinemax to kompletna porazka. Moge zrozumiec ,że to kino dla koneserów , ale pobieranie kilkunastu zł miesięcznie za taka sieczkę to przesada. Zwróccie uwagę, że np Cyfra za jeden kanał pobiera aż 15 zł, koszmar! polsat za dwa Cinemaxy w pełnym pakiecie już dużo mniej a N dodaje je gratis do pakietu hity filmowe a potem chce pobierać tylko 10 zł.

Wniosek prosty cena jest tu zależna od platformy , a jeżeli chodzi o repertuar . no cóż o gustach sie nie dyskutuje. Ja jednak nie obejżałem tam żadnego filmu oprócz GREASE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam wszystkim rację, że Cinemax to jest tragedia, faktycznie już pewnie lepszy jest Hallamrk od tego kanału, albo Zone Europa, bo ja szczerze to pewnie na Zone Europa oglądnełem więcej filmów niż na Cinemax, a Cinemax 2, to głupota, ponieważ moim zdaniem to jest bez sensu oglądanie tego samego na drugi dzień o tych samych godzinach, bo i tak te beznadziejne filmy powtarzają non stop. Mam propozycję, niech zmienią nazwę z Cinemax 2, na Cinemax +24H :lol: , bardziej pasuje do tego kanału taka nazwa i to by było coś nowego, w kilkunastu krajach mają kanały, np: Jetix i Jetix +1 (kanał z godzinnym opuźnieniem), a u nas by był Cinemax i Cinemax +24 (kanał z dobowym opóźnieniem) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tu chyba wyłamie i powiem że mi naprawdę podobają sie kanały CineMax. Bo na jakiej podstawie mówicie ze to beznadziejny kanał. na podstawie programu telewizyjnego (" o tym filmie nic nie słyszałem-pewnie jakiś badziew") bo wiele obrazów było naprawde świetnych. Bo niech nikt nie mówi że takie filmy jak "Generałowie" "Naciągacze" czy "Piosenka Briana" lub "Verdun" są słabymi filmami bo to tylko oznaczałoby ze nie zna sie na tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, można znaleść dobry film na Cinemax, ale sporadycznie, a to nie o to chodzi, żeby w ciągu miesiąca na kanale filmowym można było oglądać tylko kilka filmów. Jak były naprawdę godne uwagi filmy na Cinemax, to już ich dawno nie ma, bo Cinemax kilka razy je puści i zaraz przejmuje je HBO, chodzi mi o te lepsze filmy, np.: "Punisher".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie czytacie dokładnie programu telewizyjnego, ostatnio z pozycji sensacyjnych leciał Hulk, (znajomy Punishera), w każdą niedziele leci świetny serial 4400 o świetnej i wielowątkowej fabule.

A np. dziś niezły horror Krwawa Marry.

Już nie mówiąc o ambitniejszych obrazach bo tych na Cinemaxie bez liku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Ci się podoba "Hulk", ale według mnie to totalna porażka, już chyba starsza produkcja tego filmu była lepsza. Tak wogle chyba wszyscy czytają ramówkę Cinemax-u i bez powodu nie narzekają. W CP na tyle jest dobrze, że Cinemax jest w Pakiecie Relax Mix i jeszcze można przeboleć, ale jak by miało się płacić tyle co w C+ za 15 zł mies., to już lekka przesada, bo moim zdaniem, to on nawet 10 zł nie jest warty. Zreszto to jest forum i każdy ma prawo się wypowiedzieć na każdy temat w granicach przyzwoitości. Jednym Cinemax się podoba, a innym się nie podoba, dla tego dla tych innych też trzeba stwarzać ofertę. W końcu są różni abonenci i mają inne oczekiwania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...