Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się podoba ten minimalizm. Ciężko jest osiągnąć taką lekkość i prostotę w oprawie. Agencja się postarała. Teraz bardziej pasuje do oprawy głównego TVN'u. Teraz przydałoby się ujednolicenie opraw w TVN Turbo, TVN Style, TVN Meteo, TVN 24, TVN 24 BiŚ. Przede wszystkim, priorytetem powinna być TTV. Logo też powinno być okrągłe, żółte z zielonym - tak żeby pasowało do dwóch głównych stacji.

 

Kanał TVN 7 na przestrzeni czasu został tak popsuty, że nie wiem, czy logo, oprawa i inne wynalazki bez nowych treści programowych cokolwiek zmieni. Łza w oku się kręci za RTL 7.
Jesteś sentymentalny. Ja też tęsknię choćby za anime. Ale kanał dostosował się do nowych czasów i trochę innego widza. Czy to źle? Miał też innego właściciela. A Niemcy w tamtym czasie stawiali na coś innego, niż Polskie kanały - stąd pewnie duży sentyment u ludzi, bo się wyróżniał. Mnie w każdym razie, wrześniowa ramówka TVN7 bardziej odpowiada od głównego TVN. :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprawa, faktycznie, ciekawa, ale jednak poprzednia była rewelacyjna i można było po prostu ją bardziej wykorzystać. Nie jestem zwolennikiem częstej zmiany logotypów, na dobrą sprawę poprzednie było jeszcze dość świeże.

 

Wszyscy, którzy płaczą za RTL7, rozumiem - sentyment, ale spójrzmy prawdzie w oczy: pod koniec istnienia kanał ten prezentował się słabo i piszecie, że wolelibyście, żeby RTL7 dalej istniało, tylko że jest równie duża szansa, że dziś RTL wyglądałoby podobnie jak Tele 5 czy Polonia 1 albo inna telewizja dla rolników. :) Również mam miłe wspomnienia związane z RTL7, ale kanał chylił się ku upadkowi i kupił go TVN. Ja w TVN7 widziałbym wieczorem więcej premierowych seriali amerykańskich, skoro oglądalność i tak nabijają im popołudniowe babskie pasma ;) to wieczorem mogliby również szarpnąć się na jakiś większy i aktualny hit. I tak jest kilka nowy seriali, nie powtórek z TVN, co jest bardzo na plus, ale wieczorna ramówka mogłaby mieć też jakiś taki hit. Pokazywali "The Following" ale dość słabo go promowali. Drugiego sezonu nie widać (dopiero leci chyba na C+)... w serialach+ znajdują się takie smaczki jak "Shameless" czy nawet "Pod kopułą", które można byłoby raz dwa pokazywac wieczorem w Siódemce. Ale to tylko moje wizje. :)

 

Dzisiaj podobne programy i seriale, co RTL7 kiedyś pokazuje AXN Spin... ludzie protestują, że chcą oglądać Dragon Ball w TVN7, a Dragon Ball jest na AXN Spin... i co? Oglądalność na poziomie 500 osób. A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podobne programy i seriale, co RTL7 kiedyś pokazuje AXN Spin... ludzie protestują, że chcą oglądać Dragon Ball w TVN7, a Dragon Ball jest na AXN Spin... i co? Oglądalność na poziomie 500 osób. A szkoda.

 

A porównaj może najpierw dostępność tych kanałów, znaffco? :roll: Bijący na początku wieku rekordy popularności na polsacie Zbuntowany Anioł aktualnie transmitowany jest na kanale dostępnym w dvb-t, i co? Teraz znowu bije rekordy, ale tym razem na Pulsie.

 

Jakby się dało do każdej zagranicznej produkcji jaką pokazuje TVN7 włączyć napisy i wyłączyć lektora to ten kanał byłby coś wart. A tak to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj podobne programy i seriale, co RTL7 kiedyś pokazuje AXN Spin... ludzie protestują, że chcą oglądać Dragon Ball w TVN7, a Dragon Ball jest na AXN Spin... i co? Oglądalność na poziomie 500 osób. A szkoda.

 

A porównaj może najpierw dostępność tych kanałów, znaffco? :roll:

 

Oczywiście, wiem o tych różnicach i nie rozumiem tego kpiarskiego tonu. :) Wszystko można rozbijać na najmniejsze czynniki, włączając w to czasy, w których nadawały/nadają te dwa kanały czy też liczbę stacji konkurencyjnych itede... nie stawiaj się w pozycji wyższej, bo nie wiadomo, czy jesteś najlepszym z najlepszych "znaffcuf', a biorąc pod uwagę fakt, że nie pamiętasz, jak RTL7 prezentował się konając to śmiem wątpić. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki czas, że TVN Siedem dobrze się miał. Dopóki nie zaczęto przekalkować audycji ze starszego brata, co zresztą do dziś trwa. Taki odpowiednik Polsatu 2. I tu się wszystko skończyło. Jeśli skończą i zrezygnują z tych wypełniaczy programowych rodem TVN, to może z tego coś będzie. Inaczej "zmierzch tytanów"

jak RTL7 prezentował się konając to śmiem wątpić.

To była oczywista oczywistość, że kanał trwał z racji miejsca na satelicie i jego oferty wystawionej do odprzedaży. I tak to się skończyło. Nic nowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe logo beznadziejne, wg mnie najlepsze było bodajże to pierwsze "tvnsiedem" zbliżone wyglądem do loga samego TVN. Jak to jest, że niektóre programy co jakiś czas zmieniają logo a inne praktycznie od zawsze mają takie same? Logo to przecież identyfikacja marki więc po co to zmieniać co chwilę? To tak jakby np. Coca-Cola co roku czcionkę zmieniała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po tym, jak widzowie na Facebooku skrytykowali nowego logo pod postem na stronie TVN 7, a sam logotyp trafił na stronę "Grafik płakał jak projektował", zdecydowali się usunąć posta i wkleić wszędzie grafiki, gdzie znaczek prezentuje się ciut bardziej okazale. :)

 

b9e3a57e-2f97-11e4-9ca9-0025b511229e.jpg?type=1&srcmode=3&srcx=1%2F2&srcy=0%2F1&srcw=640&srch=360&dstw=640&dsth=360&quality=85

 

Na poprzednim było logo na białym tle, a dodatkowo nieźle pojechane po jakości przy konturach. 8)

 

Chyba nie spodziewali się takiej lawiny krytyki? :)

 

Ta zmiana trochę przypomina mi zmianę studia i oprawy "Faktów" - do tej pory ubolewam nad rezygnacją z poprzedniego loga i świetnej oprawy, szczególnie muzycznej na rzecz dzisiejszego power pointowego produktu ze słabą melodyjką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To logo nie dość, że paskudne to jeszcze idiotyczne. Kanał nazywa się "7 tvn" czy "tvn 7". :lol2: Jeśli nie można było umieścić całego napisu "tvn" wewnątrz koła, a siódemkę dać poza nim (czyli zrobić logo tvn 7 na wzór logo tvn 24), to przynajmniej napis "tvn" powinien znaleźć się przed kołem, albo część jego przed kołem i część w jego wnętrzu. Można było także zrobić proste i ładne logo umieszczając wewnątrz koła napis "tvn" u góry, a cyfrę "7" na dole. Co za amatorka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...