Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam, że ten kanał jest niezły, chociaż w większości powtórkowy. Na tym kanale (jak na większości innych komercyjnych w Polsce) są przerywania audycji reklamami, które coraz częściej opuszczam w celu np. wizyty w kuchni lub w toalecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Historyczny moment - po raz pierwszy inny kanał niż Polsat i TVN przegonił w udziałach dziennych jeden z głównych kanałów TV Publicznej.

 

TVN7 miał wczoraj 4,68%, a TVP2 miał 4,36% w gr. 4+

 

W ofercie programowej TVN 7 z dnia 22 lipca 2014 roku największą popularnością cieszyły się poniższe propozycje:

• film "Striptiz" - godz. 20.00: RTG 1,5/ udział 5,4 %

• serial "Szpital" - godz. 14.55: RTG 0,9/ udział 7,5 %

• serial "Sędzie Anna Maria Wesołowska" - godz. 13.56/ RTG 0,8 %/ udział 7,8 %

 

Szkoda tylko, że słaby przegonił jeszcze słabszego

 

http://media2.pl/badania/113071-Kanal-T ... -TVP2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Wrześniowe pasmo pon- pt w TVN7:

 

13:00 SĄD RODZINNY

14:00 SZPITAL

15:00 SĘDZIA AMW

16:00 MAGDA M.

17:00 BRZYDULA (2 odc.)

18:00 VIOLETTA

19:00 NIEWINNA INTRYGA

 

W weekendy powtórki Brzyduli i filmów + 4 Pancerni i pies

 

Z innych seriali

PN, ok. 22:00 WYBRANA

WT, ok. 22:00 SKAZANY NA SMIERĆ (Prison Break???)

CZW, ok. 22:00 Mroczne zagadki LA

 

Filmów premierowych nie widać - jednym słowem DZIADOSTWO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w cenniku jest wpisana tak brzmiąca pozycja, ale nie ma oryginalnego tytułu więc trudno stwierdzić

 

Podobnie z tymi Niewinnymi Intrygami - nawet na Filmwebie tego nie ma

EDIT: Ta niewinna intryga to LA IMPOSTORA - i jest to...telenowela południowoamerykańska z tego roku

 

Violleta jest także produkcją południowoamerykańską - z Argentyny

 

czyli TVN7 z kanału dla mężczyzn stał się kanałem dla kobiet. Żałosne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę mnie dziwi takie posunięcie. Rozumiem, że "Brzydula" cieszy się dużą popularnością, ale wystarczy sobie przypomnieć chociażby emisję "Teresy" - pierwszej po latach telenoweli w tvn7, która po kilku miesiącach emisji została przesunięta do porannego pasma ze względu na kiepską oglądalność. Już wtedy na oficjalnej stronie stacji na FB pisano, że telenowel nie będzie ze względu na niską oglądalność. Zobaczymy jak będzie tym razem. Spodziewałem się jednak, że telenowele zajmą pasmo 16-18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co pisze stacja na FB swoim to nie zawsze musi być prawda. Pamiętaj że konkurencja nie śpi i czyta co piszą więc lepiej pisać odp. na pytania że telenowel już nigdy nie będzie a potem z zaskoczenia je dodać do ramówki. Tutaj raczej chodzi o sukces pasma telenowel w TV Puls. To pasmo odbiera widzów TVN-om i dlatego postanowili się zrewanżować i stworzyć ponownie takie pasmo w TVN7. Będą także seriale z USA widzę i polskie seriale co sprawa że TVN7 od września będzie bardziej serialowym kanałem niż filmowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie którzy zastanawiają się czemu nie ma drużyny pierścienia powtórka to co było w tamtym roku z Drużyną Pierścienia która leciała 6 i 7 lipiec w TVN7 czy Szybcy i wściekli leciały w TVN7 a dwa tygodnie lecieli szybcy i wściekli tokio drift w TVN7 pomijają 2 za szybcy za wściekli która leciała w maju 2013 no i kolejny przypadek w TVN7 Transformers zemsta upadłych w TVN7 leciało 14 i 15 czerwca a nie leciały 1 i 3 wydaje mi się , że TVN7 robi skoki z powtórkami chyba że ktoś mi wyjaśni to ja to rozumiem jako skoki z powtórkami lub brak premier w danym dniu ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...