Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Stworzenie kanału HBO Series pozwoliło by ograniczyć wrażenie liczby powtórek. Seriale są tańsze, a ich prawa niezbyt zagospodarowane. Nie musieli by emitować samych nowości (marzenia - klasyki anime np. Cowboy Bebop). HBO Comedy zostaje, zamiast tego likwidacja HBO2. Dokumenty na główną antenę, a seriale z głównej na Series. Dla równowagi mogłaby powstać 4 marka HBO Drama, jeśli brakłoby miejsca na powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech HBO zostnie z serialami własnymi i Showtime. Od reszty są inne kanały, Jak Fox, AXN czy Universal.

Fargo jest w Seriale+, jest to produkcja MGM, więc mało prawdopodobne, by pojawiło się na Foxie. Już prędzej na AXN, który pokazuje inną produkcję MGM "Teen Wolf"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest też Bollywood, ewentualnie więcej kina europejskiego, chociaż to nie miałoby większego znaczenia, ponieważ nadal największym zainteresowanie cieszyłyby się filmy z USA. Dlatego lepszym rozwiązaniem byłoby popisanie umów z innymi dużymi amerykańskimi wytwórniami, do których prawa ma C+, nawet na tej samej zasadzie, co z Paramount.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi jedno. "Wataha" ma być emitowana w niedziele o 20:10 i tutaj pytanie, czy i o której w tym dniu będą niedzielne megapremiery? Film "Pod Mocnym Aniołem" będzie na pewno w październiku bo jest to potwierdzone przez stację. Przyznali się również do wpadki z "Turbo" w najbliższych miesiącach go zabraknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 1-7.09.2014

 

Wtorek 2 września

22:00 CBGB - dramat obyczajowy, USA 2013 HBO

 

Czwartek 4 września

20:10 Cena odwagi - dramat biograficzny, Wielka Brytania/USA 2007 HBO

 

Piątek 5 września

20:10 Wszystko za życie - dramat biograficzny, USA 2007 HBO

 

Sobota 6 września

18:20 Katy Perry: Oto ja - dokumentalny, USA 2012 HBO

 

Niedziela 7 września

20:10 Wielki Gatsby - melodramat, Australia/USA 2013 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO ma wyraźne problemy z porami roku. Najświeższy spot "Jesień 2014" poza nowościami (Pod Mocnym Aniołem, Pacific Rim, Man of Steel, Millerowie) przedstawia letnie premiery - Wielkiego Gatsby'ego, Kac Vegas III i Krainę lodu. I co najgorsze widać też... Jack Reacher: Jednym strzałem, czyli kolejny kotlet z Canal+, który zapewne będzie niedzielną "megapremierą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO nie musi przejmować się tym, co leciało na C+. Skoro ten ostatni stracił prawo na wyłączność niektórych filmów, to jego problem. HBO jest też na platformie CP, a tam widzowie nie mają dostępu do paczki premium NC+. No dobrze, ale dlaczego akurat "megapremiera"? Cóż, zapewne nie mają nic lepszego w zanadrzu. Alternatywą musiałby być jakiś niszowy, europejski film.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...