Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A macie jakąś rozpiskę , jakie wytwórnie ma obecnie HBO ? Czy ostatnio coś się zmieniło od ostatniej rozpiski- czy przybyły jakieś nowe prawa filmowe lub wytwórnie ? Pytam , bo ostatnie premiery na HBO zwłaszcza te co były na C+ , spowodowały,że kompletnie zgłupiałem. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu w HBO Banshee II i Zakazane imperium V.

 

Co do Paramountu. Jeśli chodzi o filmy jak Tysiąc słów czy Madagaskar 3, to są one autorstwa DreamWorks, dystrybuowane przez Paramount. Z tego co czytałem, ostatnim tytułem tej współpracy byli Strażnicy marzeń, potem 20th Century zaczął wydawać produkcje DW. Tymczasem w HBO ma być też Turbo, już owoc nowego związku DW z 20th Century FOX, więc raczej filmy DreamWorks są w HBO, a nie filmy Paramountu. Nie wiem jak to się ma do umów C+ z Paramountem i 20th, na FB HBO nie udzielono mi żadnej odpowiedzi. Tym bardziej, że spot Turbo był pokazany już teraz, więc możliwe, że w ogóle nie będzie go w C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 28.07-3.08.2014

 

Wtorek 29 lipca

18:15 W pogoni za sukcesem - komediodramat, USA 1993 HBO

 

Czwartek 31 lipca

20:10 Powrót do Streetsville - dramat obyczajowy, Kanada/USA 2013 HBO

 

Sobota 2 sierpnia

16:45 Superpsiaki - familijny, USA 2013 HBO

 

Niedziela 3 sierpnia

20:10 Przed północą - melodramat, USA 2013 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza emisja filmu "Thor: Mroczny świat" na HBO HD z TP CP - średni bitrate 3,51 Mb/s :-( Tylko CP tak nadawać HD potrafi :-( HBO 2 HD i HBO Comedy HD z TP NC+ to średni bitrate 5-6 Mb/s a czasem nawet 7-8 Mb/s. Wg. mnie średni bitrate kanału HD powinien być przynajmniej 5 Mb/s ale 3-4 Mb/s to już SZAJS a nie HD. Przy 3-4 Mb/s widać gołym okiem makrobloki pixeli od kodeka H264 :-( Nie wymagam jakości Blu Ray bo to nie możliwe przy paśmie z satki ale to min. 5 Mb/s to wg. mnie musi być :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 4-10.08.2014

 

Piątek 8 sierpnia

22:00 Pod dnem - thriller, Finlandia/Francja/Niemcy/Szwecja/Norwegia 2013 HBO

 

Sobota 9 sierpnia

16:00 Drogi Głupi Pamiętniku - familijny, USA 2013 HBO

 

Niedziela 10 sierpnia

20:10 Najlepsze najgorsze wakacje - komedia, USA 2013 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[premiery września]

01.09 serial Banshee II

02.09 CBGB

06.09 Katy Perry: Part of Me (Katy Perry: Oto ja) - kolejny kotlet z C+ / seriale (Ray Donovan, Californication VII, Kłamstwa na sprzedaż III)

07.09 The Great Gatsby (Wielki Gatsby)

08.09 seriale (Pozostawieni, Banshee II)

11.09 Frisch Gepresst (Miłosny galimatias)

12.09 After Earth (1000 lat po Ziemi) - kolejny kotlet z Cinemax

13.09 seriale (Ray Donovan, Californication VII, Kłamstwa na sprzedaż III)

14.09 The Hangover Part III (Kac Vegas III)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic lepszego nie dojdzie we wrześniu, to dla mnie słabo. Banshee widziałem już na Cinemax. Gatsby'ego, 100 lat... czy Kac V. III mam już na Blu-ray. Zapowiada się ten miesiąc dla mnie cienko. Czas na powtórkę odrestaurowanej wersji Rodziny Soprano albo coś w tym guście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nic lepszego nie dojdzie we wrześniu, to dla mnie słabo. Banshee widziałem już na Cinemax. Gatsby'ego, 100 lat... czy Kac V. III mam już na Blu-ray. Zapowiada się ten miesiąc dla mnie cienko. Czas na powtórkę odrestaurowanej wersji Rodziny Soprano albo coś w tym guście.

 

Przecież we wrześniu, jak sugerował jeden ze spotów HBO (ten dot. letnich premier), ma być jeszcze Pod Mocnym Aniołem Smarzowskiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...