Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przełącz wtedy sobie na te majowe "rewelacyjne dzieła" konkurencji, która niby jest zwana "premium" :)

Tak dla porównania, specjalnie dla Ciebie :)

 

09.05. Cassanova po przejściach komediodramat

10.05 Piraci..brak premiery

11.05.Brick Mansions akcja Francja 2. garnitur

12.05., 13.05. Przepis na dom i Serce lwa...premiery na C+Film (zapewne nikt o tych tytułach nie słyszał)

14.05 jakby mało było na C+ Seriale ...Pod kopuła 2

15.05. Snowpiercer...akcja sci-fi

16.05. NIC

17.05 Need for speed akcja

18.05. Królowe ringu komedia

19, 20.05. niezłe kino 1. aktora Wszystko stracone (Redfeod) i thriller Zakochany Scorpion ...oba Na C+Film

21.05. seriale

22.05. Godziny....akcja

23.05. NIC

24.05. Grace księżna Monaco z Kidman

25.05. Link do zbrodni, kryminał Ktoś słyszał?

26,27.05 Spuścizna, Stulatek, którzy wyskoczył przez okno i zniknął...2 takie sobie znikąd C+Film

28.05. seriale

29.05. 13 grzechów thriller

30.05. Pan Peabody animacja

31.05. Drugie zycie króla (Firth, Blunt)

i to by było na tyle...jak mawiał klasyk. (żródło: Canal+)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przełącz wtedy sobie na te majowe "rewelacyjne dzieła" konkurencji, która niby jest zwana "premium" :)

Tak dla porównania, specjalnie dla Ciebie :)

 

09.05. Cassanova po przejściach komediodramat

10.05 Piraci..brak premiery

11.05.Brick Mansions akcja Francja 2. garnitur

12.05., 13.05. Przepis na dom i Serce lwa...premiery na C+Film (zapewne nikt o tych tytułach nie słyszał)

14.05 jakby mało było na C+ Seriale ...Pod kopuła 2

15.05. Snowpiercer...akcja sci-fi

16.05. NIC

17.05 Need for speed akcja

18.05. Królowe ringu komedia

19, 20.05. niezłe kino 1. aktora Wszystko stracone (Redfeod) i thriller Zakochany Scorpion ...oba Na C+Film

21.05. seriale

22.05. Godziny....akcja

23.05. NIC

24.05. Grace księżna Monaco z Kidman

25.05. Link do zbrodni, kryminał Ktoś słyszał?

26,27.05 Spuścizna, Stulatek, którzy wyskoczył przez okno i zniknął...2 takie sobie znikąd C+Film

28.05. seriale

29.05. 13 grzechów thriller

30.05. Pan Peabody animacja

31.05. Drugie zycie króla (Firth, Blunt)

i to by było na tyle...jak mawiał klasyk. (żródło: Canal+)

Podaj daty produkcji bo nie jestem takim znawcą filmowym jak ty.A jestem ciekawy czy są premiery z przed np.kilkunastu lat :lol2:Szkoda że nie dodali jak konkurencja trochę seriali i dokumentów zawsze to by lepiej się prezentowało :lol2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie HBO! Nie jest tak źle. I czasem, oko jest na czymś zawiesić. Nie oczekuję premier co dnia, ale drażnią mnie wszelakie seriale. No i zaraz wywołam wojnę?

HBO Seriale potrzebne od zaraz. Najlepiej jako osobna opcja, nie stracę nic na filmach jak nie wezmę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w sprawie HBO! Nie jest tak źle. I czasem, oko jest na czymś zawiesić.
4 lata wstecz była lepsza ramówka 8) żle nie ma ale mogło by być ciut lepiej, seriale te ambitne lubię, więc nimi nie pogardzę :roll:

Serio? A ja pamiętam jak te 4 lata temu też były narzekania i pisanie, że "HBO było lepsze kilka lat temu". Prawda jest taka, że HBO mniej dba o ramówkę (więcej seriali, mniej filmów), ale również wytwórnie nas nie rozpieszczają. Przecież to co mieli kilka lat temu to mają i teraz (no doszedł jedynie CBS Films, które nie wiem czy nadal jeszcze istnieje) oraz po przerwie wróciło MGM (stracili na rzecz nFilm/nPremium, potem C+).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerstwy: ja na liście premier z C+ widzę sporo seriali ;).

Sporo?Może i tak bo nie jestem znawcą filmowym ale z tego co napisał to ze 3 chyba.Gdyby chcieli tak robić jak HBO to by wpisali cały sport jako premiery :lol2: Mnie interesuje by w wolnym czasu od sportu od czasu do czasu bo rzadkie są przerwy zobaczyć dobry film.I częściej mi się to zdarza u konkurencji a na HBO bardzo rzadko.Nawet ostatnio na HBO GO oglądałem kilka filmów i były w miarę ciekawe ale niestety żaden z nich nie równał się z kilkoma pozycjami z konkurencyjnych kanałów.No ale każdy ma swój gust.Ale gdy ktoś zachwal gdy jest jedna premiera w tygodniu to nie wiem czy śmiać się czy płakać :lol2: a premiery 10 lat od premiery kinowej lub więcej w kanale premium też jest trochę nie na miejscu.Od tego są inne kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę się doczekać drugiego sezonu "Detektywa". Sezon pierwszy był po prostu genialny i mimo, że zacząłem go oglądać kilka miesięcy po premierze to jak tylko zobaczyłem informację o kontynuacji, to bardzo mnie to ucieszyło. W maju na kanałach HBO szału nie ma. Obejrzę na pewno "Veronica Mars", "Ona", serial "Trafny wybór" i ewentualnie film "Houndini". Trzy filmy i jeden serial to trochę mało jak na miesiąc. W Canal+ też jakoś szału nie ma, a szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Wy dalej swoje :? Ocenianie pojedyńczego miesiąca, jest bez sensu. Wszystko zależy kiedy mogą film wyemitować. Są miesiące kiedy więcej filmów ma premierę w kinie i są to blockbustery, a są miesiące, ze jest posucha. Ma to później przełożenie na kanałach premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...