Skocz do zawartości

HBO, HBO 2 i HBO 3


szymel222
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Arkon:

To nie był zarzut... No dobra, darujmy sobie tę dyskusję. Dla mnie oba kanały są mniej więcej takie same. W tym tygodniu na HBO bardzo odpowiadają mi Martwe zło i Kraina lodu, a na C+ R.I.P.D. Agenci z zaświatów i FF6 oraz sport - czyli 2-3 dla C+ :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kraina Lodu- świetna animacja, nie tylko dla dzieci. Mojej córce bardzo się podobało, a i ja się w kinie nie nudziłem :).

Z wcześniej emitowanych filmów "The Sapphires: Muzyka Duszy" bardzo dobre kino oparte na prawdziwej historii czterech Aborygenek marzących o zrobieniu kariery muzycznej. Bardzo mi się też podobała ekranizacja prozy Francisa Scotta Fitzgeralda "Wielki Gatsby"- widowiskowa, ale jednocześnie świetnie oddająca realia epoki, z doskonałymi rolami Di Caprio i Mulligan.

Ostatnim filmem godnym polecenia jest dzieło "Najlepsze najgorsze wakacje"- historia dojrzewania nastolatka z rozbitej rodziny.

Żeby nie było, że tylko krytykuję :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiadałem, że się włączę do dyskusji :wink:

 

Przeglądnijcie ramówkę programową paczki HBO! I zwróćcie uwagę, jak sam nadawca programowo zaprzecza w nazewnictwie to, co sam ustalił. Pomiędzy kanałami HBO i HBO 2 a HBO Comedy. Czyżby nadawca, pomijając już nas, sam się nie szanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 22-28.09.2014

 

Piątek 26 września

20:30 Pozostawiona na śmierć: Historia Sandry i Tammi Chase - dramat obyczajowy, USA 2012 HBO

22:00 Sweeney Todd: Demoniczny golibroda z Fleet Street - musical, Wielka Brytania/USA 2007 HBO

 

Sobota 27 września

20:30 Ożenić Barry'ego - komedia, USA 2014 HBO

 

Niedziela 28 września

20:10 Biegnij, chłopcze, biegnij - dramat wojenny, Francja/Niemcy/Polska 2013 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To widać juz od dawna. Istnienie HBO Comedy w takiej nazwie nie ma żadnego uzasadnienia. Nawet fanatycy HBO tego kanału nie obronią ;)

 

Zawsze mnie zastanawiało, co ma wspólnego z komedią serial "Sześć stóp pod ziemią" o pracownikach Zakładu Pogrzebowego? Owszem są momenty żartobliwe, sytuacje komiczne, ale tak na prawdę przeważa dramat rodzinny i dramat osób zmarłych. Zawsze na początku każdego odcinka musimy oglądać czyjąś śmierć i ona wcale nie jest zabawna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze słyszałem? Na napisach końcowych "Krainy Lodu" nie było polskiej wersji "Let it go", czyli "Mam tę moc", tylko hiszpańska "Libre soy"? Wpadka.

 

To nie jest wpadka. W polskich kinach Kraina lodu była pokazywana w ten sposób, że podczas napisów końcowych słychać było wersję hiszpańskojęzyczną Mam tę moc śpiewaną przez Martinę Stoessel, znaną głównie z serialu Violetta (na tyłówce po emisji filmu jest to nawet zaznaczone). Podobnie stosowano również m.in. w Rumunii, w Czechach i na Węgrzech (źródło informacji: wydanie Blu-ray). Ale np. w krajach arabskich, w Grecji i w Niemczech pozostali w końcówce przy wersji amerykańskiej (śpiewanej przez Lovato).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze słyszałem? Na napisach końcowych "Krainy Lodu" nie było polskiej wersji "Let it go", czyli "Mam tę moc", tylko hiszpańska "Libre soy"? Wpadka.

 

To nie jest wpadka. W polskich kinach Kraina lodu była pokazywana w ten sposób, że podczas napisów końcowych słychać było wersję hiszpańskojęzyczną Mam tę moc śpiewaną przez Martinę Stoessel, znaną głównie z serialu Violetta (na tyłówce po emisji filmu jest to nawet zaznaczone). Podobnie stosowano również m.in. w Rumunii, w Czechach i na Węgrzech (źródło informacji: wydanie Blu-ray). Ale np. w krajach arabskich, w Grecji i w Niemczech pozostali w końcówce przy wersji amerykańskiej (śpiewanej przez Lovato).

 

Let it go śpiewa Idina Menzel !! Ona również dostała Oskara za najlepszą piosenkę roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Let it go śpiewa Idina Menzel !! Ona również dostała Oskara za najlepszą piosenkę roku.

 

Niestety nie dostała, bo nie jest autorką piosenki. Oscary w kategorii najlepsza piosenka są rozdawane dla ich twórców, a nie wykonawców. Oscara dostali państwo Kristen Anderson-Lopez i Robert Lopez.

 

Dowód w postaci klipu:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 29.09-5.10.2014

 

Czwartek 2 października

20:10 Tom, Dick i Harriet - komedia, USA 2013 HBO

 

Piątek 3 października

22:00 Jęk czarnego węża - dramat obyczajowy, USA 2006 HBO

 

Niedziela 5 października

20:10 Strażnicy marzeń - animowany, USA 2012 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera pierwszej części "Olive Kitteridge" odbędzie się w poniedziałek, 10 listopada o godz. 22.00 w HBO. Kolejne części będzie można oglądać w każdy poniedziałek o godz. 22.00 w HBO. Miniserial "Olive Kitteridge" pojawi się również w HBO GO zaraz po premierze amerykańskiej - dwie pierwsze części widzowie będą mogli obejrzeć w poniedziałek 3 listopada, dwie kolejne - 4 listopada.

 

Więcej o tym miniserialu http://media2.pl/media/114544-Nowy-miniserial-produkcji-HBO-Olive-Kitteridge-od-listopada-w-HBO-Polska.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w HBO 6-12.10.2014

 

Czwartek 9 października

20:10 VJ i ja - komedia, Belgia/Niemcy/Luksemburg 2013 HBO

 

Piątek 10 października

20:30 Kwiaty na poddaszu - thriller, Kanada/USA 2014 HBO

22:00 Paranormal Activity 4 - horror, USA 2012 HBO

 

Niedziela 12 października

21:00 Pod Mocnym Aniołem - dramat obyczajowy, Polska 2014 HBO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trzy dni "Wataha". Aż się boję rozczarowania. Tyle dzisiaj w Trójce było o tym serialu opowiadań i opowieści, że aż się zmartwiłem. Nikt go nie widział ale każdy wtrąca swoje trzy grosze. A na czym ma niby polegać ta jego świetność? Fabuła? Reżyseria? Gra aktorska? Jest takie stare powiedzenie: "nie chwalmy dnia przed zachodem słońca". Nie chwalmy!

Może ten serial ma tylko za zadnie kogoś albo coś promować...

I jak zwykle zaczekam na wasze pierwsze komentarze, po obejrzeniu jednego lub najlepiej dwóch, trzech odcinków.

Miłego oglądania :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...