Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na PN zachęcają do udziału w konkursie SMS-owy. Wystarczy wysłać SMS-a i już można wygrać smartfona. Ano można ale po drodze trzeba odpowiedzieć na kolejnego SMS-a. Po tym następuje losowanie do finału w którym to trzeba odpowiedzieć na kolejnego SMS-a. Ale nie wystarczy odpowiedzieć ot tak sobie. Zwyciężą najzabawniejsze, najoryginalniejsze, naj, naj, odpowiedzi. Oczywiście wszystkie te informacje są w regulaminie w telegazecie Polsatu ale na antenie słyszymy tylko o jednym SMS-ie. A najbardziej rozbawił mnie w regulaminie zapis o konieczności zapłacenia przez zwycięzcę podatku. Sprawę podatku wszystkich konkursów których regulaminy sprawdzałem brał na siebie organizator. Polsat poskąpił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PN zachęcają do udziału w konkursie SMS-owy. Wystarczy wysłać SMS-a i już można wygrać smartfona. Ano można ale po drodze trzeba odpowiedzieć na kolejnego SMS-a. Po tym następuje losowanie do finału w którym to trzeba odpowiedzieć na kolejnego SMS-a. Ale nie wystarczy odpowiedzieć ot tak sobie. Zwyciężą najzabawniejsze, najoryginalniejsze, naj, naj, odpowiedzi. Oczywiście wszystkie te informacje są w regulaminie w telegazecie Polsatu ale na antenie słyszymy tylko o jednym SMS-ie. A najbardziej rozbawił mnie w regulaminie zapis o konieczności zapłacenia przez zwycięzcę podatku. Sprawę podatku wszystkich konkursów których regulaminy sprawdzałem brał na siebie organizator. Polsat poskąpił :)

Tak jakby w innych stajach "konkursy" SMS-owie nie wyglądały podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale że ktoś w ogóle wysyła sms'y na te konkursy...

 

 

A widziałeś jak to wygląda choćby w TVP INFO? W kółko te same pytania i te same odpowiedzi - do każdego gościa te same pytania, jakies filozoficzne wywowdy prowadzących itp.

Wolę powtórkę magazyny... Polsat News to najl. kanał informacyjny z prawdziwego zdarzenia w naszym kraju!

Bo każdy siedzi jak niedoje**ny przed telewizorem cały wieczór i śledzi kanały informacyjne. Co jeśli całe popołudnie spędziłem poza domem, a wieczorem dopiero włączam telewizor i "najl. kanał informacyjny z prawdziwego zdarzenia"? Oglądam reportaże o pękających ścianach w starych kamienicach albo zbieraczy śmieci, który zasmradza życie sąsiadom. To są newsy dnia, co tam katastrofa samolotu.

 

ale ile można o tym gadać. Niech informują a nie przegadują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Gdy się wczoraj dowiedziałem, że będzie transseksualistka kontra narodowiec to postanowiłem, że muszę to obejrzeć. Myślałem, że porozmawiają troszkę dłużej :D Ale jak zaczęła się akcja to jedyne co miałem w głowie to nagranie z arabskiej telewizji, jednak wczoraj takiego szału nie było :D A tak na serio to żałosne zachowanie z obydwu stron, Gozdyra jako jedyna trzymała tam fason. Czytam na fb często jak ludzie mówią, że PN się popisał - ale dobrze wiedzieli, co robili. Taka kontrowersja = dużo $$$.

 

P.S. Jak Gozdyra słusznie wspomniała - oboje zaproszeni wiedzieli, z kim będą mieli do czynienia. Najwyraźniej każdy z nich chciał zaimponować swojemu środowisku, a my byliśmy świadkami czegoś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy program został przerwany czy pani Gozdyra sobie z tranwestytą promowała trawestycyzm??

 

LOL. Dalsza część programu wyglądała tak, że pani Gozdyra uspokajała Rafalalę i próbowała jej uświadomić, że nie powinna się tak zachować. Żadnego promowania transwestytyzmu nie było. Sama obecność osoby transseksualnej nie jest promocją transseksualizmu ani tym bardziej transwestytyzmu. Równie dobrze można stwierdzić, że zaproszenie pana Zawiszy to promocja nacjonalizmu. :crazy::roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu promowała? To żadne przestępstwo. Czyli nie powinno się w telewizji emitować "CSI" czy "The Walking Dead" bo promują zabijanie?

Zgadzam się z tobą. Pokazywanie czegoś w TV nie jest promocją, szczególnie w programie publicystycznym. W jednym z programów rolniczych krowa na ekranie robiła kupę. I co, to była promocja kupy? :lol2: Konserwatyści nadużywają i przeinaczają znaczenia takich słów jak "propaganda" czy "promocja". :P A wszystkie mniejszości mają prawo wypowiedzi. Teksty kolegi @wwislok'a są próbą dyskryminacji i ograniczeniem wolności takich osób. Dobra telewizja informacyjna powinna zahaczać o wszelkie tematy, nie ważne czy kontrowersyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksty kolegi @wwislok'a są próbą dyskryminacji i ograniczeniem wolności takich osób. Dobra telewizja informacyjna powinna zahaczać o wszelkie tematy, nie ważne czy kontrowersyjne.

Bzdura. Nigdzie nie napisałem ,żeby nie zapraszać takich osób. Ciekaw byłem jak dalej była potoczona ta dyskusja, czy z osoby Rafalaly czy jak to się pisze zrobiono ofiarę, mówiono o prześladowaniu takich osób i braku tolerancji. O dziwo Gozdyra zachowała się niezwykle profesjonalnie i dostrzegła także niestosowność zachowania osoby, która oblała wodą.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/po ... je-zawiszy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ tylko kto zaczął. Najpierw zaczęła uspokajać [beep]a Zawiszę, kilka sekund potem Rafalala oblała go wodą. Moim zdaniem stało się się dobrze, błędem był brak zdjęcia programu z emisji. Ja osobiście wybił bym zęby na wizji za uprzedmiotowienie mojej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważ tylko kto zaczął. Najpierw zaczęła uspokajać [beep]a Zawiszę, kilka sekund potem Rafalala oblała go wodą. Moim zdaniem stało się się dobrze, błędem był brak zdjęcia programu z emisji. Ja osobiście wybił bym zęby na wizji za uprzedmiotowienie mojej osoby.

No widzisz, ja uważam,że problemy komunikacyjne można rozwiązywać inaczej, na pewno nie z użyciem przemocy fizycznej. Moim zdaniem oboje nie dali o sobie najlepszego świadectwa.

Co do programu to nie mam o nim za dobrej opinii. Moim zdaniem całą dyskusję można by zamknąć dwoma stwierdzeniami: Pan Zawisza uważa,że osoba wynajmująca ma prawo nie wynająć,a Rafalala,że to dyskryminacja. Jeszcze jedno: Pan Zawisz uważa,że przemoc jest niedopuszczalna, a Rafalala ,że tak. Moim zdaniem ten program wiele nie wnosi, są tam zazwyczaj takie dyskusje światopoglądowe zwłaszcza z udziałem dwóch takich skrajnych środowisk i każdy twardo zostaje przy swoim, takie przekrzykiwanie się i to w sprawach, które raczj nie dotyczą większości społeczeństwa. "To był dzień na świecie" w tym paśmie był dużo wartościowszym programem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież wszystkie telewizje zapraszają do takich dyskusji krzykaczy a nie tych którzy mają coś mądrego do powiedzenia. Mogliby zaprosić Pawlaka, Zemke czy kogoś tego typu, tyle że widz od razu by przełączył bo nie lubi jak ktoś mówi konkretami. Lepiej zaprosić Kalisza, Kurskiego, Niesiołowskiego, Brudzińskiego czy Tomaszewskiego. Wtedy jest gwarancja że ktoś kogoś obrazi a jak obrazi to można to wałkować cały następny dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nazwanie tego czegoś "męską [beep]ą" było mówieniem prawdy

"Męska [beep]a" prócz [beep]kiego znaczenia, nie jest żadnym mówieniem prawdy. Jeśli dodamy do tego "to coś", człowiek używający tych określeń udowadnia, że swoim językiem nie reprezentuje nic godnego podziwu. Sorry, ale jaki sens ma wyciąganie tego typu "brudów" czy po prostu prywatnych spraw na światło dzienne? Co obchodzi całą Polskę, co dana osoba robi w domu czy gdzieś? Mr Zawisza zapomniał, że podobne role odgrywa spora część studentek, które chcąc się utrzymać, muszą jakoś dorobić - wystarczy otworzyć gazety czy strony internetowe z ogłoszeniami towarzyskimi. Może z miejsca upublicznijmy ich dane, a na ulicy wytykajmy palcami...

 

Poza tym problemem nie jest już wyzwisko, jak stwierdzenie "to coś". Nie oszukujmy się, nawet [beep] wie, że w żadnym wypadku nie było to określenie żartobliwe lub przypadkowe. Artur Zawisza w sposób bezczelny potraktował drugą osobę jak przedmiot, co pewnie planował jeszcze przed programem. Nie spodziewał się po prostu, że Rafalala szklanką wody odeprze jego atak. Niech się cieszy, że sprawa nie skończyła się w szpitalu, bo powinna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...