Skocz do zawartości

GieKa
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No tak Panie widz666 nie jest kiczowatym ubieranie Urbana w szaty biskupa?? Nie jest nierzetelnością dziennikarską przyjmowanie wszystko jak leci to co mówi Urban bezkrytycznie- chociażby o tym,że Popiełuszko to była jedyna ofiara władzy komunistycznej. Skoro niby tak świetnie znasz ten okres wiesz,że to nieprawda. Określam Cię jako Lewicowca bo sam się tak kiedyś określiłeś stwierdzając z radością,że nigdy nie podzielisz mojego zdania. Rozumiem,że oburzenia nie powinno wzbudzać określenie Urbana- że strój biskupi to strój pedofila- to się nadaje jedynie do prokuratury, ale szkoda sobie kimś takim zawracać głowę.

A propos tego programu to dwie opinie : http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/sl ... e-zrobiony

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/to ... ala-format

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, [beep]a mogłeś już napisać. Żeby się z tobą różnić nie trzeba być lewicowcem, bo ty jesteś skrajna prawica, więc wystarczy centrum i jest różnica kolosalna. No właśnie, Terlikowski już by zakazywał, nakazywał, likwidował. Niech najpierw popatrzy na swoje skandaliczne zachowania i w wypowiedzi. Gościu, który każe zgwałconemu dziecku na siłę rodzić, jest zniesmaczony przebierankami Urbana. Komu ta ciemnota? Pewnie takim jak ty.

 

Więcej nie napiszę, bo jakiś przewrażliwiony moderator na pewno zadziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
A co myślałeś wisłok, że ją wywalą jak Durczoka? Znamy dziennikarzy, którzy się skompromitowali całkowicie, celowo kłamali o jakichś środkach wybuchowych, a potem jeszcze dostali za to program w TV.

Szczerze to nie. Za bardzo ją wypromowali. Po prostu jej nie cenię jako dziennikarki. Osoba, która się pyta np.czy ważne po której stronie się walczyło w Kampanii wrześniowej?? Nie grzeszy ta osoba inteligencją.

Co do Smoleńska to nie kłam perfidnie. Prokuratura potwierdziła ich istnienie, co nie jest równoczesne z wybuchem.. Tyle na ten temat. Mowa oczytwiście o jednym z najlepszych dziennikarzy śledczych w kraju- Cezarym Gmyzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Polsat nie chce być gorszy od swoich konkurentów. Również wysłał zaproszenie do sztabów wyborczych Dudy i Komorowskiego, że zaprasza kandydatów na prezydenta RP na wspólną debatę. Miałaby się odbyć 19. maja.

A więc debaty byłyby:

17. maja - TVP1, TVP Info

19. maja - Polsat News, Polsat News 2

21. maja - TVN 24, TVN 24 BiŚ

 

Komercyjni nadawcy mogliby pójść dalej i dać debaty na swoje główne anteny tak jak robi to TVP. Nie wszyscy mają dostęp do informacyjnych kanałów Polsatu i TVNu poprzez DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo całość,albo w ogóle. Tak moim zdaniem powinno być. Zresztą te debaty to kpina, rozmawiać będą dziennikarze na co dzień pełniących rolę jakby zaplecza medialnego obecnego Prezydenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiać będą dziennikarze na co dzień pełniących rolę jakby zaplecza medialnego obecnego Prezydenta.

A gdyby pytania wypływały ze szpar oralnych (jeśli nie wiecie co to jest, odsyłam do prof. Niesiołowskiego u Moniki Olejnik) ludzi sprzyjających Dudzie, to byłoby dobrze? Błędem jest to, że telewizje nie dogadały się. TVN, Polsat, TVP, Republika i Puls powinny wspólnie zorganizować debatę. Telewizję pana Rydzyka pominąłem celowo, ponieważ on by nie zniósł dziennikarzy TVN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, czy Polsat odciął się wreszcie od promowania Platformy? Bo wczorajszy i dzisiejszy material nt. pana Komorowskiego w Wydarzeniach nie pachniał promocją, tylko wręcz ironią. :P Szczególnie że puścili wczoraj materiał członka sztabu Komorowskiego jak się wypierał 8 lat temu, że nie można zrealizować referendum, a teraz nagle "Tak, tak, to jest od dawna zaplanowane przez pana prezydenta". :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, czy Polsat odciął się wreszcie od promowania Platformy? Bo wczorajszy i dzisiejszy material nt. pana Komorowskiego w Wydarzeniach nie pachniał promocją, tylko wręcz ironią.

 

Oczywiście, bo Pan Zygmunt nic nie ma ciekawego do roboty, tylko siedzi w redakcji "Wydarzeń" i mówi co dziennikarze mają mówić i pokazywać :D

Niektórzy sa nawet przekonani, że w redakcji TVN siedzi Tusk i redaguje wszystkie newsy. Nie dostrzegają tego, że Kaczyński siedzi w TV Republika :D

 

Jeśli już idziemy tym tokiem rozumowania, czy Pan Zygmunt kiedyś "był za PO"? Chyba ktoś zapomniał, że Lis wyleciał z Polsatu po ostrej rozmowie z Kaczyńskim w "Co z ta Polską?". Gugała w Polsat News swojego czasu został zawieszony po ostrym wywiadzie z politykiem PiS. Ot, taka wielka "promocja" PO w Polsacie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie jest reżimowe dziennikarstwo...

 

https://www.youtube.com/watch?v=ij0dRQJeH74

 

...to ja nie mam w avku ALF-a tylko E.T. :roll:

 

 

 

Maciej Stroiński, dziennikarz który powinien być w tym programie moderatorem był...? No własnie kim? Zwolennikiem Komorowskiego? Hejterem Kossakowskiego? Klakierem Celińskiego? Nieobiektywnym dziennikarzem? Czy może wszystkim po trochu?

 

Sami oceńcie, ale dla mnie ten facet jest już skończony jako dziennikarz polityczny. No chyba, że się publicznie określi jakiej opcji sprzyja, złoży dymisję w Polsacie i przeniesie się do mediów "pro-jakichś tam".

 

Jedno jest pewne na prowadzącego takich programów się nie nadaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że było dużo gorzej. Jakby po czymś takim miał być skończony to trzeba by zamknąć wszystkie TV . Wczoraj zero wzmianki w wydarzeniach o ujawnionym nagraniu Bieńkowska-Wojtunik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

24 maja oglądałem Wieczór wyborczy w Polsat News. Tandetne studio wirtualne, zielone głowy, przy zmianie ujęcia pozostawało czasami stare tło a na chwilę zniknęli prowadzący ze studia. Do tego goście drugiej kategorii. Jeśli Polsat News czymś takim chce rywalizować z TVP i TVN to powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...