Skocz do zawartości

Ale kino+


Kamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Premiery w Ale Kino+ 29.06-5.07.2015

 

Poniedziałek 29 czerwca

20:10 Przelotni kochankowie - komedia, Hiszpania 2013 Ale Kino+

22:05 Krew nocy letniej - horror komediowy, USA 2014 Ale Kino+

23:45 Dzień, w którym Ziemia zamarła - SF, USA 2008 Ale Kino+

 

Wtorek 30 czerwca

20:10 Władca wszechświata - dokumentalny, Niemcy/Austria 2013 Ale Kino+

 

Czwartek 2 lipca

20:10 Frank - komedia muzyczna, Irlandia/Wielka Brytania/USA 2014 Ale Kino+

 

Piątek 3 lipca

20:10 Nieobliczalni - komedia sensacyjna, Francja 2012 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 6-12.07.2015

 

Poniedziałek 6 lipca

20:10 Beztroskie lata w Ridgemont High - komedia obyczajowa, USA 1982 Ale Kino+

 

Wtorek 7 lipca

20:10 Cel - thriller, Korea Południowa 2014 Ale Kino+

 

Czwartek 9 lipca

20:10 Meduzy - dramat obyczajowy, Francja/Izrael 2007 Ale Kino+

 

Piątek 10 lipca

20:10 Ostatnia bitwa - dramat wojenny, Hongkong/Chiny 2007 Ale Kino+

 

Niedziela 12 lipca

10:10 Graham Greene - na krawędzi - dokumentalny, USA 2013 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Premiery w Ale Kino+ 13-19.07.2015

 

Poniedziałek 13 lipca

20:10 Szesnaście świeczek - komedia obyczajowa, USA 1984 Ale Kino+

 

Wtorek 14 lipca

20:10 Klucz Sary - dramat wojenny, Francja 2010 Ale Kino+

 

Czwartek 16 lipca

20:10 Smak curry - dramat obyczajowy, Francja/Niemcy/USA/Indie 2013 Ale Kino+

 

Niedziela 19 lipca

9:05 Prawdziwe CSI - dokumentalny, USA 2013 Ale Kino+

 

Przepraszam za opóźnienie, byłem pewien, że wrzuciłem rozpiskę w niedzielę, ale dopiero teraz się zorientowałem, że jednak jej nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 20-26.07.2015

 

Poniedziałek 20 lipca

20:10 Klub winowajców - komediodramat, USA 1985 Ale Kino+

 

Wtorek 21 lipca

20:10 Enigma - sensacyjny, Niemcy/Holandia/Wielka Brytania/USA 2001 Ale Kino+

 

Czwartek 23 lipca

20:10 Night Moves - thriller, USA 2013 Ale Kino+

 

Niedziela 26 lipca

10:30 Kto zabił syna Lindbergha? - dokumentalny, USA 2013 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była premiera genialnego serialu Broadchurch. Był to jeden z seriali, którego domagali się fani Ale Kino+ i go dostali nareszcie :)

 

„Broadchurch” - emisje 16 odcinków w niedziele, od 19 lipca, do 6 września. Emisja dwóch pierwszych odcinków wyjątkowo o 22:00 (19 lipca), kolejne odcinki emitowane od 26 lipca - od 20:10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to będzie pod koniec lipca, ale na szczęście Ale kino+ wyemituje powtórkę dwóch pierwszych odcinków, bo rzadko się zdarza aby tak było. Z tego co kojarzę, to zazwyczaj jakiś czas po wyemitowaniu całego sezonu.

 

Peterownys, tutaj masz coś napisane o nim.

 

Strona na FW: http://www.filmweb.pl/serial/Broadchurch-2013-662945 Obok także program najbliższych powtórek. 3 sezon będzie miał premierę w UK w 2017r. To jeden z tych seriali na którego czeka się dłuuuugo. I sezon emitowany w 2013r, II w 2015r. w UK.

Podobnie się czeka na Most nad Sundem. Również świetny skandynawski kryminał.

 

I sezon - jesień 2011 r.

II sezon - jesień 2013 r.

III sezon - najprawdopodobniej również jesień bieżącego już roku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj była premiera genialnego serialu Broadchurch. Był to jeden z seriali, którego domagali się fani Ale Kino+ i go dostali nareszcie :)

 

„Broadchurch” - emisje 16 odcinków w niedziele, od 19 lipca, do 6 września. Emisja dwóch pierwszych odcinków wyjątkowo o 22:00 (19 lipca), kolejne odcinki emitowane od 26 lipca - od 20:10.

Niestety zdążyłem oglądnąć I i II sezon plus wersję amerykańską :) Pierwszy sezon brytyjski rewelacja. Drugi już ciut słabszy. Kiedy przeczytałem że Amerykanie mają robić swoją wersję tego serialu to nawet się ucieszyłem, zawsze to jakaś odmiana taki serial po amerykańsku. Włączam pierwszy odcinek i miałem deja vu. Nie dość że fabuła taka sama to jeszcze dialogi zrobione prawie 1:1.

Przez chwilę narzekałem na ten kanał ale to chyba obecnie najlepszy kanał serialowo-filmowy. Troszku ostatnio mniej na nim dobrych filmów ale nie jest źle. Największą stratą jest brak "pogadanek" przed filmami. Brak różnych cykli filmowych przed którymi zawsze było wprowadzenie. No ale to chyba odeszło ze starym kierownictwem po połączeniu z n.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że to będzie pod koniec lipca, ale na szczęście Ale kino+ wyemituje powtórkę dwóch pierwszych odcinków, bo rzadko się zdarza aby tak było. Z tego co kojarzę, to zazwyczaj jakiś czas po wyemitowaniu całego sezonu.

 

Ale Kino zawsze powtarza jeden raz wszystkie premierowe odcinki w tygodniu po premierze. Kolejne powtórki już tylko po zakończeniu całego sezonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem pierwszy odcinek "Broadchurch". Serial wydaje się bardzo klimatyczny i trzyma jakoś w napięciu. Nie raz przeszły ciarki przy niektórych scenach. Do tego świetna gra kamery, efekty i podkład muzyczny. Oraz oczywiście wątek, który pewnie z dalszymi odcinkami się bardzo rozwinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj oglądałem 2 odcinki a dzisiaj kolejne 2. Serial można oglądać dla samej muzyki (genialny islandzki kompozytor za tym stoi), ujęć i montażu, to wszystko składa się właśnie na ten klimat. Całosć to po prostu rewelacja!!! 1 sezon jest na podstawie ksiazki, nakręcili też 2. miał słabszą oglądalność ale i tak kręcą 3 serię. Amerykanie oczywiscie musieli nakrecic swoją wersję pod tytułem Gracepoint, nawet zatrudnili tego samego aktora który gra komisarza. Z tego co widzę to ma bardzo słąbe oceny ta ich wersja, ale amerykanie tak mają ze muszą wszystko przemielić na swoją papkę :D Francuska telewizja też kupiła scenariusz i kreci swoją wersję, a francuzi mają talent do seriali kryminalnych :D Miejmy nadzieję, że TVP nie kupi licencji bo już sobie wyobrazilem Karolaka w roli glownej hahaha.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 27.07-2.08.2015

 

Poniedziałek 27 lipca

20:10 Ognie św. Elma - dramat obyczajowy, USA 1985 Ale Kino+

 

Wtorek 28 lipca

20:10 Lęk przed wodą - thriller, Kanada 2011 Ale Kino+

 

Czwartek 30 lipca

20:10 Dyplomacja - dramat historyczny, Francja/Niemcy 2014 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 3-9.08.2015

 

Poniedziałek 3 sierpnia

20:10 Alicja w miastach - obyczajowy, Niemcy 1974 Ale Kino+

 

Wtorek 4 sierpnia

20:10 Nordic Noir: Skandynawskie kryminały - dokumentalny, Szwecja 2014 Ale Kino+

21:25 Godzina rysia - kryminalny, Dania/Szwecja 2013 Ale Kino+

 

Czwartek 6 sierpnia

20:10 Elizabeth: Złoty wiek - dramat kostiumowy, Francja/Niemcy/Wielka Brytania 2007 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Broadchurch... Hmm... Co tu dużo mówić. Świetny serial! Bardziej klimatycznej produkcji kryminalnej dawno nie widziałem. Jak wcześniej mówiłem - bardzo dobra gra aktorów, montaż scen, lokalizacja (a właściwie lokalizacje, bo kręcono to w wielu miejscach w kraju), scenariusz, a także muzyka, która stwarza wyjątkowość atmosfery. Za każdym odcinkiem miałem ciarki. Sam początek jest ciekawie zrobiony, bo nie ma zbędnego gadania "W poprzednim odcinku" czy nawet napisów. Płynne przejście do dalszego kontynuowania historii. A na końcu? Poczucie wciągnięcia, że aż chciałoby się oglądać i oglądać.

 

PS. Kto obejrzał, niech nie spoileruje. Sam obecnie jestem na 6. odcinku i czekam na finał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 10-16.08.2015

 

Poniedziałek 10 sierpnia

20:10 Amerykański przyjaciel - kryminalny, Francja/RFN 1977 Ale Kino+

 

Wtorek 11 sierpnia

20:10 Apollo 13 - dramat katastroficzny, USA 1995 Ale Kino+

 

Czwartek 13 sierpnia

22:00 Bękarty wojny - dramat wojenny, Niemcy/USA 2009 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 17-23.08.2015

 

Poniedziałek 17 sierpnia

20:10 Paryż, Teksas - dramat obyczajowy, Francja/RFN 1984 Ale Kino+

 

Wtorek 18 sierpnia

20:10 Komora - dramat sensacyjny, USA 1996 Ale Kino+

 

Czwartek 13 sierpnia

20:10 Frost/Nixon - dramat historyczny, Francja/Wielka Brytania/USA 2008 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...