Skocz do zawartości

Ale kino+


Kamil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczęście do "poziomu" Cinemaxa jeszcze trochę im brakuje. Poza tym nie zapominajmy, że nie jest to kanał premium. Jak sobie przejrzałem ile dobrych filmów i seriali obejrzałem w zeszłym roku na obu tych kanałach, to Cinemax nie ma szans :).

Nawet ostatnio był świetny film Hannah Arendt i ja czekam niecierpliwie na serial The Missing.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 2-8.02.2015

 

Poniedziałek 2 lutego

20:10 Kalifornia - thriller, USA 1993 Ale Kino+

 

Wtorek 3 lutego

23:00 Wściekłe psy - sensacyjny, USA 1992 Ale Kino+

 

Czwartek 5 lutego

20:20 Masaż niewidomych - dramat obyczajowy, Francja/Chiny 2014 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiery w Ale Kino+ 9-15.02.2015

 

Poniedziałek 9 lutego

20:10 F/X - sensacyjny, USA 1986 Ale Kino+

 

Wtorek 10 lutego

20:10 3:10 do Yumy - western, USA 2007 Ale Kino+

 

Czwartek 12 lutego

20:25 Motyl i skafander - dramat biograficzny, Francja/USA 2007 Ale Kino+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wam się podoba serial Zaginiony? Dla mnie po 4 odcinkach to prawdziwa rewelacja . Zwykle unikam seriali gdyż większość to tasiemce których nie mam ochoty śledzić przez kilka lat, ale gdy przeczytałem, że w przypadku Zaginionego historia zamyka w 8 odcinkach, postanowiłem z ciekawości obejrzeć. Historia wciągnęła mnie od samego początku i nie mogę się doczekać na wyemitowanie pozostałych 4 odcinków. Oby jak najwięcej takich serialów.

 

P.S Może zna ktoś równie dobre seriale kryminalne, które podobnie jak Zaginiony zamykają swoją historię w kilu odcinkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S Może zna ktoś równie dobre seriale kryminalne, które podobnie jak Zaginiony zamykają swoją historię w kilu odcinkach?

Wszelkie seriale brytyjskie np. Broadchurch. Chociaż teraz zrobili drugi sezon i okazuje się że ten pierwszy to tak nie do końca jest zamknięty. :) Taka ciekawostka bo Amerykanie zrobili swoją wersję, Gracepoiont. Nawet trudno powiedzieć że swoją wersję bo jest to kopia serialu brytyjskiego do tego stopnia że praktycznie dialogi się pokrywają. Jakby tego było mało to w obu wersjach gra ten sam aktor :)

Inne ciekawe, The Secret of Crickley Hall (3 odc.), Murder On The Home Front (2 odc.), Life of Crime (3 odc.), Lightfields (5 odc.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmu jeszcze nie obejrzałem, więc mogę się mylić, ale serial chyba tylko nawiązuje do niektórych jego wątków, a tak naprawdę to bierze z filmu przede wszystkim klimat. Mam ten pierwowzór nagrany już od mniej więcej dwóch miesięcy i nadal nie obejrzałem, bo po serialu mam tak wysokie oczekiwania względem tego filmu, że muszę mieć IDEALNIE zaplanowany czas na jego oglądanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...