Skocz do zawartości

[C+ CP n O] HBO HD


james_b
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

HBO HD w Polsce w 2008 roku

 

Według szefowej HBO, Lindy Jensen, w pierwszej połowie 2008 roku stacja uruchomi w Polsce serwis HD - przed innymi rynkami w Europie Środkowo-Wschodniej, które uczynią to później w 2008 roku.

 

satkurier.pl

Cały artykuł jest :arrow:SatKurier.pl

 

Wcześniej artykuł napisał bzyk, ale napisał, że to jego info własna więc zapewne Moderator usunął. Napisałem się a tu nagle, że post nie istnieje, ehh wkurzyłem się :evil: , ale trudno. Jeżli temat o HBO HD już to proszę o przeniesienie mojego posta, ale z tego co widzę to nie ma.

 

 

Co do samej informacji to bardzo cieszy mnie, że na polskim rynku jest coraz więcej kanałów w jakości HD. Cieszy mnie także bardzo to, że następny kanał Premium będzie w HD. Zastanawia mnie jedna sprawa, w której z poslkich platform będzie on dostępny, dołączy do Cyfry, w której są już kanały HBO dostępne czy może do Słonecznej Platformy a może do najnowszej jak narazie na polskim rynku platfromy tworzonej przez ITI/TVN czyli do n. Czy będzie dostępny w Cyfrze na wyłączność czy może w Cyfrowym Polsacie lub n.

 

No cóż napisałem się w poscie, którego chciałem wysłac a teraz go nie ma i w tym poście się nie rozpisuję.

 

Pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno HBO HD nie trafi ani do N ani do CP jeśli będzie wtedy obowiązywałą wyłączność na zwykłe HBO w Cyfrze+. Może się okazać że zarówno N jak i CP nie będą mogły wziąść tego kanału ponieważ Cyfra+ ma wyłączność na całą paczkę, ale to nie znaczy że sama Cyfra+ go włączy i być może pojawi się jedynie w nielicznych kablówkach.

Poprostu jakby HBO HD miało by pojawić się w CP lub N to by musiało pojawić się tam razem z wersją SD.

 

Miejmy nadzieje że ta wyłączność na HBO wkońcu się skończy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynym pozytywem tej wiadomości jest przejście samego kanału HBO do formatu HDTV. Oprócz tego program jest raczej mierny, więcej ciekawych pozycji filmowych w ciągu roku obejrzałem na Cinemaxach, NonstopKino.

Programów w HD i tak na razie nie oglądam, czekam na jakiś porządny odbiornik. :wink:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączność kończy się w grudniu tego roku. Tak pewne ptaszki spiewają.

A i jeszcze jedno Maq. Nigdy nie mów nigdy.

No może i się skończy w grudniu, ale to musi odrazu oznaczać że nie zostanie ona wtedy przedłużona na kolejny okres :twisted:

Tak wogóle to gdzie ja stwierdziłem że HBO/HBO HD nigdy nie pojawi się w CP/N? Ja tylko stwierdziłem że dopóki Cyfra+ ma HBO na wyłączność to do tego czasu wersja HD napewno nie pojawi się w innej platformie.

 

A korki od szampana to napewno wystrzelą w styczniu, a dokładnie 1 stycznia o 0:00 :D i to na całym świecie (oczywiście w/g lokalnego czasu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie jeszcze kilka postów o wyłączności HBO w Cyfrze i któryś z Moderatorów oczyści temat z offtopu. Mnie ciekawi jedna sprawa, czy wraz z wprowadzeniem HD mają zamiar wprowadzić DD na dotychczasowych kanałch HBO i nadawać w wyższej jakości swój przekaz dla platform cyfrowych z satelity Amos. Już powinni nadawać dźwiek w DD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie miało być o wersji HD, a nie o wyłączności! Proponuję się zastanowić (a może ktoś już coś wie), czy będzie to jak w przypadku Canal+ Film to samo w SD i HD, czy na HBO będą leciały inne filmy niż w tym samym czasie co na HBO HD? A może zrobią mix'a z HBO i HBO2 (jeden film z HBO, drugi z HBO2 i tak na zmianę :lol: )?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
Gość PawelU1981

Taką cenę proponuje HBO, a ile sobie zarzyczy taka np. Cyfra+ to inna sprawa. Choć mam nadzieję, że ostatczenie faktycznie cena będzie oscylować w tych wartościach :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) NOnstopkino Hd ciagle te same filmy , to chyba gorszy od HBO . Zobaczymy co bedzie mam nadzieje, ze bedzie lepszy od nonstopkino HD.

HBO ma więcej praw do filmów niż Nonstop Kino HD to raz a dwa to kanał w wersji HD będzie miał taką samą ramówkę jak HBO w wersji SD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...