Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewne wielu z was pamięta teleturniej Milionerzy bardzo prawdopodobna jest reaktywacja tego programu :!:

 

Do Niny Terentiew zgłosił się producent tego programu.Ale co to za Milionerzy bez Huberta Urbańskiego :shock: Dlatego w Polsacie chcą reaktywowac Milionerów razem z Urbańskim.

 

- Urbański żądał 50 tys. złotych (za odcinek). -Oczekiwania Huberta są zbyt wygórowane. Ale jeśli pójdzie po rozum do głowy, spuści z ceny i zwróci się do mnie osobiście, to możemy rozważyć możliwość współpracy na antenie Polsatu

 

Więc wszystko możliwe :!: Marzenia fanów tego programu nareszcie się spełnią :D

 

Źródło:Nesweek/info własne

 

PS.Założyłem ten temat ,bo o Polsacie nie znalazłem tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to jest niemożliwe, żeby teleturnieju na Polsacie nie prowadził Ibisz :lol:

Może chociaż pytania do 1000zł będzie czytał :P

 

A co do newsa. Hmmm... Teleturniej jest super - mój ulubiony zresztą. Ale wolałbym zobaczyć reaktywację na... TVP. Powodem są reklamy - nie znoszę jak się robi z widzów [beep]i (tak [beep]i !) i każe się im czekać 5 min by poznać prawidłową odpowiedź, po czym jest gong i koniec programu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiant, Ibisz chyba współpracuje z ATM ;p a format milonerów należy do Endemol jak się nie myle, tych samych ludzi od Big Brother'a (prawdopodobnie stąd to posunięcie i to też prawdopodobnie oznacza że Endemol sam to poprowadzi). Polsat i jego przyjaciel TV4 zbierają porzucane przez TVN formaty ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że przywrócenie Milionerów byłoby dbrym posunięciem ze strony Polsatu.Sam chętnie oglądałem ten teleturniej i spotkałem się z wieloma osobami,które żałują,że już nie ma tego teleturnieju.

 

Tak więc trzymam kciuki,aby się udało ściągnąć H.Urbańskiego do Polsatu.Tak właściwie to nie wyobrażam sobie innego prowadzącego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teleturniej jest super - mój ulubiony zresztą. Ale wolałbym zobaczyć reaktywację na... TVP. Powodem są reklamy - nie znoszę jak się robi z widzów [beep]i (tak [beep]i !) i każe się im czekać 5 min by poznać prawidłową odpowiedź, po czym jest gong i koniec programu :?

 

oj nie bój się! tvp by już coś wymyśliło i by np. dawali 3 odcinki pod rząd :) kila pytań w jednym odcinku, szybkie napisy reklama i kolejny odcinek :D. przeciez juz takie praktyki uskuteczniaja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żartobliwie to można tak powiedzieć jak napisałeś ;)

Ale na serio - wolę Milionerów w TVP. Tam reklam mimo wszystko nie dadzą. Reklamy dają tam, gdzie show trwa powiedzmy ponad 1h (wtedy dzielą np. koncert na części).

A taki Polsat to znając życie 2 razy conajmniej przerwie teleturniej który trwa 40 minut...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że przywrócenie Milionerów byłoby dbrym posunięciem ze strony Polsatu.Sam chętnie oglądałem ten teleturniej i spotkałem się z wieloma osobami,które żałują,że już nie ma tego teleturnieju.

 

Tak więc trzymam kciuki,aby się udało ściągnąć H.Urbańskiego do Polsatu.Tak właściwie to nie wyobrażam sobie innego prowadzącego. :wink:

I to wbrew pozorom nie jest taki głupi pomysł. Ja jestem "za".

 

Krótko mówiąc byłoby to bardzo dobre posunięcie ze strony PolSatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj prowadził Milionerów, a dziś już nie prowadzi :P

W miniony weekend media obiegła plotka, że Hubert Urbański ma poprowadzić popularny teleturniej "Milionerzy" w telewizji Polsat. Okazuje się, informacja ta jest wyssana z palca. Dyrektor programowa Polsatu zaprzecza tym rewelacjom.

- Hubert Urbański nie będzie prowadził w

 

Więcej: http://media2.pl/media/28284-polsat-jed ... kiego.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...