Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ma ktoś jakiś kontakt z działem technicznym Polsat-u. Strasznie mnie irytuje niska jakość dźwięku na kanale Polsat HD. Na Polsacie SD w DVB-T jest ścieżka E-AC-3 z dobrym bitrate w dodatku od czasu do czasu pojawiają się programy realizowane systemie 5.1. Dlatego zupełnie nie rozumiem dlaczego Polsat HD nie ma ścieżki E-AC-3 albo chociaż AC-3? Swoją drogą ciekawe czy MŚ będą realizowane w 5.1 czy tylko w stereo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę właśnie wrażenie, że wiele rzeczy Polsat mógłby, ale jego technicy o tym nie wiedzą. Mogliby dać 5.1, ale nikt o tym nie pomyślał. Mogliby zlikwidować ramkę, ale nikt tego nie zauważył. Mogliby dać jakiś program czy mecz na kanale o większej widowni, ale ktoś tego nie przewidział. To samo było z MŚ, kiedy nagle miesiąc przed turniejem obudzili się, że mogą na tym stracić i zaczęli grać larum. Tak się zachowuje profesjonalna stacja? Jedyną udaną rzeczą ostatnio było przesunięcie logotypów i grafik z wynikami na kanałach sportowych z safe area w narożnik ekranu - ale nawet tu też nie do końca wyszło, bo w telewizorach np. Samsung jest overscan na stałe w programach SD i ucina kawałek loga np. PSN, czy też zegar na PN 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez chwilę oglądałem ten mecz na Polsat HD. Czy ja oczopląsu dostaję? Tą siatkówkę ogląda się strasznie. Niby obraz żyleta, ale ta płynność ekranu jakaś nie ta. Nie mogę nadążyć za śledzeniem piłki. Czy może problem tła (za dużo widzów w białych koszulkach w pierwszych rzędach)? Zdecydowanie wolę oglądać piłkę nożną, bo tam więcej murawy zielonej, która uspakaja wzrok. A tu tak nadziubdziane tych kolorów ... Najwięcej to biały, czerwony, biały, czerwony, biały, czerwony, żółty, niebieski ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mistrzostwa Świata w Siatkówce Mężczyzn

Wszyscy 4+

16-49

 

 

CEREMONIA OTWARCIA

18:30:09 - 19:15:46

Polsat

1806400

18,93%

18,55%

 

Polsat Sport

458553

4,81%

5,02%

 

suma

2264953

23,74%

23,57%

 

 

POLSKA - SERBIA

20:12:09 - 21:55:14

Polsat

3507653

24,89%

24,59%

 

Polsat Sport

1233269

8,75%

11,29%

 

suma

4740922

33,64%

35,88%

 

 

Do tego Polsat Volleyball 1

ok. 300000

2%

3,4%

 

Razem: ponad 5,04 mln oglądało mecz otwarcia przy udziałach odpowiednio ok. 35,6% i 39,3%

Dane za :wm.pl

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/po ... i-mundial#

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...