Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Event jak to zazwyczaj w wykonaniu Polsatu bardzo dobry, choć mnie drażnili prowadzący. Dużo fajniejsza impreza niż na jedynce. Wreszcie jakaś odskocznia od tych wszystkich współcześnie lansowanych artystów- Lisowskiej, Grzeszczak, Margaret, LemON,Enej, Donatana i Cleo, Honeya, Juli, Popowskiej . Co prawda nie na długo- bo jutro będą już w Sopocie,ale miło zobaczyć cały koncert bez tych artystów, którzy po prostu mogą si przejeść. Właściwie to każdy koncert, festiwal właściwie się niczym nie różni- wszędzie Ci sami artyści.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kirk: Trwa jeszcze czas chroniony więc gdyby co nieco by się wydarzyło na żywo w Sopocie, to Polsat tym oznaczeniem się "zabezpiecza" :>

 

@Peteorwnys: W sumie to co mogłoby się wydarzyć? Co najwyżej komuś by się sukienka rozpruła i by przez chwilę coś było widać. :D Bo np. słów wulgarnych tam nie było, bo to nie kabareton.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie w ogole nie podoba się ta polsatowa formuła Sopot Festival, pierwszy dzien wspominkowy (już własciwie standard w czasie festiwali telewizjnych w PL) Drugi już bez pomysłu czyli polscy wykonawcy na topie(coś jak opole), w większosci powtórka po wczorajszych nagrodach Eski. Powinni jak dawniej sprowadzić jakąś supergwiazdę ( to nie jest niemożliwe ale sporo kosztuje), suportować mógła ją jakaś mniejsza gwiazdka jak np Garou ( znany jest tylko w Kanadzie, Francji, Belgii i Polsce, poza tymi krajami nikt nie wiem kto to jest).

 

A tak mamy umiędzynarodowienie w stylu polsatu na poziomie bajla bajla ela ela .... i kolejny festiwal nie rozniacy się od pozostałych.

Pamiętam lata 90' (byłem w podstawówce) i wtedy ten kojarzył mi się jakościowo lepiej niż np opole gdzie zawsze śpiewała Maryla.

Nawet za TVN było lepiej ( mówi się, że utopił ten festiwal i dlatego jest już nie do odratowania) bo nie sprowadzali rumuńskich gwiazdek.

 

Zastanawiałem się jeszcze nad jedną kwestią. Cały festiwal jest robiony bardzo słabo jeżeli chodzi o ujęcia i pracę kamery, wygląda to wszystko tak jakby kręcili to technicy z MBTM i innych polsatowych show. Pamiętam konkurs z czasów tvn ( z tvp już mam kłopoty zeby sobie przypomniec takie szczegoly), byłem wtedy pod wrażeniem bo ogladając byle występ ujęcia wyglądały jak na koncertowych DVD największych gwiazd (zbliżenia, praca kamery itd). A tu strasznie wieje biedą ( w kwestii repertuarowej tez oczywiscie).

 

 

PS.Nie mogłem patrzeć na honorate skarbek honey , koszmarnie się męczyła, nie wyciągałą tej piosenki, tak to wyglądało jakby się dusiła,fałsz na fałszu. Nic dziwnego , że w Mam Talent nie prze[uscili jej przez casting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy-przecież ten festiwal nie nic wspolnego z Sopot Festiwalem poza tym,że w nazwie występuje takowa nazwa. Ten festiwal nie róźni się niczym od Top Trendów, tylko brak wykonań debiutantów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest Sopot Festival własnie ten oficjalny, tylko , że polsat wsadził swoją nazwę. Kiedyś jedynka miała jakis festiwal w sopocie jak utraciła prawa do sopot festival. To jest niestety ten oicjalny (Polsat) Sopot Festival.

 

Ewa Farna - wielki, wielki talent i taka prosta dziewczyna z sąsiedztwa, tylko nich ktoś jej częściej pisze dobre piosenki :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Występował wczoraj "Liroy" jeśli tak to jakie wykonał utwory?

 

https://www.youtube.com/watch?v=opc2aqe ... =autoshare . Między innymi :"Scoooobie Doo", "Scyzoryk" "Skaczcie do goooory"

 

Jak zaglądałem na Polsat to na początku było oznaczenie 7+, potem 16+, a potem 12+, jakoś dziwnie bardzo. :/

 

Proste :) Na część z Liroyem, który przeklinał dali 16+, a potem mogli wrócić do 12. Oczywiście są to tylko moje domysły, gdyż festiwalu nie oglądałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewakuacja była całkiem dobra, Znak też, ale zabili tą piosenkę fatalnym teledyskiem, reszta rzeczywiscie slaba.

Według mnie to jeden z lepszych głosów w Polsce, a ponadto zawsze daje rade na żywo jak wczoraj.A taka Dodzina musiała nagrać zagraniczne hity i potem je wykonać z playbacku na Eska Music Awards ( to dopiero żenada).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba po raz 1-wszy w historii polsat ma lepszy spot od TVN. Ciekawe dlaczego brak ŚwK i Pierwszej Miłości. Po co oni promują "sport" skoro w ogóle w ich ramówce nie ma sportu? :roll: Nie licząc jakichś podrzędnych walk 1-2 razy do roku. Po prostu wstyd dawać takie coś do spotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...