Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

''Twoja twarz brzmi znajomo'' to jedyny program, który oglądam na Polsacie. Aczkolwiek również zwróciłem na to uwagę, o czym pisze @Frontowiec.

Zgodnie z ustawą medialną zapowiedzi powinny być emitowane tylko i wyłącznie pomiędzy programami, a ci nie dość, że pakują zapowiedzi pomiędzy blokami reklamowymi, to jeszcze robią to dodatkowo po drugim bloku reklamowym. Ludzie piszą, że czasem także zwężają obraz i wciskają reklamę w postaci graficznej jeszcze przed blokiem reklamowym.

Już chyba czas najwyższy, aby Polsat otrzymał odpowiednią "nagrodę" od KRRiT. :evil:

 

Te zapowiedzi są emitowane w ramach audycji WŁĄCZ EMOCJE i w ten sposób obchodzą ustawę zresztą nie tylko oni

A to drugie to pewnie reklama podprogowa przy czym nie wiem czy ona nie jest już dozwolona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te zapowiedzi są emitowane w ramach audycji WŁĄCZ EMOCJE i w ten sposób obchodzą ustawę zresztą nie tylko oni

Dla mnie to autopromocja, nie ważne jak ktoś to nazwał. Chyba tylko [beep] uwierzy w to, że to jakiś program. :lol2: Zresztą jak można jedną audycję przerywać drugą audycją? :crazy: Śmiechu warte. Może aby ominąć limit reklam, także wymyślą sobie podobne programiki?

Zgadza się, że inni komercyjni również to robią, ale wynika to tylko i wyłącznie z pobłażliwości KRRiT. Skoro nie otrzymują kar za tego typu wykroczenia, to sobie pozwalają na coraz to więcej. I jak jeden zacznie, to drugi natychmiast kopiuje, w myśl zasady - skoro ten pierwszy nie został ukarany, to mi też wolno!

A tak w ogóle to pisaliśmy tutaj o DODATKOWYCH zapowiedziach pojawiających się po drugim bloku reklamowym - czyli tuż przed wznowieniem przerwanej audycji. Tego nie widziałem u innych nadawców poza Polsatem. Polsat stosuje bowiem taki schemat: przerwa w audycji - pierwszy blok reklamowy - zapowiedzi - drugi blok reklamowy - dodatkowe zapowiedzi - powrót do przerwanej audycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na TVP 1 zauważyłem, że jest autopromocja w czasie trwania serialu, wyskakuje np. informacja na dole, że dziś o 20:25 w TVP 1 jakiś mecz i o 22:55 jakiś tam serial. (z daleka przypomina grafikę oznaczającą jaki będzie program za chwilę). Takie coś było parę lat temu na Polsacie tylko na Polsacie był także niemy obrazek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. TVP leci sobie w kulki na maxa. Niby nadawca publiczny, któremu nie wolno nadawać reklam w trakcie audycji, a to robi (autopromocja = reklama). Skopiowali od komercyjnych zagłuszanie końcówek audycji nachalnym klepaniem lektora i wyskakujące belki "za chwilę..., następnie..." (w myśl zasady, o której pisałem wyżej), a teraz jeszcze dodatkowo zaczynają spamować belkami "dziś o 20:25", itp. No bo skoro można "za chwilę..." i nikt się nie czepia, to czemu nie spróbować pójść dalej? Dzięki pobłażliwości KRRiT będzie coraz więcej spamu, aż wróci sytuacja sprzed dnia nowelizacji ustawy medialnej. Pisałem swego czasu w odpowiednim wątku, że tak będzie i jak widać wszystko zmierza w tym kierunku. Sejm uchwalił ustawę, a KRRiT pozwala na jej łamanie. Jedna wielka szopka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwiatkowska i Cieślak byli znakomici.

Dziś wreszcie był bardzo dobry koncert- artystów,a nie gwiazdek typu Margaret, Grzeszczak, Jule- hit za hitem, świetny polski rock!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno Tatiana Okupnik zastąpi Annę Głogowską w roli prowadzącej Taniec z Gwiazdami, a Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi kulisy zamiast Bilguuna.

 

http://teleshow.wp.pl/martykul.html?wid=17749017

 

 

Tatiana Okupnik jednak nie zastąpi Anny Głogowskiej w roli prowadzącej Taniec z Gwiazdami- duet prowadzących pozostaje bez zmian : http://tvpolsat.info/news.php?readmore=7379

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś wreszcie był bardzo dobry koncert- artystów,a nie gwiazdek typu Margaret, Grzeszczak, Jule- hit za hitem, świetny polski rock!!

 

Czy aby na pewno wszyscy potraktowali swój występ poważnie i zagrali na żywo? Mam pewne wątpliwości...

Polsat poza tym mógł sobie darować emitowanie reklam w trakcie utworów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś można obejrzeć cały koncert? Ja wolałem oglądać Skaldów w TVP2 /dla mnie rewelacja, ale to w innym wątku/. Ale oglądałem w przerwie koncertu Skaldów. Było w miarę dobrze, jednak właśnie wydaje mi się, że niektórzy jechali na playbacku. Reklamy w trakcie piosenek - na minus. Cały Polsat!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat koncertu ''Legendy Polskiego Rocka'' nie oglądałem, ale muszę tutaj powiedzieć o tegorocznym kabaretonie z Zielonej Góry który moim zdaniem był zdecydowanie słaby. Niektóre skecze jak np. parodia ''Trudnych Spraw'' o Andrzeju Sikorowskim to tak naprawdę odgrzewane kotlety (ten sam skecz pojawił się w ''Latającym Klubie Dwójki''), a takie skecze jak np. o byłym prezydencie RP w wykonaniu Katarzyny Kwiatkowskiej i Mikołaja Cieślaka były bardzo słabe. Jedynie Artur Andrus i Kabaret Rak mi się podobał.

 

Krzysztof Ibisz prowadzący kabareton był nie do zniesienia, zwłaszcza jak zachęcał do wysyłania SMS-ów w których do wygrania były smartfony i tablety. Lepsze kabaretony są w TVP niż w Polsacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie skecze jak np. o byłym prezydencie RP w wykonaniu Katarzyny Kwiatkowskiej i Mikołaja Cieślaka były bardzo słabe. Jedynie Artur Andrus i Kabaret Rak mi się podobał.

Jak wdać mamy kompletnie odmienne gusta. Inna sprawa,że naprawdę ciężko oczekiwać,że wszędzie będą mieli premierowe skecze. Kryszak w porządku. Nie wiem kto to,ale ten skecz o podrywaniu dziewczyny dla mnie fajny. Ci co o teściowej parą Cieślak/Kwiatkowska- super to zrobili. Andrusa widziałem i wyłączyłem TV.

Natomiast koncert legendy Rocka za krótki,ale bardzo dobry. Bardzo dobrze prowadzenie Popielewicz i Maciborka z RMF FM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście jakoś nigdy nie byłem fanem polskiego Rocka (wyjątek stanowiło kilkanaście utworów), ale po wczorajszym koncercie zdecydowanie zmieniłem zdanie. Sam koncert był również udany pod względem wyników oglądalności, ponieważ oglądało go około 1,5 mln widzów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...