Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli punkt 3 z postu powyżej to prawda, to taki sam los powinien spotkać zarówno pozostałe doku-soapowe produkcje Polsatu, jak i TV4 (szczególnie to badziewie o 19:00), i powinny one być zastąpione czymś mądrzejszym. Może reaktywacja jakiego teleturnieju?

Jest to prawda :-) Zamiast tych seriali paradokumentalnych będzie inny - ten co wyżej jest napisany przez jednego użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i powinny one być zastąpione czymś mądrzejszym. Może reaktywacja jakiego teleturnieju?

Ojej, marzenie. Też bym tego sobie życzył, ale patrząc na dzisiejszą ramówkę, to jest raczej nierealne. Taniej im wychodzi wprowadzić kolejny serialik i nakręcić z 20 sezonów. :P

Chyba każdy by tego chciał :) Jeśli już pan Zygmunt poszedł po mózg to proponowałbym reaktywację Awantury o kasę :) Dla mnie był to najlepszy ich teleturniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Press.pl pisze o wyrzuceniu z ramówki DJ i DKZMŻ - o Sekretach nic nie pisze

Ten nowy paradokument o 17:00 z powtórką prawdopodobnie następnego dnia roboczego o 14:45

O 14:45 mają być z tego co wiem "Słoiki". O planach wyrzucenia "Sekretów Sąsiadów" wiem z ramówki na stronie należącej do Polsat Media. Według niej za ten serial emitowana będzie zagraniczna produkcja Drogi Śmierci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, to lubiłem zarówno "Awanturę o kasę", jak i "Grę w ciemno", a także "Życiową szansę". W sumie można by było wszystkie 3 reaktywować, ale najbardziej marzy mi się ta pierwsza (przepraszam sympatyków pozostałych 2 teleturniejów :) )

 

Co do tego że zmiana ramówki jest nierealna... z jednej strony to prawda, ale z drugiej strony, to tak naprawdę nie próbowano zastąpić doku-soapów czymś lepszym, więc dlaczego by nie spróbować? Założę się że jest wielu widzów, którzy jeszcze mają świadomość tego, co oglądają, i nie zachwycają się byle g... podanym na złotej plastikowej tacy ze słoneczkiem. No, co prawda, zacytuję pojęcie którego użył @Peterownys (mam nadzieję że się nie obrazisz), "pan Zygmunt musi iść po mózg", a to może potrwać, ale na pewno byłoby to lepsze niż kolejne 80 historyjek. Bo tak naprawdę doku-soapy są robione na jedno kopyto, różnią się tylko nazwą, znaczkiem i muzyczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

„Gra w ciemno” nie powinna wrócić – bo ów teleturniej później zatracał swą tajemniczość wygranych.

 

„Awantura o kasę” i „Życiowa szansa” mogłyby wrócić w odświeżonej formule, to były ciekawe teleturnieje. Jako przedszkolak i młodszy podstawówkowicz oglądałem je chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kinga Kucharska odchodzi, Polsat Media bez dyrektora ds. mediów nietelewizyjnych. Nie wiadomo dlaczego odchodzi. Do czasu wyłonienia nowej osoby stanowisko te będzie pełnił Stanisław Janowski, dyrektor zarządzający Polsat Media.

---------------------------------------------------

W sobotę 8 sierpnia 2015 r. na żywo o 20:00 na Polsacie będzie VII Zielonogórska Noc Kabaretowa. Wystąpią m.in.: Łowcy.B, Artur Andrus, Jerzy Kryszak, Mariusz Kałamaga, Formacja Chatelet, Mikołaj Cieślak z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Katarzyna Kwiatkowska. Wszyscy zaprezentują swoje skecze pod hasłem "Ale Cyrk"! Impreza będzie trwać ponad 3 godziny. Gospodarzem wieczoru będzie Kabaret Rewers, nowe dziecko sceniczne artysty dobrze znanego z kabaretu Ciach i serialu "Spadkobiercy", Janusza Rewersa, a funkcję ceremonii obejmie, jak co roku, Krzysztof Ibisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze inną formą może być powrót do zagranicznych seriali, jakie Polsat emitował jeszcze na początku tej dekady. Sam dobrze pamiętam 90210 czy Sabrinę - nastoletnią czarownicę. Był chyba jeszcze jakiś który leciał w dni powszednie o 6:00 (przed wprowadzeniem poranków z Polsat News, tj. przed wakacjami 2008) ale nie pamiętam nazwy. Chciałbym chociaż jeszcze raz obejrzeć w TV młodą Melissę J. Hart a nie zmuszony być do korzystania z serwisów gdzie są mega klatkowania na ich playerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełna lista gwiazd, którzy będą występować w "Twoja twarz brzmi znajomo 4":

Katarzyna Glinka - aktorka filmowa i teatralna

Michał Kwiatkowski - wokalista

Bartek Kasprzykowski - aktor filmowy, telewizyjny i teatralny

Krzysztof Respondek - aktor i piosenkarz

Natalia Szroeder - wokalistka

Michał Grobelny - kompozytor oraz wokalista

Monika Dryl - aktorka i wokalistka

Zosia Zborowska - aktorka teatralna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam program ''Twoja Twarz Brzmi Znajomo'' i wkurza mnie to, że pojawiają się reklamy, potem zapowiedzi, ponownie reklamy, zapowiedź serialu ''Skazane'', spot ''Fundacji Polsat'' i już od razu program.

 

Film ''Ciacho'' leci w HD - nawet był pasek z informacją że ''program leci w jakości HD na kanale Polsat HD'' był wyświetlany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Twoja twarz brzmi znajomo'' to jedyny program, który oglądam na Polsacie. Aczkolwiek również zwróciłem na to uwagę, o czym pisze @Frontowiec.

Zgodnie z ustawą medialną zapowiedzi powinny być emitowane tylko i wyłącznie pomiędzy programami, a ci nie dość, że pakują zapowiedzi pomiędzy blokami reklamowymi, to jeszcze robią to dodatkowo po drugim bloku reklamowym. Ludzie piszą, że czasem także zwężają obraz i wciskają reklamę w postaci graficznej jeszcze przed blokiem reklamowym.

Już chyba czas najwyższy, aby Polsat otrzymał odpowiednią "nagrodę" od KRRiT. :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...