Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

O 19:30 28.05.2015 wywiad Doroty Gawryluk z Prezydentem-Elektem Andrzejem Dudą. Jednoczesna emisja w kodowanym Polsat News i w dostępnym w DVB-T Polsacie.

Ale 28 był wczoraj. Nie wiem o co ci chodzi, był ten wywiad wczoraj czy pomyliłeś datę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy było gorzej tego nie wiem, ale moim zdaniem likwidacja TT była błędem. Marka miała już swoją rozpoznawalność, a tu trzeba zaczynać wszystko od nowa.

Współwłaścicielem marki TT był pan Perzyna, więc Polsat widać nie chciał się z nim dalej dzielić. Bo czymże różni się ten festiwal, to samo, tylko inna marka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwe. Nina znalazła sobie nową twarz-Agnieszkę Kaczorowską. Nic do dziewczyny nie mam, ale dla mnie to było żenujące- dali ją do zapowiadania najlepszej siódemki hitów FM - tak jakby tego powiedzieć nie mogła trójka prowadzących i to zmienianie stroju przez Agnieszkę co utwór..Żenada jednym słowem i jeszcze ta prywata Popielewicz z Hyżym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi,że nie prowadziła,a mówiła kto zajął w badaniu miejsce od 7 do 1. Cały koncert prowadziła trójka Sykut-Jeżyna- Popielewicz-Maciborek. Widać,że Nina chce ją wypromować na nową gwiazdę jak kiedyś Cichopek,ale chyba uznali,że nie nadaje się do prowadzenia jeszcze takiego eventu, więc ostrożnie ją wprowadza. Ten sztuczny uśmiech- z tego akurat może się wyleczy- bo Sykut też kiedyś miała takowy przyklejony. Niezrozumiałe to zmienianie strojów co zapowiedź.. To mądra, inteligentna, rozsądna dziewczyna więc nie ma co jej hejtować, nie wiem czyj to był pomysł- nietrafiony.

Sam festiwal- miasto go firmuje nagrodą Bursztynowego słowika,ale ten festiwal naprawdę nie ma nic wspólnego z dawnym Sopot Festiwalem. To czysta komercja, jak widać Polsat uwierał już nawet koncert Trendy, który jeszcze istniał do tamtego roku.. Jakieś pozytywy- brak Ibisza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...