Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, Polsat, zawsze zapóźniony technologicznie, zawsze krok za konkurencją. Przesunięcie zmiany MPEG-2 na MPEG-4 z maja na wrzesień tylko to potwierdza. Nie oszukujmy się, pewnie w sierpniu powiedzą, że przejdą na MPEG-4, ale do końca roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiej żenady jak Celebrity Splash dawno nie było. Oni kompletnie nie potrafią wykonać tych figur. Jankes wiadomo jaki jest irytujący. Jednak wszystkich bije Stenka. Kobieta nie ma bladego pojęcia, nie ma absolutnie nic do powiedzenia i jeszcze te miny. Ona jest typem człowieka, której jak widać jak nie napisze się kwestii.. Ach, zaraz przełączyłem.. i nigdy już nie włączę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moim zdaniem kładąc na szale Małi Giganci i Celebrity Splash wygrywa to drugie, bo dzieciaczki są słodkie i tak dalej, ale tego było już mnóstwo w różnych talent showach, a celebrity splash jest czymś nowym. Może nie robią tych figur jakoś szczególnie idealnie, ale to są początki i z każdym programem powinno byc dużo lepiej.

 

BTW. Nie wiem czy ktoś oglądać uważnie, ale kobiecie o nazwisku Ciupa ( nie chce mi się szukać imienia ), babka od Donatana pod wodą spadły majty i było widać gołą [beep]kę )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się wydaje że miała pod tym swoim wdziankiem stringi.Takie miałem wrażenie jak wykonywała skok.To raczej Saleta pokazał dużo w wodzie :lol2: Ja zdecydowanie wolałem dzieciaki no i Chylińska i Wojewódzki lubię te osoby w jury show.Choć prowadzący nie bardzo.A ten program z Polsatu trochę mi wiochą zaleciał jak zobaczyłem tego grubasa z programu jak dobrze pamiętam Rolnik szuka żony.Przynajmniej tak mi się wydaje bo tamten program widziałem raz i to w urywkach.Ale to chyba jeden z tych amantów.A tak nawiasem o co chodzi w tym programie będą cały czas tylko skakać do wody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żenada żenadą ale ten program jest potwornie nudny, gadanie jakie to straszne, jak się boję itd 2 sek skoku i gadanie jak to swietnie skoczył\skoczyła . Co w dalszych odcinkach, nawet skakanie z palcem w nosie nie wniesie wiele urozmajcenia ani nawet jeżeli będą to robić w parach.

Najgorzej Stenka która do tej pory się nie chałturzyła, a tutaj na prawdę niewiele ma do powiedzenia, bo co w sumie laik moze powiedziec.

 

Gdy było info o tym formacie to czytałem na wikipedii o nim i myślę że jedno zdanie najlepiej podsumowuje ten format.

 

"The show was widely derided by critics for its lack of originality, excitement and poor format."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam wszystko jest celebryckie, bo któż- Otylia zna się na skokach do wody?? No nie.

 

Otylia sama w sobie jest żenująca z tym poszukiwaniem zajęcia, startowała do PE i ośmieszyli ją maksymalnie w TVP Info bez jakiegokolwiek wysiłku, chociaż będąc pływaczką może mieć jakieś pojęcie o skokach do wody.

 

Ogólnie ten format pomimo tego ze jest dość młody jeszcze nigdzie nie dotrwał do 3 edycji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzają się więc krytyczne opinie o CS:

- nudny, bez perspektywy rozwoju, z udziałem "artystów" jednego programu a nie gwiazd (oni mają więcej rozsądku)

 

Do tego niejasne zasady( jak wyglądają głosy od widzów przeliczone na punkty?), które powodują, że wygrywają kompletni nieudacznicy (chyba tylko dla nakręcania programu to jest specjalnie robione) a do tego te piszczące i płaczące nastolatki - żenada...

 

Mali Giganci nie są lepsi - taniec i śpiew dzieci - mozna zwymiotować ile razy to już było pokazywane, przy czym tam jest szansa, że czymś cię zaskoczą nieobliczalne dzieciaki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A oglądalność obu programów pewnie ponad 3 mln. Oto i gust naszego polskiego, cudownego narodu. :roll: Mogę się założyć, że te całe skoki do wody będą gromadziły wysoką widownie. Idi.oci lubią patrzeć jak inny id.iota robi z siebie jeszcze większego id.iote. Ot kolejny program bez wartości, przy którym nie trzeba się wysilać, szare komórki do oglądania nie są konieczne, można się pośmiać z innych. Przecież takie programy właśnie najbardziej lubią Polacy. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze w tym programie jak stopniują emocje, zapowiadali rolnika przed przerwą reklamową, a skakał na końcu. :) Już zobaczyłem co się z tym je i więcej nie zamierzam tego oglądać. :) Mali Agenci z tvn, to też program bez przyszłości... Niektóre formaty już się przejadły, telewizje ryzykują z nowymi formatami, które jak dla mnie są klapą i rzeczywiście sobotnie wieczory zapowiadają się bez polsatu i tvn. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie była liderem?

W trakcie wieczornego sobotniego prime time'u (godziny 20.00 - 24.00) Polsat stacją numer 1 w obu grupach audytoryjnych poprawiając wyniki oglądalności pasma w zestawieniu z jesienią 2014 roku o 50% w grupie 4+, i o 44% w grupie komercyjnej 16-49.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porażka, bo ten program tak mocno promowano jako hit, że jak gwiazdy skaczą do wody to oglądalność rośnie - porażka polega też choćby na tym, że program nie spowodował, że stacja była liderem w którejkolwiek z grup. A teraz wiosna idzie, więc ogólnie oglądalność będzie spadać...

 

 

Liderem była w paśmie 20-24 a nie 20-22 : innymi słowy średnia oglądalność CS i TBZ była wyższa niz pasma 20-24 u konkurencji a tam na próżno szukać dwóch programów rozrywkowych po sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak że oglądałem to, ale jakiegoś szału nie ma.

Bo co ciekawego jest podczas gdy ktoś skaczę do wody, chyba że jest to celebryta to trzeba zrobić show :brawo:

Jedyny plus to taki że wróciło ,, Twoja twarz brzmi znajomo" :) na antenę Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...