Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Na wiosnę nowy program Polsatu. "Gwiazdy" będą skakać do wody. W jury ma zasiąść Otylia Jędzrzejczak. Myślałem, że nic bardziej [beep] niż Gwiazdy tańczą na lodzie nie da się wymyślić... A jednak! :lol2:

 

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/ce ... edrzejczak

To zapowiada się tak głupio że pewnie będą to oglądać miliony. Z Rolnik szuka żony było podobnie. Po pierwszych informacjach śmiechu co nie miara a później pół Polski gadało o tym czymś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam sobie program na 30.12 i co widzę o 20:05 na Polsacie? Polski film "Supermarket". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że film ten nie miał premiery w telewizji premium i swoją premierę telewizyjną ma właśnie teraz w Polsacie. Jestem zdziwiony, bo jeszcze się nie spotkałem z taką sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis Polsat w "Wydarzeniach" zrobił na mnie K.O. Tym że nawet w głównych wiadomościach musiał "Chwalic" się tym że Kevin znowu na świeta, jakby społeczeństwo nie wiedziało tego z "poczty pantoflowej" czy z reklam. Nie! Musieli dowalić o tym w newsie. To jest jakiś powód do "Dumy"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie powód do dumy a zwykła reklama. Przypominam że my jako userzy tego forum stanowimy malutki promil społeczeństwa. To że my wiemy o emisji Kevina nie oznacza że inni też o tym wiedzą. Nie każdy też ogląda regularnie Polsat by widzieć zapowiedzi tego filmu, polsatowskie wydarzenia przyciągają jednak wielu widzów także tych przypadkowych więc jest pole do popisu dla nadawcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba oglądać by się dowiedzieć, napisałem że ludzie o tym mówią "pocztą pantoflową", większość dowiedziała się od innych osób, bo to jest już śmieszne że co roku, więc i w tym roku nie mogło zabraknąć tego filmu. A tak w ogóle, to która to już emisja z rzędu?, ja obstawiam że 15ta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisze tu bo nie moge znalezc tematu z kanalem Polsat 2. Czy podczas ogladania miodowych lat zmienia wam sie sama proporcja obrazu.mi co chwila obraz przeskakuje z mniejszego na wielkszy i tak caly czas. Dzieje sie to tylko podczas ogladania w/w serialu, na innych emisjach tak nie jest. Dekoder mam UltraBox+/PVR PACE. Dodam ze zaczelo mi sie tak przestawiac od piatku,wczesniej nic takiego sie nie dzialo. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o 19:30 tak samo jak rok temu 23 grudnia 2013 r. zostanie wyemitowany ten sam odcinek ŚwK pt. "Opowieść wigilijna" z 2009 r., a w Sylwestra będzie odcinek "Sylwester Narodów" również z 2009 r., który był również dwa lata temu, a rok temu był odcinek "Królowa balu" (premiera w Polsacie). Przydałoby się, żeby grupa ATM nakręciła nowe odcinki na specjalne okazje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...