Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie tam to mało interesuje, czy to jest gwiazda w takim znaczeniu- dla każdego oznacza to trochę coś innego. Ja tam lubię kawałki, głos tej dziewczyny i ucieszyło mnie,że będę mógł zobaczyć jej występ na żywo. Tyle. A twierdzenie,że ktoś jest słaby bo występuje w Polsce - no to ok, nie jest to osoba pokroju Shakiry, Beyonce, Madonny itd. Nigdy tak nawet nie twierdziłem,ale czy to oznacza,że to zła wokalistka, bo nie jest tak wypromowana, znana??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardziej mi chodziło o to że gdyby to była prawdziwa gwiazda to by nie wystąpiła za marne grosze w programie tv tylko sprzedała za ogromne pieniądze koncert na 100 tys osób

Do tego ma 2 średnie piosenki i tyle

To ze jest grana od niedawna w radiu nie robi różnicy

A w ogóle to skąd oba się wzięła? Jeśli z jakiegoś talent szoł to cofam co napisałem, wtedy to znalazła się tam gdzie jej miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam,a czy ja coś pisałem czy to jest gwiazda czy nie. Nie przypominam sobie napisałem: Indilla wystąpi w Must be the Music !! -tyle. Nie napisałem wielka francuzka gwiazda czy światowej sławy gwiazda. Polsat jak i innej stacji na to nie stać, to oczywiste. Inną rzeczą jest,że wiele tych gwiazd jest po prostu wykreowana i zarabiają nieadekwatnie do tego co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W X Factorze, chyba tylko w pierwszej edycji dopuścili do głosu Alexandrę Burke z bardziej kojarzonych osób, a później to już tylko złote przeboje w stylu Tanity Tikaram albo zupełnie nieznane osoby z różnych zakątków Europy.

 

O czym ty bredzisz? Jeśli dla Ciebie Brainstorm, Katie Melua czy Jessie Ware to zupełnie nieznane osoby to nie ma sensu dyskusji z Tobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem od 29 grudnia Polsat robi coś co jest bardzo dobrym rozwiązaniem - w dni powszednie kasuje powtórkę "Pierwszej Miłości" o 14 dzięki czemu od 8:15 do 15:50 bez przerwy są paradokumenty - w tym 3 odcinki Malanowskiego :D

To jest chore :chair: , a nie dobre

@Kirk Pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przywróciliby amerykańskie seriale emitowane na antenie Polsatu kilka lat temu, takie jak "Sabrina, nastoletnia czarownica" czy "90210".

 

A po co takie odgrzewane kotlety na główne antenie? :roll: Takie coś niech ładują do solorzy2. Przynajmniej choć trochę podniesie to poziom tego żałosnego kanału. Na główną antenę powinni kupić 1-2 dobre i nowe seriale zagraniczne i emitować w prime-time.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie brakuje najbardziej zagranicznych sitcomów i seriali komediowych

zawsze coś było: Świat według Bundych, Zwariowany świat Malcolma, Ja się zastrzelę i masa innych nie tylko na Polsacie, ale i na TVNie czy TVP2(Allo, allo, Co ludzie powiedzą?)

Zawsze się można było trochę odprężyć po południu, a nie oglądać darcie ryja i trzaskanie drzwiami w paradokumentach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...