Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno w tvp kultura w jakimś programie dyskutowali o najlepszych serialach, odnosnie Polski powiedzieli tyle, że nie kreci się tu normalnych seriali bo po prostu bardziej oplaca sie zrobić tanią opere mydlaną która i tak ma lepszą oglądalność.

 

Widzieliście wczoraj Natalie Siwiec na trybunach?? Nie wyglądała zbyt dobrze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tyczy się to tylko Polsatu, ale dam tutaj, żeby nie zaśmiecać.

Zauważyłem, że od jakiegoś czasu seriale paradokumentalne typu TS, Dlaczego Ja, Szkoła itp są kręcone w formie, która mi się nie podoba. Mianowicie geometria nie jest prawidłowa, tylko występuje efekt jakby "zaokrąglenia" boków. Widać to szczególnie na kadrach gdzie są drzwi, futryna itp. Nie wiem, kto wpadł na taki genialny pomysł... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, no w końcu. Słabo to wyglądało.

Dodatkowo w dzisiejszym wydaniu Wydarzeń zauważyłem, że niektóre ujęcia w poszczególnych materialach reproterów są już emitowane w HD, więc sytuacja chyba stopniowo zaczyna się rozwijać, choć wciąż to mniejszość. Do tej pory przecież w HD było tylko studio oraz grafika ekranowa realizowana na żywo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

III konferencja smoleńska,a "Wydarzenia" milczą . Niech nikt już nie wmawia,że to rzetelny dziennik niesprzyjający władzy.

 

Czy chodzi o tych ludzi, którzy nie ogarniają obsługi skypa a chcą "wyjaśnić" katastrofę smoleńską, używając przy tym parówek i puszek po napojach????

Jeżeli tak to moje najszczersze wyrazy wspolczucia..... i to takie porządne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, kogo interesuje katastrofa, w ktorej zginał Prezydent RP i wiele innych ważnych osób?? Nie umiecie merytorycznie podważyć wyników badań, nie wiecie na czym polegają badania naukowe itd. No to przynajmniej dobrze,że TV Republika poświęciła miejsce temu najważniejszemu wydarzeniu dnia w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zginął Prezydent i wielu innych ważnych ludzi w Polsce i każdy z nich został pochowany z należnymi im honorami. Czy była to katastrofa, czy tez zamach nigdy się nikt nie dowie. Jeśli zamach, to było wszystko tak przygotowane, że zwykli ludzie nie maja pojęcia. Natomiast jak nieszczęśliwy wypadek, to zawsze będą tacy, co będą mówić, że zamach. Nudne jest w tym wszystkim to, że przez tyle lat ciągle wydawane jest na tą sprawę kupa pieniędzy podatnika, który ma już serdecznie dosyć. Obecnie w kraju jest wiele ważniejszych rzeczy do załatwienia niż Smoleńsk, a jak ktoś wierzy, że rycie przez kolejne 5,10 lat coś wyjaśni, to jest po prostu NAIWNY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, kogo interesuje katastrofa, w ktorej zginał Prezydent RP i wiele innych ważnych osób?? Nie umiecie merytorycznie podważyć wyników badań, nie wiecie na czym polegają badania naukowe itd. No to przynajmniej dobrze,że TV Republika poświęciła miejsce temu najważniejszemu wydarzeniu dnia w Polsce.

 

Wybacz ale znam trochę środowisko naukowe, chociaż już je opuściłem ;) Problem polega na tym, ze tam nie ma merytorycznych badań, są jacyś naukowcy z łapanki kompletnie nie zajmujący się dziedziną wypadków samolotowych, byle tylko potwierdzali teze o zamachu, podejrzewam ,że zamysłem było żeby ciemny lud to kupił, ale już nawet on na to nie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...