Skocz do zawartości

TV1000 Russkoje Kino


enski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Według rosyjskojęzycznych portali stacja emituje 10-15 premier miesięcznie, co daje maksymalnie 180 premier rocznie.

 

Dzisiejszy program: http://tv.cmlt.tv/program?channel=52&time=0

 

Dobrze by było gdyby były polskojęzyczne napisy jak by u nas ruszyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziekuje kino rosyjskie , niech sobie wsadzą wiecie gdzie

A włączyłeś sobie na jakiś rosyjski film, przynajmniej na Rossiyję 1, że tak nawałniczo podchodzisz do kanału? :curious:

 

Ja tam jestem ciekawy kanału, i jestem ciekaw, gdzie trafi. :D Zawsze lepsze są urozmaicenia, dlatego czasem nawet z ciekawości włączy się jakiś Indyjski kanał FTA z filmami. :D Choć napisy by się przydały, bo nadążyć z akcją filmu nie rozumiejąc języka nie zawsze wychodzi. :lol2:

 

Tylko - tak jak koledzy wyżej wspominali - oby jak najmniej propagandy, bo faktycznie, to W KAŻDYM KRAJU jest denerwujące. :curious:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Ale ile z tych rzekomych 5 milionów odbiera i korzysta z telewizji? To, że jest tyle osób, to nie znaczy, że z biznesowego punktu widzenia to by się opłaciło operatorom. Gdyby kanał miał mieć normalnie polskie tłumaczenie z dodatkową rosyjską ścieżką i polskimi napisami, jak to świetnie robiła świętej pamięci Wojna i Pokój, to zapewne zainteresowanie kanałem wzrosłoby. Wojna i Pokój cieszyła się pewnym zainteresowaniem i popularnością. Sam zawiesiłem oko na kilku dobrych filmach. Oglądanie TV1000 Русское Кино byłoby dla na darmo. Z rosyjskiego zrozumiałbym pewnie kilka podobnych słów lub tych, które się kiedyś nauczyłem. Ale całego filmu pewnie nie ogarnę.

 

Niech zmienią swój pomysł na wprowadzenie tego kanału do Polski, to może się w końcu pojawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dla tych, którzy chcą aby ТV 1000 РУССКОЕ КИНО było oficjalnie dostępne w Polsce, przedstawiam zap sprzed kilku minut:

 

342d6f287cd4.png

 

Jak widzicie, nadają już w formacie 16/9 więc pod nasze telewizory są jak najbardziej przystosowani.

Edytowane przez Peterownys
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...