Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak - jeśli będziecie grać tak samo, lub podobnie jak na Power.TV, to w sumie nie macie po co startować. Po co dzielić oglądalność na dwa kanały? :P Ruch w stylu 4Fun.tv. :P Ale jak będziecie grać różnorodniej, zarówno wolno jak i szybko, zarówno hity jak i mniej znane piosenki, bądź zapomnianie przelotne przeboje, to jak najbardziej możecie robić kanał. :D Postawiłbym też na promowanie jakiegoś innego gatunku piosenek w co najmniej jednym paśmie, niż Disco Polo, Pop czy Dance. Jazz bardzo ładna muzyka, albo blues. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten post się przebije będzie super.

Proponuję pójście w kierunku E4me, który nadawał wszystko w odpowiednich pasmach, były rock, jazz, hip hop, hot right now, oldies, dance, beats i dużo innych. Z dużą ilością nowości. Z waszą jakością HD i małą ilością reklam lub ich brakiem - super. Przyda się taki kanał, ale i tak mam CP więc raczej go nie pooglądam...

 

Szkoda, że KRRiT nie może cofnąć koncesji Nucie :)

:lol2::lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Nucie na pewno nie będzie disco polo.

Nie robimy Nuty po to, by osłabić pozycję Power TV, ale po to by wzmocnić udział naszej firmy w rynku płatnej telewizji.

A nie lepiej skupić się na jednym projekcie i nim zdobywać rynek? Czyli na czymś takim co zrobiło STARS.TV? Bo wpisywanie się w tendencje rynkową, czyli tworzymy kolejne klony tanim kosztem, to żadna sztuka. Choć zapewne dobra metoda na dobry biznes.

 

PS. Jeśli dobrze liczę to np. STARS.TV dogonicie pod względem udziałów w rynku po tym jak obok Power TV i Nuta.TV uruchomicie jeszcze dwie stacje. Oczywiście, przy optymistycznym założeniu, że kolejne wasze stacje będą miały podobne udziały do Power TV. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy 2 lata temu startował kanał Power TV, to też hejty się lały strumieniami, a dziś jest on wielkim sukcesem :)

 

 

Sukcesem może i tak, ale WIELKIM na pewno nie. Ktoś tu sobie mocno posłodził :lol:

 

 

W Nucie na pewno nie będzie disco polo.

Nie robimy Nuty po to, by osłabić pozycję Power TV, ale po to by wzmocnić udział naszej firmy w rynku płatnej telewizji.

 

I bardzo dobrze. Disco polo jest jak zaraza, która się rozprzestrzenia. Za dużo tego. Nie mam nic przeciwko temu, że ktoś tego słucha, ale promowanie tego na taką skalę, to jest lekka przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Wsza playlista będzie zawierała te mniej znane perełki, skoro chcecie tą stację zakodować. Głównie na uwadze mam to:

,
,
. Gwiazda ich nie puszcza, ale za to moglibyście stanowić niezłą alternatywę dla VH1 co spowodowałoby zainteresowanie mojej osoby Nutką ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peterownys

Jeszcze wczoraj pisałeś, żeby KRRIT odebrała nam koncesję, ale cieszymy się, że znów jesteś naszym fanem :) Będzie dobra nuta!

 

@Mr.Chiquita

Tak, prowadzimy obecnie testy emisji z Dolby Digital. Wzorem jakości HD i dźwięku są dla nas stacje zachodnie. Mamy tylko nadzieję, że lokalni operatorzy nie będą za bardzo ingerować w sygnał i abonentom również dostarczą żyletę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ale nie mogłem sie powstrzymac taką jakość jak Adwenture z 13E:)? jak tak to dziękuję postoję;)Ale wracając do tematu ocenię kanał jak wystartuje;) I skoro Power Tv jest wporządku merytorycznie to byle jakość obrazu mi nie będzie przeszkadzała;) i na tym kanale;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peterownys

Jeszcze wczoraj pisałeś, żeby KRRIT odebrała nam koncesję, ale cieszymy się, że znów jesteś naszym fanem :) Będzie dobra nuta!

Nie tak prędko, nadal nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie czy tak się stanie :) Co do koncesji - jeśli nie będzie interesującej oferty nie tylko dla mnie to nie widze przeszkód by do tego doszło. W końcu możecie skorzystać z ofert innych państw :) Najpierw jednak chciałbym wiedzieć czy wspomniane klipy będą w playliście Nuty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Peterownys

Zastanów się co piszesz... Płacimy za udzielenie koncesji w Polsce, płacimy w Polsce podatki, żebyś także Ty miał eleganckie chodniki pod domem, a Ty nas wyganiasz z koncesją zagranicę?

 

Finalizujemy obecnie negocjacje w sprawie nadawania Nuty na satelicie. Jest duża szansa na dźwięk Dolby Digital w przekazie satelitarnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...