Skocz do zawartości

Nuta.TV


Poland
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... Z tego co pamiętam, to chyba mieli startować z projektami o całkiem innej tematyce. Chyba, że coś się zmieniło.

 

Moim zdaniem sama nazwa pasowałaby do kanału z muzyką klasyczną, jazzową, operową. Coś w stylu Mezzo, Mezzo live HD, DJAZZ.TV czy Brava HDTV :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu ratuj...

Co ta Vectra robi :(. Wycofują jeden z ciekawszych kanałów. Ech... aż ciśnienie mi skoczyło :/. Vectra dodaje ostatnio same "śmieciowe" powtórkowe kanały. Domyślam się, że pewnie nawet im nie płacą od gniazdka a nie zdziwiłbym się, gdyby to oni płacili Vectrze za obecność. Do Vectry przylgnie łata smieciowej, bezwartościowej kablówki dla fanów disco polo... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie miało by być kolejnego? Może z takim kanałem firma Winnickiego śmielej mogłaby się przedostać na listę Cyfrowego Polsatu :)

Jakbyś nie zauważył, to jego firma ściślej współpracuje z TVN-em i nc+.

 

whome, sam się zastanawiam. Czy tak trudno jest dołączyć kolejny kanał obok obecnego, zamiast usuwać coś i w jego miejscu dawać coś, co jest lub może być gorsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra podobno jest w trakcie budowy nowego wypasionego budynku - centrali. Siedziba NC+ to malutki pikuś w porównaniu z tym co buduje dla siebie prezes Vectry... zatem trzeba doić abonentów m.in. zabierając płatne kanały takie jak Mezzo a dając "śmieci". Z czegoś przecież muszą uzbierać na wypasiony wieżowiec. To samo z kanałem Da Vinci :(. Jedyny popularnonaukowy wartościowy kanał dla dzieci. Też oczywiście zapewne nieopłacalny dla Vectry. Zapewne za dużo ich kosztował. Jak jeszcze w grudniu usuną AleKino+ to trzeba będzie szukać innej kablówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zmusza Cię do oglądania tego kanału?

A czy ktoś mówi o zmuszani? Już wiele osób mówiło, że na polskim rynku jest zbyt dużo kanałów muzycznych. A jeżeli to coś miałoby grać to samo co pozostali, to tym bardziej podtrzymuje to ten argument.

 

Wstrzymałbym się do czasu aż ktoś potwierdzi prawdziwość tego profilu, bo ostatnio mamy wysyp głupich dzieci zakładających fałszywe profile, chyba nie muszę wspominać ile takich było od Eleven.

Ostatnio? Od dawna tak jest. Tylko Facebook woli blokować profile kogoś znanego, a takie śmieci dalej istnieją w sieci. Komercja i kolesiostwo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: jeśli NUTA.TV ma być czymś w rodzaju Mezzo Live HD które zastąpi w Vectra to jestem za, kanał bez reklam, bez Nielsena, utrzymujący się z kasy od gniazdka. Natomiast jeśli NUTA ma być standardowym 15 kanałem muzycznym w Polsce to Power oszalał :) Zwykłych kanałów muzycznych jest w Polsce za dużo, nie ma dziś żadnych szans na zbudowanie sensowej dystrybucji standardowego kanału muzycznego a bez dystrybucji nie ma biznesu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...