Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na szczeście zrezygnowali z usunięcia streamów na stronie elevensports.pl YES YE YES

 

Może to było celowe info, bo obawiali się, że stream padnie na meczu Barcy i Realu. O dostępności Eleven w player.pl i Netii pewnie mało kto przeczytał, ale komunikat o player.pl nad streamem miał większą poczytność ;)

 

Albo po prostu jutro go już nie będzie :P

 

 

Stream został, tak jak mówiłęm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że stream został??? jak i taknie skorzysta się z niego przy tak zwanych meczach podwyższonej oglądalności. Jeśli się np. w MPC ustawi znacznie większe buforowanie i odpali stream kilka godzin przed meczem, to jest szansa na to, że ilość zbuforowanych danych, pozwoli obejrzeć mecz Athletico FCB jako tako. Inaczej nie ma na to szans. Chociaż prezentowana jakość i tak raczej doprowadza do kłopotów ze zbyt wysokim ciśnieniem niźli daje satysfakcję z oglądania meczu. Ja oglądam mecze w tV premium od blisko 15 lat i do takiej jakości jestem przyzwyczajony i w drugiej dekadzie xxi wieku takiej oczekuję. Bawić w telewizję, to sięmoże grupka zapaleńców na osiedlu, profesjonaliści załatwiają to inaczej. No, ale że Eleven to amatorka, to wiadomo. Na szczęście satysfakcja z tego typu działań jest raczej mizerna, i wydaje się, że jest domeną tylko jednego forum. Na innych sceptycyzm to najłagodniejsze określenie, którym można określić niezadowolenie. Najczęściej abonentów NC+ ale to chyba w pełni zrozumiałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z plusiu w 100%. Eleven to mega amatorka i nic więcej. Bogate dzieciaki wykupili 5 ważnych lig i kilka innych dyscyplin, a nie mogą ich normalnie pokazać. Na laptopie to się fajnie ogladało z 10 lat temu, nie teraz. Podłączając laptopa po HDMI do TV daje taki efekt, że lepiej nie patrzeć. Do tego trzeba jeszcze doliczyć lagi, brak dobrego komentarza. Ludzie, którzy chwalą taką amatroszczyzne trzeba im pogratulować. Widać mało im potrzeba. Ja również jestem przyzwyczajona do innych standardów. Nie po to kupowaliśmy telewizor 65'' aby oglądać byle co na laptopie.

Ludzie z eleven powinni się ogarnąć i wejść na satelitę, bo w takiej postaci jak są teraz to się tylko kompromitują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że stream został??? jak i taknie skorzysta się z niego przy tak zwanych meczach podwyższonej oglądalności. Jeśli się np. w MPC ustawi znacznie większe buforowanie i odpali stream kilka godzin przed meczem, to jest szansa na to, że ilość zbuforowanych danych, pozwoli obejrzeć mecz Athletico FCB jako tako. Inaczej nie ma na to szans. Chociaż prezentowana jakość i tak raczej doprowadza do kłopotów ze zbyt wysokim ciśnieniem niźli daje satysfakcję z oglądania meczu. Ja oglądam mecze w tV premium od blisko 15 lat i do takiej jakości jestem przyzwyczajony i w drugiej dekadzie xxi wieku takiej oczekuję. Bawić w telewizję, to sięmoże grupka zapaleńców na osiedlu, profesjonaliści załatwiają to inaczej. No, ale że Eleven to amatorka, to wiadomo. Na szczęście satysfakcja z tego typu działań jest raczej mizerna, i wydaje się, że jest domeną tylko jednego forum. Na innych sceptycyzm to najłagodniejsze określenie, którym można określić niezadowolenie. Najczęściej abonentów NC+ ale to chyba w pełni zrozumiałe.

 

Ja oglądam na android tv box - ani razu mi nie przycieło na żadnym meczu. Także coś u ciebie z netem nie tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z plusiu w 100%. Eleven to mega amatorka i nic więcej. Bogate dzieciaki wykupili 5 ważnych lig i kilka innych dyscyplin, a nie mogą ich normalnie pokazać. Na laptopie to się fajnie ogladało z 10 lat temu, nie teraz. Podłączając laptopa po HDMI do TV daje taki efekt, że lepiej nie patrzeć. Do tego trzeba jeszcze doliczyć lagi, brak dobrego komentarza. Ludzie, którzy chwalą taką amatroszczyzne trzeba im pogratulować. Widać mało im potrzeba. Ja również jestem przyzwyczajona do innych standardów. Nie po to kupowaliśmy telewizor 65'' aby oglądać byle co na laptopie.

Ludzie z eleven powinni się ogarnąć i wejść na satelitę, bo w takiej postaci jak są teraz to się tylko kompromitują.

Proszę mówić za siebie, ja od wielu lat oglądam sport głównie na komputerze i znam wiele osób, które czyni podobnie. Teraz nawet oglada się przez telefony, świat się zmienia, a rynek usług internetowych się rozwija. Sam Patryk Miriosławski stwierdził,że internet to największa platforma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do backupu na 13E wersji belgijskiej, to pragnę zauważyć, że przez ok. dwa tygodnie nie będą grały ligi, które Eleven szeroko transmituje. Pewnie uznali, że to co im zostało "live" to za mało, żeby opłacać częstotliwość przez dwa tygodnie na jednej z najdroższych pozycji. A czy wrócą to zobaczymy po przerwie reprezentacyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mr.Orbita orientujesz się może jakie są koszty wynajęcia części transpondera na 13e dla dwóch kanałów hd ? Interesuje mnie jak się ma ta kwota do kwoty wydanej przez Eleven na prawa sportowe ? Może łatwiej zacząć Eleven nadawać samemu na sat. wykorzystując sygnał jako np. dosył do kablówek. W negocjacjach z platformami byłoby to na plus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 mln miesięcznie to raczej wynajęcie całego transpondera. Przy założeniu, że na transponderze upchniemy 8 kanałów HD, to koszt 1 kanału HD miesięcznie wyniesie 250 tys. zł. Dane o koszcie transpondera wziąłem z wątku z 2007 roku na tym forum (viewtopic.php?f=13&t=332&start=15), gdzie była informacja, że jeden z transponderów (11508 V) kosztował TVN 3,8 mln euro rocznie (~ 16 mln zł). Od tego czasu ceny pewnie trochę wzrosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tym przypadku miejsce na satelicie jest najmniejszym problemem - dużo miejsca od neutralnych dostawców ...

Negocjować z miejscem na satelicie to może jakiś niszowy kanał typu zapchajdziura, ale tu bardziej chodzi o finanse no i kontent, któremu nc+ jest nie w smak, a CP to chyba boi się konkurencji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus a w czym Eleven jest konkurencją dla Cyfrowego polsatu. W ligach, których polsat nigdy nie posiadał, eurobaskecie o którego nie zabiegał, lidze mistrzów w piłce ręcznej, którą miała nc+? Wg mnie Eleven podobnie jak Eurosport może być dobrym uzupełnieniem dla Polsatu sport i zwiększyć liczbę abonentów cyfrowego polsatu. Ale to tylko moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak na początku gdy Eleven zaczął mieszać na rynku praw to chciałem mieć go już natychmiast i byłem skłonny płacić za jego posiadanie, ale po takim cyrku jaki się dzieje jestem zdania, że kanał amatorski teraz to oni powinni walczyć o klienta aby chciał ich mieć u siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus a w czym Eleven jest konkurencją dla Cyfrowego polsatu. W ligach, których polsat nigdy nie posiadał, eurobaskecie o którego nie zabiegał, lidze mistrzów w piłce ręcznej, którą miała nc+? Wg mnie Eleven podobnie jak Eurosport może być dobrym uzupełnieniem dla Polsatu sport i zwiększyć liczbę abonentów cyfrowego polsatu. Ale to tylko moje zdanie.

Cyfrowy Polsat, zrobi "deal" zycia dodajac Eleveny do oferty. Choc by tym, ze jego oferta sportowa wreszcie byla by na wysokim poziomie, no i mysle spora czesc abonentow, przeszla by z nc+ do CP, oraz CP pozyskiwal by nowych abo. z "ulicy" do siebie, dla oferty sportowej. To musi byc mocny argument dla decyzji zarzadu Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rotalplus a w czym Eleven jest konkurencją dla Cyfrowego polsatu. W ligach, których polsat nigdy nie posiadał, eurobaskecie o którego nie zabiegał, lidze mistrzów w piłce ręcznej, którą miała nc+? Wg mnie Eleven podobnie jak Eurosport może być dobrym uzupełnieniem dla Polsatu sport i zwiększyć liczbę abonentów cyfrowego polsatu. Ale to tylko moje zdanie.

 

Ma lepsza ofertę, więc i więcej możliwości, odebrania Widowni, wpływów z reklam Polsatu Sport a w przyszłości zabrania im niektórych praw. Z punktu widzenia Abonenta korzystne, ale platformy już nie do końca. Z takich kanałów Operator ma tylko wpływ z abonamentu a zainteresowanie pay TV słabnie. Z własnych kanałów ma także reklamy i zasięg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...