Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny profesjonalizm oprócz braku programu tv wychodzi w tym że informują na swojej stronie że od dziś tylko w player.pl, a dalej prowadzą swoją emisję na stronie :)

Programu tv nie ma więc nie wiadomo co poleci za chwilę, dla kogo oni to robią? Szef widzę sobie zupełnie nie radzi. Za dużo spraw a za mało ludzi.

 

Chyba za duży dałem kredyt zaufania tej stacji na początek. Widać kasa to nie jest wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak promować się w TVN Turbo i pokazać tylko 1 połowę meczu Roma-Juve. Z czego tak naprawdę 20 minut leciało z flamandzkim komentarzem. A na twitterze i forum umywać od sprawy ręce i mówić, że to nie oni odpowiadają za sygnał, który przekazywany jest do TVN Turbo. Wczorajszy dzień to wielka porażka ELEVEN, którego trudno traktować jako poważnego gracza na rynku. Jeśli jeszcze niedawno dziwiliście się, czemu tego kanału nie ma prawie nigdzie w telewizji, to dziś już wiecie. Chcą od kablówek dużą kasę, a nie potrafią ogarnąć sensownej transmisji, która niby miała być dostępna dla każdego widza.

 

Koszykówkę będzie im oglądało na streamie jakieś 20 osób, więc powodzenia. Mają 2 tygodnie. Niech siedzą, myślą, kombinują i skończą odwalać taką amatorkę. Póki co nie mam zamiaru wchodzić na ich stream przynajmniej do 12 września.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może Eleven jest przełomem wśród kanałów telewizyjnych. Skoro są wirtualni operatorzy komórkowi którzy używają do działalności infrastruktury tych "prawdziwych" to dlaczego by nie miało być wirtualnych kanałów telewizyjnych :D Ligę hiszpańską będą pokazywać na TVN Turbo, ligę belgijską na Sportklubie, francuską na Orange Sport, koszykówkę w TVP Sport, Formułę E na Motowizji a liga włoska będzie leciała na jakimś kanale zamiast telezakupów :lol: Ktoś się orientuje jak wygląda działalność pozostałych trzech mutacji ESN? Też są takie cyrki że nie ma ich na satelicie i w kablówkach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając cały syf z transmisją i językiem to nie wiem czy ktoś z Was oglądał mecz Romy i Juve od ok. 70 minuty. Powiem Wam jedno nie pamiętam tak dobrego komentarza, takich emocji i budowania napięcia w końcówce przez komentatorów - zrobili mistrzostwo świata, sprzedali świetnie to spotkanie. Nie chodzi tutaj o sam mecz, bo końcówka była świetna, ale po prostu oni żyli tym spotkaniem. Jak sobie przypomnę jak te mecze były komentowane wcześniej bez wyrazu, emocji i takiego suchego gadania (podejrzewam, że nie usłyszelibyśmy nigdy krzyyyku GOOOL, przez obydwu komentatorów) - to po prostu szkoda tych lat Serie A z takim komentarzem - wczoraj się człowiek poczuł jak na najlepszych hicie angielskiej z żywiołowym komentarzem.

 

Wiem, wiem zaraz się wyleje hejt, ale gadajcie sobie dalej i tak ulubionej hiszpańskiej nie zobaczycie przez najbliższe 3 lata nigdzie indziej tylko w 11, więc lepiej trzymajcie kciuki, żeby było dobrze ;)

 

No i jeszcze jedno hiszpańskiej możecie żałować pod kątem komentarza, bo był tam Wolski - też świetny komentator, emocje itd. Jednak poza nim też była posucha, natomiast w Serie A to po prostu nie był nawet poziom Labogi, który dla mnie byłby świetnym expertem a nie komentatorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się, widac, że żyją tym meczem i im się chce. Tak samo świetny komentarz Mirosławskiego i Ćwiąkały podczas meczu Sevilla-Atletico. W sobotę oglądałem mecz Ligi Angielskiej pomiędzy Newcastle-Arsenal..może odnoszę błędne wrażenie ale panu Twarowskiemu jakby się coraz mniej chciało..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trochę nie w temacie. Jak Wam się podobał belgijski komentarz podczas meczu Romy? Zero emocji, nazwiska wymawiali "po swojemu" Szczęsny dla nich nie do wymówienia. Inne nazwiska także poprzekręcane. Podobnie w czeskiej, niemieckiej, angielskiej tv. Tam nikt nie czepia się o to komentatora. Na niemieckiej tv komentator potrafi zamilknąć na 2 minuty, u nas nie do pomyślenia. Dla Mr. Orbita lub innego admina prośba by nie zamykali forum o Eleven tylko utworzyli wątek "luźne gatki o Eleven " :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw około 20 minut bez polskiego komentarza na TVN Turbo (stream na stronce był OK), ponowne wejście na antenę dopiero w połowie 45 minuty (nie wiem jak na streamie było) i po około 10 minutach problemy z obrazem i koniec transmisji. Nie wiem z czym był problem, bo na belgijskim dosyle też były problemy, leciało przez około 10 minut promo. W okolicach 65 minuty to naprawili, ale sprawdziłem z ciekawości TVN Turbo i leciał jakiś badziewny program. Skoro na belgijskim było to dlaczego na TVN Turbo nie? Ewidentnie TVN dało ciała tym razem.

 

@arecky:

Masz rację. Kilka razy oglądałem na niemieckich kanałach mecze i takie dziwne chwile ciszy. Podobnie było na belgijskim Eleven. Jak dla mnie komentatorzy Eleven są OK. Tylko jakby mieli większą dostępność...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzy sprawy aż się proszą o komentarz.

 

1. Zestawienie fanboy'ów i hejterów Eleven rzeczywiście zaśmieca ten wątek i fajnie, gdyby jakiś Admin to ogarnął, bo robi się tu niezły bałagan i trafienie na cokolwiek wartościowego tutaj graniczy z cudem. Może i zerwana transmisja na TVN Turbo rzeczywiście nie była winą Eleven, a może jednak była, nie mnie to oceniać, ale jednak ch[beep]e się "otwartą" transmisją, a później taka kompromitacja i całkowite umycie od tego rąk przez Eleven trąci amatorszczyzną. Już nawet nie będę przywoływał słów Pana Mirosławskiego o "nowej jakości" i "standardach światowych", bo to jest żenujące. I piszę to jako wyrozumiały kibic, który życzy sobie i innym, by się jednak Eleven powiodło (w sytuacji, gdy kibice są na nich "skazani" przez najbliższe 3 lata).

 

2. Rola komentarza przy transmisji ma swoich zwolenników i przeciwników. W Eleven do głosu doszli nowi ludzie, albo tacy, którzy do tej pory mieli średni zasięg w mniejszych kanałach, więc trochę widać, że się bardziej starają. Porównywanie ich jednak do tych z C+ kompletnie mija się z celem, bo jak się weźmie Jagodę to każdy wypadnie lepiej, a jak się weźmie Pełkę/Wolskiego, to każdy wypadnie gorzej. Oczywiście nawet nie wspominam o subiektywnej ocenie każdego kibica względem danego głosu, bo to zawsze kończy się fightem. Dajcie im szansę, bo tragedii nie ma i każdy kiedyś startował.

 

3. Komentarz meczu NEW-ARS był adekwatny do tego, co działo się na boisku - były to typowe szachy, momentami Ekstraklapa ma lepsze tempo i więcej akcji, więc czepianie się Twarowskiego nie ma sensu, bo nie miał czego komentować, zwłaszcza, gdy się go ostatnio słyszało w innych meczach i żadnych zarzutów względem jego formy mieć nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyznam, że czytam sobie ten wątek od ponad stu stron i jestem mocno zdziwiony. Chociaż sądząc z jakości wypowiedzi, rozlicznych błędów ortograficznych, nieposzanowania dyskutantów, średnią wiekową przedpiśców, należałoby oszacować na jakieś maksymalnie 14 lat. Portal Satkurier mocno sobie cenię za publikowane informacje, jednak praca administratorów, jest na zdecydowanie gorszym poziomie. Dlaczego bany, zaobraźliwe komentarze, nie są zjawiskiem codziennym, dlaczego za nietrzymanie się tematu konta nie są po prostu blokowane? co takiego się stało, że raptem po 12 godzinach wątek został otwarty na nowo i wszyscy dalej taplają się w tym samym bagnie. Rozumiem, że młodość ma swoje prawa, tylko mam niejasne wrażenie, że 95% za tydzień na fizyce, matematyce czy polskim nie będzie tak wymowna jak tu.

 

Co do Eleven i komentowania poczynań tej stacji. Nie mieści mi się w głowie, jak ktoś może porównywać Eleven do C+ aż dziw, że nikt nie napisał, że gdy 60 lat temu startowało TVP też mieli problemy. Mam znajomych w Skandynawii, Niemczech, Hiszpanii i kilku jeszcze innych krajach i nigdzie nie ma miejsca tak kuriozalna sytuacja jak w Polsce. To jak ktoś napisał, najdobitniej pokazuje, co mogą pieniądze. Nieważne, że nadawca nie posiada odpowiedniej infrastruktury, że załoga komentatorska zdaje się być werbowana na ostatnią chwilę i, że wszystko to trąci początkami prywatnych rozgłośni radiowych z lat dziewięćdziesiątych. Chociaż rzecz jasna znakomita większość z tu piszących może o to co najwyżej zapytać rodziców.

 

W jakim innym tak zwanym rozwiniętym kraju trzeba liczyć na szczęście, że stream się nie przytnie,że nagle nie wystąpi problem z sygnałem po stronie nadawcy, albo, że miast skupić się na meczu, należy się skupić na tym, co oględnie rzecz ujmując mało poprawną polszczyzną chce z siebie wyartykułować jakiś Belg. Przecież to nie ma nic wspólnego z profesjonalizmem, i telewizją do jakiej w ostatnich latach jesteśmy przyzwyczajeni.

 

Ludzie porównują tu Eleven do C+ sportklubu, czy Orange. SK czy Orange można zarzucić mnóstwo, jednak na pewno nie brak dostępności do ramówki, i i samych kanałów jako takich. Fakt, że obraz na SK czy Orange nie powala, ale nie ma problemów z transmisją, po przyjściu do domu sięgam po pilota i naciśnięciem trzech klawiszy po kilkunastu sekundach mam mecz. A tutaj trzeba wejść na stronę kliknąć kilkukrotnie i mieć nadzieję, że akurat będzie działać.

 

Eleven do Canal+ ma się tak jak jazda pociągiem PKP Intercity nad morze, do lotu pierwszą klasą linii Emirates. To jest sprawa dla UOKIK i stacja ta powinna zostać zamknięta do dziś do północy, chociaż niestety rządza pieniądza jest zbytsilna aby ktoś na to pozwolił. Stacja działa 2 tygodnie i ciągle jest brak jakichkolwiek wiarygodnych informacji o tym gdzie może się pojawić i czy w ogóle. Meczu Barcelony i Realu nie dało się obejrzeć w ogóle i fakt, że zaraz jakiś szykujący tornister na jutro młodzieniec napisze, że on obejrzał na player i jemu przycięło raz nie zmienia tu niczego. Was tu na forum jest ilu dwudziestu, piszących w tym wątku nie więcej. Tym czasem, mecze na canal w przyzwoitej jakości wizualnej i dźwiękowej z przyzwoitym komentarzem gromadziły przed tv około 100000 osób. I nawet jeśli ta liczba byłaby stukrotnie większa i tak nie miałoby to wpływu na jakość transmisji.

 

Tym czasem Eleven nie jest w ogóle przygotowany do streamu i najwyraźniej dlatego podobnie jak w wypadku wczorajszego meczu z TVN TUrbo chcą przenieść odpowiedzialność na kogo innego. Dosył do TVN'u jest zapewne światłowodowy, a co się dalej z tym dzieje, ich zapewne nie będzie obchodziło. Dla kogoś bardziej ogarniętego, gdyby taka sytuacja miała miejsce w USa, czy Kanadzie, już pisałby się pozew zbiorowy a P. Mirosławski, cichaczem sprawdzałby bilety lotnicze do Surinamu. No ale przecież najważniejsze, że mają prawa do pokazywania 50 meczy w skali weekendu, nic, że nie ma szans na zrealizowanie tego, czy, że i tak nie da się tego oglądać. Najważniejsze, że ceną jest koszt rejestracji na player.pl

 

Czy ktokolwiek z was uważa, że nagle z dnia na dzień z 30 Września na 1 Października ktoś naciśnie jakiś magiczny pstryczek i od razu w związkuz wprowadzeniem opłaty jakość podskoczy do 10u megabitów i będzie wszystko działało bez przycinania??? i to jeszcze jednocześnie pozwoli to oglądać mecz dwudziestu tysiącom telewidzów??? Skoro do tej pory błąd błędem błąd pogania??? Zdumiewa mnie z jednej strony ignorancja niektórych, z kolejnej naiwny optymizm, że bez obecności na satelicie to coś można w ogóle nazywać telewizją a z kolejnej strony brak reakcji adminów na to co się dzieje na tym forum.

 

Wszystko co napisano od pierwszej strony do ostatniej możnaby podzielić przez 10 i tak byłoby postów za wiele. Za podawanie niesprawdzonych informacji, brak źródeł i co najistotniejsze za powielanie w kółko tych samych pytań, spekulowanie a tym samym powielanie wpisów, również powinny być stosowne sankcje. Wydaje się, że jeden admin stwierdził, że to nie Chat i wątek zawiesił, a drugi stwierdził, że fajnie jest i reaktywował. Zobaczcie sobie na analogiczny wątek na stronach NC+ gdzie stron wątku jest słownie dwadzieścia sześć i ludzie raczej plotami się tam nie zajmują, a w każdym razie nie na taką skalę jak wy tutaj.

 

Co do komentatorów, oczywiste jest, że z NC+ nikt nie przejdzie, bo zespoły Hiszpańskie, Francuskie i inne grają w LM i LE i tacy panowie jak Orłowski, Wolski, Laboga mają co robić. Mnie trudno sobie wyobrazić mecze FCB bez Orłowskiego czy dwóch pozostałych, czy mecze z udziałem drużyn francuskich bez Dębińskiego czy Smokowskiego, którzy obaj biegle mówią w tym języku, ale inaczej się nie da. Zwracanie uwagi na wadę wymowy czy inne, to rażący przykład ksenofobii, co mnie osobiście jako osobę niepełnosprawną obraża.

 

Radzę się więc ogarnąć, mniej skupić się na plotkach a na rzeczywistości, i więcej realizmu wszystkim życzę. Bo ch[beep]e kogoś za coś czego w zasadzie nie ma, to zaklinanie rzeczywistości. Eleven to totalna całkowita porażka, klapa na starcie, nieprzygotowanie i całkowita nieumiejętność dostosowania się do realiów i oczekiwania klientów. I nie mam tu na myśli gimnazjalistów, którzy nie umieją naciągnąć rodziców na CP czy NC+ i dlatego tak chwalą streamingi internetowe. To jest może dobre na w**b.tv jak się już inaczej nie da, ale każdy trzeźwomyślący człowiek zdecydowanie wybiera jakość z Sat czy kabla i wygodę oglądania rodzinnie na kilkudziesięciu calach czy towarzysko, bądź samodzielnie ale na poziomie przystającym do roku 2015 a nie do początków internetu z przed dwóch dekad.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, kolejny abonent nc+, który dalej płaci tyle samo, a w C+ sportu z wysokiej półki już jak na lekarstwo.

Dlaczego tak trudno niektórym pojąć, że mamy do czynienia z sytuacją przejściową. Trzeba trochę przecierpieć, żeby potem było znacznie lepiej. Jak można mieć pretensje do jakości streamu skoro jest on DARMOWY. Jeżeli okazałoby się za dodatkową opłatą zaoferują nam to samo, wtedy należy dopiero bić na alarm. Ja się cieszę, może za 20 zł lub w ramach abonamentu UPC np. pakietu MAX (choć nie liczę na nic darmowego) będę miał dostęp do 3 topowych lig piłkarskich w Europie, do turniejów ATP 250, z których transmisje były do tej pory zaniedbywane w Polsce, do LM w piłce ręcznej oraz do sportów amerykańskich jak NFL, a może jeszcze NBA/NHL? To jest świetna oferta, nie sądzę, żebym bulił za to 70 zł / miesiąc, bo tyle chce obecnie UPC za pakiet C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@plusiu Ja mam jedno pytanie ile płacisz za Elevena, jeżeli masz wobec nich oczekiwania jak wobec stacji, której niektórzy płacą 50 PLN i istnieje na rynku od 20 lat?

 

Piszesz, że nie umieją dostosować się do klienta. Ja się pytam jakiego klienta? Zawarł z nimi ktoś choćby jedną umowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...