Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro ESN ma swoje kanały w 4 krajach to już dawno powinno mieć swoją aplikację, player na wszystkie systemy mobilne. Stworzenie, zamówienie takiej aplikacje to pewnie nie jest wielki problem jak i koszt skoro rozłoży się na kilka państw. Tyle że nadawanie w necie kosztuje. To co leciało na stronie pewnie dostali w bonusie od Hiszpanów. Miesiąc się skończył i trzeba by za niego płacić. No ale mogę się mylić być może wkrótce pojawią się na stronie mecze które nie mieszczą się w kanałach jak i VOD bo chyba takie były zapowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wyłączenie streamu na ich stronie ma się do zapowiedzi o tym, że niemieszczące się w TV mecze, będą w internecie? :lol:

Coś było wspomniane o dużym geaczu, nie wiem czemu zakładacie, że to chodzi tylko o CP i nc+. Bardziej prawdopodobne, że chodzi o jakąś kablówkę. Gołym okiem widać, że ani CP, ani nc+ nie chcą dać im własnych pojemności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, miały być transmisje meczów które się niezmieszczą w ramówce na ich stronie a tutaj okazuje się że będą tylko na player.pl, tak można wierzyć ich zapowiedzią. Druga sprawa ze ramówkę tez mają dość "płynną", w tygodniu podają inne transmisję, nadchodzi weekend i korektry robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i byłoby dobrze jakby niemieszczące się w dwóch kanałach transmisje wrzucali na swojej stronie, świetne wyjście.

To nie jest świetne wyjście. Większość meczów nie będzie się mieściła w TV.Teraz na dwóch kanałach jest bida, a dojdzie jeszcze LM w piłce ręcznej, tenis, zaraz Eurobasket. Podobno dalej będą kupować. Mają tylko jeden kanał piłkarski, biednie to wygląda, jeszcze zatęsknicie za transmisjami w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna sprawa, przy ciągłym przybywaniu praw dwa kanały to będzie za mało, jednak uważam że na start te dwa kanały i ewentualne transmisje na stronie tego co się nie mieści jest dobrym wyjściem. Czy fani Serie A zatęsknią za C+? Mam wątpliwości. No chyba że Eleven będzie równie słabo korzystać z praw do ligi włoskiej jak ich poprzednik. Na to jednak się nie zapowiada. Tenis czy Eurobasket mnie nie interesuje, na LM piłkarzy ręcznych człowiek rzuci okiem więc to, nie licząc piłkarskich lig jest dla mnie najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję Wam napić się melisy.

Zadawanie non stop tych samych pytań, "kiedy w nc+, "kiedy w CP" jest śmieszne. Przecież NIKT (!!!) Was o tym nie poinformuję do czasu, gdy nie będzie podpisana umowa. A wy zachowujecie się jak [beep].

 

Negocjacje trwają. I każda ze stron walczy o dobre warunki. Przecież sami chcecie mieć Eleven Sports bez opłat, więc dla CP czy nc+ ważne jest czy włącza taki kanał za 1 zł "od gniazdka" czy też za 0,50 zł. Tutaj idzie gra o duże pieniądze :)

 

Radze wszystkim jedno - CIERPLIWOŚCI !

 

PS. A jutro o 18.00 włączcie sobie TVN Turbo, tam będzie mecz Serie A z kanału Eleven Sports.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...