Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do systemów kodowania to śmiało możecie podłożyć wszystkie używane obecnie przez nc+ i Cyfrowy Polsat enkrypcje i po problemie. Negocjatorzy będą pracować a my oglądać.

A teraz zrealizuje to o czym mówiłem kilka godzin temu czyli przedstawię infomacje (z pominięciem już wiadomych) jakie to otrzymałem od przedstawiciela Eleven Sports Network w korespodencji e-mailowej. Może dla wyższych sfer to będzie PR-owski bełkot ale dla mnie to ważne doniesienia. Na podstawie korespodencji ze stacją dowiedziałem się zatem że:

1. Prawdziwe konto Elevena na Facebooku będzie w tym tygodniu - stacja planuje jeszcze zawitać w dwa inne podobne miejsca by być jeszcze bliżej swoich widzów. Wizyt w formie kont oficjalnych na forach jak na razie nie ma w planie.

2. Wielokrotnie cytowany tutaj Eleven Plus czy inny dodatkowy kanał pojawi się tylko wtedy jeżeli nadawca nie zmieści się z prawami (których to liczbę chce zwiększać dorzucając do swojej oferty nowe atrakcyjne wydarzenia) w dwóch swoich podstawowych stacjach telewizyjnych.

3. Nadawca walczy o prawa także do wydarzeń (z różnych dyscyplin) i to z najwyższej półki - stąd proponowany w głębszej części tego forum pomysł z 2 ligą raczej nie przejdzie.

4. Eleven Sports Network oczywiście też chce być dostępne w prasie telewizyjnej i w tym celu rozmawia ona z wydawcami danych tytułów.

5. W planach jest profesjonalny portal sportowy w internecie ale pojawi się on dopiero po uregulowaniu zasięgu telewizyjnego.

6. ESN interesuje się panem Zarzecznym z powodu jego znakomitego kontaktu z widzami. Nadawca chce by pan Paweł prowadził autorskie programy stacji.

7. Nadawca nie chce kopiować formatów z innych stacji (a szkoda bo parę koncepcji z OS przydałby się w Elevenie) choć ma też świadomość że podobieństwa w jego programach do innych mogą się zdarzać.

8. ESN zdecydowanie podtrzymał swoje zamiary dotyczące szerokiego zasięgu swoich stacji.

Ponadto nadawca (liczący sobie już 2,5 miesiąca) przekazał w wysłanej mi wiadomości dobrze znane nam informacje

Ja z kolei zaproponowałem aby zastanowili się także nad prawami do wrestlingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co powielasz coś co pisałeś jakiś czas temu? :crazy:

Po reprymendzie od pana administratora postanowiłem z gąszcza zdobytych informacji wybrać te które mogą być dla was nowe a przy okazji chciałem zrealizować zapowiedź o której pisałem wcześniej tak by to co piszę miało sens.

@nemoturtles Tym samym potwierdziły by się moje doniesienia. Ja tymczasem mam 2 inne pytania a mianowicie:

1. Kiedy pojawi się pierwsza produkcja własna i o czym ona będzie?

2. Czy jest szansa aby Eleven jednak zaopatrywał swoich widzów w newsy tak jak kiedyś to robił Orange Sport?

Byłbym wdzięczny za odpowiedź na niniejsze pytania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FTA stacja nie może iść ….. prawa licencyjne muszą być ograniczone do państw gdzie mamy możliwość rozpowszechniania. SAT świeci na całą europę.

Ale możemy zakodować w dowolnym "dziurawym " systemie w ramach promocji tymczasowej. Wtedy wymogi będą spełnine. Oficialnie sygnał będzie enkryptowany.

No to śmiało możecie zakodować w BISS, wtedy nie uda mi i co po nie którym się tego zdekodować, tak jak na przykład dzisiaj wersji belgijskiej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Konto na FB jest fałszywe !

2. Dopinam ostatnie łącza. Jak się uda to technicznie będzie możliwość by HB13 zaświecił nie tylko do Belgii, ale i do nas w naszym ojczystym języku. Reszta to papiery i umowy, ale to już nie moja robota. Rokowania są dobre. Teraz robota dla "negocjatorów" Trzeba się dogadać i tyle.

3. Jak jakość na TVN playerze ? Nie mam czasu na testy i oglądanie. Da się oglądać ? Może na androidzie ktoś ogląda ?

Ad. 3 oglądam na Androidzie w aplikacji player.pl i jakość nawet dobra.

Dziwne bo są przerwy w przekazie na player.pl - teraz komunikat "Na kolejną relację zapraszamy o 6.45"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...