Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co innego jak po prawa zgłasza się platforma z określoną ilością abonentów (CP/nC+), z określonym zasięgiem i finansowymi plecami, a co innego, jak o prawa stara się nowy twór, który na tu i teraz jest tylko dostępny w internecie i nie ma niczego zagwarantowanego, ani na satelicie, ani w kablu.

 

Tak się zastanawiam, kto tu bije pianę? Jak płacisz to dostawcy praw nie interesuje co z nimi zrobisz, możesz nawet ich nie emitować, ważne że po przetargu kasa wpadła na konto (aa no i żeby w miarę to zabezpieczone było, a nie BISS).

 

Przecież Eleven ma mieć oprócz Serie A i Ligue1 jeszcze dużo innego sportu, choćby NFL. Jakby dodali do tego jeszcze NHL to taki nieparowany prepaid byłby hitem sprzedażowym (i to niestety tak jak pisałem w całej Europie). Co przecież nie wyklucza obecności w platformach, wystarczy dołożyć odpowiednie kodowanie. Kto Wam powiedział, że będzie albo tylko prepaid, albo tylko platformy i kablówki.

Szkoda, że nie te pomysły są dobre, które są dobre, lecz te, które nam się podobają - czyli najlepiej, żeby nadawali za darmo przez neta słabej jakości streamy.

 

Serio? Broadcastera nie interesuje, czy ich produkt będzie emitowany, byleby się kasa zgadzała? No sorry, ale przy takich produktach jak BPL czy LL prócz kasy, liczy się jeszcze marketing, czy da się wypromować kluby/zawodników, by potem ich koszulki sprzedawały się na całym świecie, etc. Po to rozgrywa się mecze w USA, czy Azji (nie tylko pre-season, ale też finały krajowych pucharów/superpucharów), by kluby otwierały się na nowe rynki i dostawały z nich jeszcze więcej pieniędzy. Nie przez przypadek C+/nC+ przez tyle lat miał te swoje ligi, bo prócz kasy dawali jeszcze gwarancję jakości, jeśli chodzi o emisję, etc. (było o tym głośno przy poprzednich przetargach, że inni dawali więcej kasy, ale zwyciężył właśnie ten czynnik).

 

Niemniej nie tego tyczył się mój post. Chodziło mi o to, że póki co Eleven jest tworem internetowym, nawet jeśli ich władze twierdzą inaczej, i czy w związku z brakiem ich obecności na satelicie nie mają związanych rąk w związku z przetargami, które się właśnie toczą. Bo co innego info, że kanał niebawem wystartuje (i stąd pozyskanie praw do SA i L1 i dedykowany im kanał), a co innego, jak już wystartowali i telewizją póki co nazwać tego nie można.

 

I nie jest to bicie piany tylko pytanie, na które nie znam odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko Twoje domysły i teorie. Nie ma to nic wspólnego ze stanem faktycznym. Pytanie skierowane do mnie było czy technicznie da się zrobić karty Prepaid (na wzór MTV czy TNK)? Odpowiedź jest prosta. TAK technicznie jesteśmy w stanie to zrobić tak samo jak uruchomić telewizję z przesyłem do Hiszpanii w ciągu 1,5 m-ca.

 

To skoro jesteście w stanie zrobić wszystko, to dlaczego ciągle was nie ma??? Profesjonalna, innowacyjna telewizja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko Twoje domysły i teorie. Nie ma to nic wspólnego ze stanem faktycznym. Pytanie skierowane do mnie było czy technicznie da się zrobić karty Prepaid (na wzór MTV czy TNK)? Odpowiedź jest prosta. TAK technicznie jesteśmy w stanie to zrobić tak samo jak uruchomić telewizję z przesyłem do Hiszpanii w ciągu 1,5 m-ca.

 

To skoro jesteście w stanie zrobić wszystko, to dlaczego ciągle was nie ma??? Profesjonalna, innowacyjna telewizja...

 

Odpowiedzi sa dwie: Albo za pozno zaczeli sie za to wszystko zabierac i ich to zwyczajnie przeroslo, albo zle sie za to zabierali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro jesteście w stanie zrobić wszystko, to dlaczego ciągle was nie ma??? Profesjonalna, innowacyjna telewizja...

Było już pisane w tym wątku że mieli startować w połowie sierpnia. Przyspieszyli na siłę. Trzeba dać im szansę do startu drugiego kanału, studia, redakcji itd. Wtedy będzie można narzekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt stacji nie ma ale redakcje budują.Wczoraj Paweł zrobił wizytacje.Mówi o tym od 26 minuty.

 

 

Co za piep rze nie.. Stację ma właśnie praktycznie każdy, jest obecnie za darmo w Internecie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. powiedz to Netflix.com (ci od House of Cards) albo Amazon Prime które właśnie podpisało kontrakt na 250 mln $ z trio z Top Gear i też będzie to emitować tylko w sieci :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa. powiedz to Netflix.com (ci od House of Cards) albo Amazon Prime które właśnie podpisało kontrakt na 250 mln $ z trio z Top Gear i też będzie to emitować tylko w sieci :D.

Właśnie, że nie tylko, bo "FT" czy "WSJ" pisało, że Amazon nie wyklucza sprzedaży licencji dla dostawców zewnętrznych, czy to telewizyjnych, czy to też internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot To ku**a wyrzuć sobie telewizor przez okno i oglądaj wszystko streamowane na necie skoro tak bardzo Cie to podnieca. :evil: A innym daj w spokoju oglądać sport tam gdzie powinno się go oglądać, czyli na NORMALNYM kanale telewizyjnym na telewizorze!

 

Jesteś chyba jedynym człowiekiem tutaj, który tak bardzo jara się tym kanałem i nie widzi żadnych minusów u niego. A porównując go do Netflixa czy Amazona po prostu się ośmieszasz. Żyjemy w POLSCE! W kraju, gdzie w niektórych miejscach jest problem z zasięgiem w telefonie, a internet ma największą prędkość 1 mb/s. Żyjemy w kraju, gdzie LTE jest w powijakach i tylko w największych miastach działa prawidłowo. Żyjemy w kraju, gdzie szybki internet jest tylko w największych miastach, a w małych miejscowościach czy wsiach, ludzie muszą się cieszyć z 2 mb/s internetu z Orange, który i tak rozłącza się co 30 minut z przeciążenia. Rozumiesz to? Nie jesteśmy wysokorozwiniętym krajem jak Norwegia, USA czy Niemcy, gdzie mogą sobie oglądać tego Netflixa z palcem w nosie, bo ich internet na to bez problemu pozwala praktycznie w całym kraju. Nawet ten sławny Netflix ma problemy przy premierze House of Cards. Nie widzisz tego?! :roll: HBO Go w USA (!!!) przy premierze Game of Thrones zostało przeciążone w kosmos, a ludzie mieli problem, aby w ogóle odpalić system. W USA dzieją się takie rzeczy, a ty chcesz, aby w Polsce działał kanał sportowy-internetowy i twierdzisz, że wszystko będzie cacy. :roll:

 

Eleven jeśli chce choć trochę pobyć w Polsce to musi wejść do platform i kablówek. Jeśli tego nie zrobi to żadne streamy, karty prepaid nie pomogą. Zwiną się w ciągu roku. Taka jest rzeczywistość i nawet ty, swoim idealizowaniem, tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot To ku**a wyrzuć sobie telewizor przez okno i oglądaj wszystko streamowane na necie skoro tak bardzo Cie to podnieca. :evil: A innym daj w spokoju oglądać sport tam gdzie powinno się go oglądać, czyli na NORMALNYM kanale telewizyjnym na telewizorze!

 

 

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam.Ja mam problemy z oczami więc komputer na dłuższą chwilę odpada zdecydowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot To ku**a wyrzuć sobie telewizor przez okno i oglądaj wszystko streamowane na necie skoro tak bardzo Cie to podnieca. :evil: A innym daj w spokoju oglądać sport tam gdzie powinno się go oglądać, czyli na NORMALNYM kanale telewizyjnym na telewizorze!

 

Jesteś chyba jedynym człowiekiem tutaj, który tak bardzo jara się tym kanałem i nie widzi żadnych minusów u niego. A porównując go do Netflixa czy Amazona po prostu się ośmieszasz. Żyjemy w POLSCE! W kraju, gdzie w niektórych miejscach jest problem z zasięgiem w telefonie, a internet ma największą prędkość 1 mb/s. Żyjemy w kraju, gdzie LTE jest w powijakach i tylko w największych miastach działa prawidłowo. Żyjemy w kraju, gdzie szybki internet jest tylko w największych miastach, a w małych miejscowościach czy wsiach, ludzie muszą się cieszyć z 2 mb/s internetu z Orange, który i tak rozłącza się co 30 minut z przeciążenia. Rozumiesz to? Nie jesteśmy wysokorozwiniętym krajem jak Norwegia, USA czy Niemcy, gdzie mogą sobie oglądać tego Netflixa z palcem w nosie, bo ich internet na to bez problemu pozwala praktycznie w całym kraju. Nawet ten sławny Netflix ma problemy przy premierze House of Cards. Nie widzisz tego?! :roll: HBO Go w USA (!!!) przy premierze Game of Thrones zostało przeciążone w kosmos, a ludzie mieli problem, aby w ogóle odpalić system. W USA dzieją się takie rzeczy, a ty chcesz, aby w Polsce działał kanał sportowy-internetowy i twierdzisz, że wszystko będzie cacy. :roll:

 

Eleven jeśli chce choć trochę pobyć w Polsce to musi wejść do platform i kablówek. Jeśli tego nie zrobi to żadne streamy, karty prepaid nie pomogą. Zwiną się w ciągu roku. Taka jest rzeczywistość i nawet ty, swoim idealizowaniem, tego nie zmieni.

Nie zgodzę się tylko z jedną twoją kwestią. Nie jest jedynym, bo ja też czekałem bardzo na start tego kanału i cieszę się że jest. Jeżeli w najbliższym czasie dodadzą możliwość oglądania archiwalnych transmisjii to mogą zostać chociażby w internecie tylko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ogóle przecież nie musicie w necie transmisji Eleven oglądać, więc po co ta napinka. Przecież wcześniej zgodnie pisaliście , że prawa które zakupili są mało interesujące :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bugmenot To ku**a wyrzuć sobie telewizor przez okno i oglądaj wszystko streamowane na necie skoro tak bardzo Cie to podnieca. :evil: A innym daj w spokoju oglądać sport tam gdzie powinno się go oglądać, czyli na NORMALNYM kanale telewizyjnym na telewizorze!

 

Och tak.. moje nienormalne oglądanie :D.

 

eleven222.jpg

 

A no i bardzo przepraszam, ze "podnieca mnie", że prawa z kanałów kodowanych mogę sobie aktualnie obejrzeć legalnie za darmo, z polskim komentarzem..

 

Jesteś chyba jedynym człowiekiem tutaj, który tak bardzo jara się tym kanałem i nie widzi żadnych minusów u niego. A porównując go do Netflixa czy Amazona po prostu się ośmieszasz. Żyjemy w POLSCE! W kraju, gdzie w niektórych miejscach jest problem z zasięgiem w telefonie, a internet ma największą prędkość 1 mb/s. Żyjemy w kraju, gdzie LTE jest w powijakach i tylko w największych miastach działa prawidłowo. Żyjemy w kraju, gdzie szybki internet jest tylko w największych miastach, a w małych miejscowościach czy wsiach, ludzie muszą się cieszyć z 2 mb/s internetu z Orange, który i tak rozłącza się co 30 minut z przeciążenia. Rozumiesz to?

Nie, w zasięgu szybkiego Internetu (czy to DSL czy to LTE) jest ponad 90% ludności Polski. Ty niczym typowy troll sprzedajesz to co ci się wydaje, że ma miejsce, a nie to co jest realnie.

 

 

Nie jesteśmy wysokorozwiniętym krajem jak Norwegia, USA czy Niemcy, gdzie mogą sobie oglądać tego Netflixa z palcem w nosie, bo ich internet na to bez problemu pozwala praktycznie w całym kraju. Nawet ten sławny Netflix ma problemy przy premierze House of Cards. Nie widzisz tego?! :roll: HBO Go w USA (!!!) przy premierze Game of Thrones zostało przeciążone w kosmos, a ludzie mieli problem, aby w ogóle odpalić system. W USA dzieją się takie rzeczy, a ty chcesz, aby w Polsce działał kanał sportowy-internetowy i twierdzisz, że wszystko będzie cacy. :roll:

 

Jakieś źródła na potwierdzenie tych rewelacji? Bo ja widzę wręcz odwrotne: http://www.theverge.com/2015/4/12/83963 ... 5-premiere

" HBO Now passes toughest test by streaming Game of Thrones premiere on time " "HBO only launched HBO Now earlier this month, but the streaming service already appears to have passed perhaps the toughest test it'll ever have to face — successfully showing the premiere of Game of Thrones' season five without collapsing under the load. "

Dlaczego umyślnie kłamiesz?

 

Emil.1603: tak, w UK czyli głównym rynku zbytu nie wyklucza tego kiedy trójce z TG zniknie zakaz konkurencji w innych programach TV, a to ma mieć miejsce bodajże w 2017 roku ;-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już Ci pisałem jak szybko skończy Ci się pakiet na ten szybki internet LTE, jeśli zaoferują kanały w normalnej akceptowalnej jakości HD.

Koledzy mają rację np. TimesSquare, a Ty możesz sobie żyć w swoim świecie. W każdym poście pokazujesz, że się na tej tematyce nie znasz, no ale przecie jesteś "najmondrzejszy". Jak Ci to poprawia humor to sobie pisz, ja Ci więcej przeszkadzać nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eleven akurat nie odbieram na LTE, a 10 megowej najtańszym Chello ;-).

No ale racja - nie przeszkadzaj, tylko szukaj tych przekazów Family Sport, Edusata i innych co podobno są na satelicie :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile to może być prawdziwe, ale przed chwilą konsultant zapewnił mnie, że liga hiszpańska w sezonie 2015/2016 będzie w nc+

 

kolejny raz ten sam wątek

Gościu poczytaj poprzednie strony, tam było już 100 osób takich co to samo pisało. Nie wracajmy do tego zaśmiecajać tematu... beznadzieja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na ile to może być prawdziwe, ale przed chwilą konsultant zapewnił mnie, że liga hiszpańska w sezonie 2015/2016 będzie w nc+

 

kolejny raz ten sam wątek

Gościu poczytaj poprzednie strony, tam było już 100 osób takich co to samo pisało. Nie wracajmy do tego zaśmiecajać tematu... beznadzieja.

 

 

piszę choćby dlatego, że są tacy jak MRKRUS który twierdzą coś zupełnie przeciwnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neuron, możesz nie wierzyć, oficjalne potwierdzenie ma być do końca tygodnia.

 

PS: Do osób piszących mi pw; bardzo mi przykro, ale nie mogę odpowiadać na wiadomości, prawdopodobnie mam za mało postów na forum.

 

PS2: Informację podał mi znajomy który pracuje w nc+, co do LE to wciąż trwa przetarg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...