Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To chyba już będzie oficjalne konto - w ciągu jutrzejszego dnia pewnie go jeszcze dopracują. Poza tym na Facebooku wisi jeszcze jedno jak na razie puste konto z nieco większą liczbą lajków: https://facebook.com/Eleven.Sports.Network / https://m.facebook.com/Eleven.Sports.Network

Kto wie być może i to konto okaże się tym właściwym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi użytkowniku eLBeG. Swoją wypowiedź wnioskuje po tym że Eleven swoje profile na Facebooku i Twitterze zapowiedział na dzień startu. I to chyba się zgadza bo tamten pierwszy przedstawiony przeze mnie profil powstał niedawno. Ten drugi z kolei wisi od pewnego czasu - może stacja się go nie tyka do momentu startu.

A tak nawiasem mówiąc drogi przedmówco dla twojej ciekawości powiem ci że mam 24 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem żadnym prorokiem, tylko jestem pewien, że ten twór zwany Eleven nie ma szans na wygranie przetargu na La Ligę. Dlatego jestem w stanie założyć się o kasę, że prawa zostaną w NC+. "Kolega pytał..." A Ja odpisuję, że żadnego źródła nie posiadam, ale jestem spokojny, że liga hiszpańska zostaje w C+, bo kto zapłaci za jedną z lepszych lig żeby oglądać ją w internecie... Żenada. Na dwóch kanałach tego i tak by nie pomieścili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piotrek.prz: rzeczywiście źle podliczyłem bitrate. Od średniej 9 mbps nadal daleko od rzekomych kilkunastu Mbps. Skorzystaj z tunera, który mierzy bitrate i zobacz jak ono skacze ;-). Transpondery nie są z gumy - jeśli masz pasmo np. 54 Mbps i 7 kanałów HD, każdy jeszcze po 2 ścieżki dzwiękowe itd to cudów nie ma. Te kanały nie nadają obrazu kontrolnego gdy leci mecz na innym kanale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start kanału Eleven -na kanale TVN turbo !..juz samo to brzmi co najmniej śmiesznie (z drugiej strony dobrze że chociaż TVN Turbo a nie internet) . Ciekawe kiedy ich zobaczymy na satelicie. :lol: A za tydzien startują pierwsze ligi...w sumie najważniejsze dla mnie ,że angielska premier league bedzie w TV...oby la liga została i bede spał spokojnie :smile:

Troche szkoda mi fanów francuskiej i włoskiej,oby szybko pojawili sie na satelicie, bo w internecie to sie mogą różne nieprzewidziane rzeczy dziać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy kanał żeby musi się znaleźć w danym Transponderze. Ale czy wszyscy operatorzy maja wolne miejsca na nowe kanały od zaraz? Wątpię. Kanały HD bardzo dużo miejsca zabiera w Transponderze niż kanał SD.

Tak, mają dwa wolne miejsca: pierwsze na 10.911, a drugie na 11.258... w zasadzie na upartego to jest też trzecie wolne miejsca na tym słynnym transponderze Telefonici (11.727), o którym też tu ostatnio było głośno że tam może pojawić się Eleven :)

Od kiedy na tym tp. jest komplet kodowan 11.258 SID15211 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas trwają rozmowy z operatorami i mamy nadzieję, że Eleven będzie można śledzić także w inny sposób - mówi nam Przemysław Kołak z agencji Testa Communications, obsługującej Grupę Eleven Sports Network.

http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/el ... -tvn-turbo

Jezeli tylko maja nadzieje to chyba do finalizacji rozmow nie jest blisko.

 

W Singapurze Eleven nie ma praw do ligi francuskiej ale maja prawa do ligi portugalskiej

http://www.straitstimes.com/sport/footb ... ing-at-end

 

Menken potwierdzil ze Eleven nie bedzie sie w Singapurze ubiegac o prawa do ligi angielskiej bo prawa do niej sa zawyzone, ale nie wykluczyl tego odnosnie innych krajow

http://www.todayonline.com/sports/footb ... s-tv-scene

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia: za późno padła decyzja o starcie kanału(@nemo wspominał podajże o 10.06) i wyraźnie widać,że kanał wystartuje,ale w fazie testowej i ewidentnie nie wyrobił się z kwestią rozmów z operatorami. Moim zdaniem to błąd wizerunkowy,że ogłaszają to jako oficjalny start kanału. TV Republika wystartowała oficjalnie chyba 6.05.2013 r., a testowo nadawała w internecie od 10.04. Tutaj mamy podobną sytuację. Więc problem nie z tym,że będą zasięg budować już po starcie tylko w tym,że nigdzie poza internetem nie będą dostępni w momencie oficjalnego startu co nie powinno mieć miejsca. Kibice Lique1 czy być może także Serie A dobrze nie przyjmą faktu,że będą mogli oglądać przez internet bo taką możliwość mieli od dawna.

Co do spekulacji użytkownika @nemo to ja tylko przypomnę co w pierwszym komunikacie ogłaszało Eleven i o czym w pierwszym wywiadzie mówił Mirosławski( Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych, F1, Liga włoska siatkarzy,a także inne prawa, które ostatecznie pozyskali,ale w momencie ogłaszania było to nieprawdą) więc i tu zaliczyli poważną wpadkę. Szkoda,że Mirosławskiego nie stać na słowo przepraszam.

To,że mecz o Tarczę Wspólnoty będzie szeroko dostępny - dobra decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internet jest przyszłością telewizji. Szkoda, że Eleven nie dołączył do oferty Videostar, bo to by znacznie wzmocniło ofertę tego internetowego operatora, ale z drugiej strony dobrze, bo wygląda na to, że na razie mecze będą za darmo, bo nie zauważyłem nigdzie info o potrzebie wykupienia dostępu do strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...