Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko większość kibiców tych lig jest w NC+ bo ten operator pokazywał te rozgrywki.Dlatego operator powinien się starać by te rozgrywki były dalej w NC+.

Nie powinien narzucać z kolei wyłączności Elevenowi bo rozgrywkami są zainteresowani też abonenci Cyfrowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawostek odnośnie przetargu do praw LFP. W Wielkiej Brytanii z niego wycofał się... Sky SPORTS! Wieloletni partner i nadawca tych rozgrywek. Także najbliżej nich jest BT Sport. "The Telegraph" podaje, że te prawa są drugimi najdroższymi rozgrywkami na tamtym rynku, po Barclays Premier League (http://www.telegraph.co.uk/sport/footba ... ports.html). Ten ruch, i zakup w Belgii przez właśnie Eleven Sports Network, pokazuje, że teraz tak naprawdę wszystko jest możliwe, jeśli chodzi o np. również Polskę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma twierdziła wcześniej, że polscy widzowie będą mogli oglądać oba kanały Eleven Sports Network - drugi ma wystartować 22 sierpnia - we wszystkich sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Tu jednak pojawia się problem. Z informacji, do których dotarliśmy, wynika, że rozmowy z niektórymi największymi operatorami kablowymi nie zostały nawet rozpoczęte. W przypadku platform satelitarnych też nie zapadły żadne wiążące decyzje. Dziś przedstawiciel stacji Eleven Sports przyznał, że żadna umowa z operatorem nie została jeszcze podpisana.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,184 ... orami.html

 

Ciekawe czy nc+ tez sie bedzie tak ociagac z dolaczeniem Eleven, jak co ostatni zdobeda prawa do La Liga

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko większość kibiców tych lig jest w NC+ bo ten operator pokazywał te rozgrywki.Dlatego operator powinien się starać by te rozgrywki były dalej w NC+.

Nie powinien narzucać z kolei wyłączności Elevenowi bo rozgrywkami są zainteresowani też abonenci Cyfrowego Polsatu.

Poważnie?To co oni robią w CP skoro tam praktycznie nie było tych rozgrywek.Wyjątek to jeden mecz na Orange Sport.

Tylko większość kibiców tych lig jest w NC+ bo ten operator pokazywał te rozgrywki..

:lol2::lol2:

 

Patrząc na fatalne wyniki oglądalności to raczej mniejszość.

Jakie rozgrywki taka oglądalność :lol2: Większość w NC+ ogląda te rozgrywki gdy nie ma nic innego ciekawego ze sportu.Choć dla mnie te ligi są ciekawsze niż Ekstraklasa czy La Liga za którą nie przepadam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kibiców Serie A w CP to zapewne dlatego, że nie widzą potrzeby przechodzenia dla jakiegoś "premium". A człowiek nie tylko piłkę nożną ogląda. Chciałbym obejrzeć NBA, ale nie płaczę, jak niektórzy, że nie ma tego w CP, nie uciekam do konkurencji. Równie dobrze mogę pograć w gry na konsoli, która więcej kosztowała niż "premium" w nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma twierdziła wcześniej, że polscy widzowie będą mogli oglądać oba kanały Eleven Sports Network - drugi ma wystartować 22 sierpnia - we wszystkich sieciach kablowych i na platformach satelitarnych. Tu jednak pojawia się problem. Z informacji, do których dotarliśmy, wynika, że rozmowy z niektórymi największymi operatorami kablowymi nie zostały nawet rozpoczęte. W przypadku platform satelitarnych też nie zapadły żadne wiążące decyzje. Dziś przedstawiciel stacji Eleven Sports przyznał, że żadna umowa z operatorem nie została jeszcze podpisana.

http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,184 ... orami.html

 

Ciekawe czy nc+ tez sie bedzie tak ociagac z dolaczeniem Eleven, jak co ostatni zdobeda prawa do La Liga

 

O nastawieniu człowieka który to sklecił mówi zdjęcie, antena TV Trwam. Wcześniej autor nieoficjalnie dowiedział się że ESN nie ma praw

http://wyborcza.biz/biznes/1,101558,181 ... acja_.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kibiców Serie A w CP to zapewne dlatego, że nie widzą potrzeby przechodzenia dla jakiegoś "premium". A człowiek nie tylko piłkę nożną ogląda. Chciałbym obejrzeć NBA, ale nie płaczę, jak niektórzy, że nie ma tego w CP, nie uciekam do konkurencji. Równie dobrze mogę pograć w gry na konsoli, która więcej kosztowała niż "premium" w nc+.
Wszyscy ci zazdrościmy drogiej konsoli droższej nawet niż premium w NC+ :lol2: Zapewne dużo jest kibiców Serie A gdzie można było zobaczyć ochłap w postaci meczu 3 wyboru w jakości nędznego SD.O lidze francuskiej nie wspominając bo tej ligi z tego co pamiętam nigdy nie było u tego operatora.Chyba że ktoś ogląda fatalne transmisje w internecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rozgrywki taka oglądalność :lol2: Większość w NC+ ogląda te rozgrywki gdy nie ma nic innego ciekawego ze sportu.Choć dla mnie te ligi są ciekawsze niż Ekstraklasa czy La Liga za którą nie przepadam.

Większość fanów Serie A omija żałosną ofertę nc+ szerokim łukiem.

 

PS. Jakie rozgrywki taka oglądalność powiadasz? W takim razie abonenci nc+ to jakiś wyjątkowy przypadek, bo Serie A na oglądalność na świecie nie może narzekać. Z drugiej strony nie wszędzie widujemy tak ubogą i nieekskluzywną ofertę platformy cyfrowej jeśli chodzi prawa do Serie A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem tego dla zasdrości, tylko dla tego, że zamiast oglądalnia sportu można robić mnóstwo pożytecznych rzeczy. Ja np. Mogę dwa miesiące nie oglądać sportu, i jakoś żyję.

To rób te pożyteczne rzeczy zamiast wypowiadać się w wątku dotyczącym kanałów sportowych.

Jakie rozgrywki taka oglądalność :lol2: Większość w NC+ ogląda te rozgrywki gdy nie ma nic innego ciekawego ze sportu.Choć dla mnie te ligi są ciekawsze niż Ekstraklasa czy La Liga za którą nie przepadam.

Większość fanów Serie A omija żałosną ofertę nc+ szerokim łukiem.

 

PS. Jakie rozgrywki taka oglądalność powiadasz? W takim razie abonenci nc+ to jakiś wyjątkowy przypadek, bo Serie A na oglądalność na świecie nie może narzekać. Z drugiej strony nie wszędzie widujemy tak ubogą i nieekskluzywną ofertę platformy cyfrowej jeśli chodzi prawa do Serie A.

Większość powiadasz.I ta większość wybiera CP bo jest sympatykami Serie A :lol2: Ci wybierają zagraniczne opcje jak np. SKY Italia a nie CP.W swojej platformie masz Full wypas jeśli chodzi o Serie A :lol2: A co mądrego napiszesz jak CP nie dołączy tych kanałów a będą one tylko w NC+?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większość powiadasz.I ta większość wybiera CP bo jest sympatykami Serie A :lol2: Ci wybierają zagraniczne opcje jak np. SKY Italia a nie CP.W swojej platformie masz Full wypas jeśli chodzi o Serie A :lol2: A co mądrego napiszesz jak CP nie dołączy tych kanałów a będą one tylko w NC+?

W którym ja miejscu napisałem cokolwiek o CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jaką platformę posiada największy fanatyk Serie A? :lol2: Chyba że wspomagasz się zagranicznym operatorem.Ale nie pamiętam byś o tym wspominał.A jak tam zachwyty nowymi kanałami z Serie A?Na dzień dzisiejszy nic się nie zmieni jak oglądałeś Serie A w internecie tak dalej będziesz oglądał :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałeś na oczy Sportklub?W takiej jakości to nawet prawa sportowe nie zachęcą by go oglądać.

Widziałem u rodziny na Śląsku kilka lat temu. W moim odczuciu mimo ich problemów z jakością można dostrzec potencjał w tym kanale. Minusem jednak jest negatywna postawa Cyfrowego Polsatu który to zamiast niego dołączył Fightklub.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...