Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale generalnie zgodzicie się, że taki kanał jak ESN jest potrzebny. Nie dość, że świeżość na rynku transmisji piłki nożnej jest przydatna już od dawna, to myślę, że dla operatorów kablówek i satelit też będą to dodatkowe korzyśc.

Operatorzy to może będą mieli korzyść, ale zwykły kibic będzie miał wydatki. Albo to będzie kanał dodatkowo płatny, a nie liczyłbym na mniej niż 10 złotych (patrząc za ile można wykupić hity typu History), albo trafi do pakietów i to raczej tych wyższych, bez względu na chęci Eleven bycia kanałem jak najszerzej dostępnym. Bo w sumie bądą dostępni w nc+, CP, czy w jakiś kablówkach, a to w jakim pakiecie i za ile to już tylko zależy od operatora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O satelicie to nic nie mówiłem, ale wiem że będzie ciężko dlatego ten cały fortel z TVN Turbo, a z kablówkami to czysta logika. na kablu niema żadnej wojny i powinno to pójść szybciej. Tak patrząc na to spokojnie, w w tak dziwnym przypadku niema nic w tym dziwnego że niema tego kanału na kablu skoro jeszcze nie wystartował

https://twitter.com/matiswiecicki/statu ... 3834640384

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co panikujecie :D FA cup nie bylo w polskiej tv takze co to za roznica. A kanał bedzie na satelicie jesli ktoras platforma użyczy im miejsca na transponderze. Podobnie bylo TVP Sport HD na same igrzyska w Sochi Cyfrowy Polsat dodal. Takrze czekamy.

Tymczasem La Liga w Belgii w Eleven. A jak w Polsce? Zobaczymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pospadamy z krzeseł ,ale jak eleven przejmie te prawa :)

Chyba ze wraz z La liga wzieliby kogos od hiszpanskiej z C+.Nic mnie tak nie przeraża jak poziom komentatorów i ekspertów..Co by nie mówić wolałbym aby LL została w nc+,tam mi sie dobrze to oglądało.Najbardziej zyskają abonenci CP, bo tam nie mają nic ciekawego z piłeczki kopanej(zakładam ,ze ESN dołączy do CP).

Ja jako ab nc+ wolałbym la lige w C+, ze względu na obawy związane z komentarzem w ESN....Bo tak naprawdę ,to te mecze tak samo będą wyglądały w ESN jak i NC+:) .Mi to nie robi róznicy,jedynie właśnie komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby Eleven kupił prawa do La Liga również w Polsce to co niektórzy "znawcy dzieł" spadli by chyba z krzeseł ;)

 

Jeśli już to "spadliby" - nie rozumiem tego, że wielu na tym forum cieszy się z tego, że także ci co do tej pory w ramach abonamentu mogli oglądać mecze np. ligi włoskiej i francuskiej, nie będą mogli ich oglądać. Polska bezinteresowna zawiść opisywana już przez Długosza w pełnej krasie. Brak ligi hiszpańskiej w nc+, to -patrząc w jaki sposób startuje eleven - strata nas wszystkich. Może za rok coś będzie z tej propozycji, jak wcześniej nie padnie, i wtedy sensowne będzie nawet płacenie za te kanały. Obecnie nie dziwię się, że nikt nie chce ich widzieć u siebie. Mamy z góry płacić za kanały widmo. Nawet gdyby była to jedynie opłata od gniazdka, to w jakiś sposób trzeba pokryć te koszty. Z drugiej strony ani nc+, ani polsat z pewnością nie chcą tuczyć konkurenta, który swój żywot zaczyna od podbierania im praw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darklew64 Więc poczytaj sobie posty choćby w tym wątku, tych którzy plują jadem na Eleven tylko dlatego , że ośmielili zaistnieć i kupić w ramach wolnego rynku prawa które już mają, to jest dopiero zawiść w pełnej krasie :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno prost pytanie:

 

Dlaczego nc+ i Cyfrowy Polsat mają włączyć kanały Eleven niż do tej pory z konkurencyjnymi kanałami sportowymi, skoro gdy w Polsce ruszał Sportklub (i wiele osób chciało wtedy ten kanał bo emitował Bundesligę) to przez lata obie platformy go nie dołączyły, aż pojawił się w platformie n ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Eleven nie pojawi się na satelicie, to będzie skandal! Ja nie mam normalnego internetu i co? O lidze francuskiej i włoskiej mogę zapomnieć? SKANDAL i tyle w temacie. :x

A do tej pory miałeś te ligi?I jakoś Ci to nie przeszkadzało że nie oglądasz tych lig :lol2:

Włoską miałem na Orange Sporcie i nSport+ HD, a francuską na nSport+ HD :P

Faktycznie posiadając te dwa kanały to się naoglądałeś tych lig :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@darklew64 Więc poczytaj sobie posty choćby w tym wątku, tych którzy plują jadem na Eleven tylko dlatego , że ośmielili zaistnieć i kupić w ramach wolnego rynku prawa które już mają, to jest dopiero zawiść w pełnej krasie :lol2:

 

Odniosłem się do konkretnej wypowiedzi i tyle, natomiast tego "[beep] jadem" w tym wątku to nie za bardzo widzę. A eleven na razie zasługuje na merytoryczną krytykę, gdyż cóż z tego, że kupili te prawa kiedy są zupełnie nie przygotowani do nadawania. I jeszcze jedno - trudno żebym piał z radości z tego powodu, że będę musiał płacić więcej za to co do tej pory już miałem. Jestem jednak gotowy nawet płacić dodatkowo za kanał tzw. premium, tylko niech mnie nadawcy przekonają o jego zaletach. Na razie sytuacja wygląda tak, że nie tyle zyskałem możliwość dokupienia sobie nowego kanału, co straciłem możliwość oglądania tego co miałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fightklub w sumie nikt nie karci bo w odróżnieniu od Sportklub'a nie jest to wartościowy kanał.

Sportklub jest chyba na wyłączność w nc+ (prawdopodobnie w formie nieoficjalnej wersji tego działania) bo inaczej starał by się o obecność w Cyfrowym Polsacie.

Jest jeszcze jeden kanał który zaliczył fail... Family Sport :D

Kończ już te bzdury wypisywać od kilku dni w wielu wątkach.Sportklub chciał być w CP ale operator tego nie chciał.Chcesz oglądać ten kanał to wybierz operatora który go nadaje zamiast trollować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś zapytał Święcickiego dla kogo oni będą komentować, skoro ich kanału nie ma nikt w ofercie.

A on odpowiedział: dla korzystających z internetu. myslę, że jest ich wiecej niż abonentów telewizji cyfrowych w PL!

I ma rację - mam łącze 100 Mb/s, więc dla mnie to nie problem.

Mamy XXI wiek - w innych krajach dystrybucja kanałow w necie to nic nadzwyczajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...