Skocz do zawartości

luke93
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Terminarz Serie A

1. kolejka Serie A (22-23 sierpnia):

 

Empoli FC - Chievo Werona

ACF Fiorentina - AC Milan

Frosinone Calcio - Torino FC

Hellas Werona - AS Roma

Inter Mediolan - Atalanta Bergamo

Juventus Turyn - Udinese Calcio

Lazio Rzym - Bologna FC

US Palermo - Genoa CFC

Sampdoria Genua - Carpi FC 1909

US Sassuolo - SSC Napoli

 

2. kolejka Serie A (29-30 sierpnia):

 

Atalanta Bergamo - Frosinone Calcio

Bologna FC - US Sassuolo

Carpi FC 1909 - Inter Mediolan

Chievo Werona - Lazio Rzym

Genoa CFC - Hellas Werona

AC Milan - Empoli FC

SSC Napoli - Sampdoria Genua

AS Roma - Juventus Turyn

Torino FC - ACF Fiorentina

Udinese Calcio - US Palermo

 

Biorac pod uwage ze Eleven zapowiada 5 transmisji na kolejke i nie znajac dokladnych godzin meczow to proponuje takie transmisje (te pogrubione).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ebKaLzV.png

Jest! W końcu ruszyła polska strona Eleven Sports Network - elevensportsnetwork.pl :brawo::)

Jeśli chodzi o dostępność to informują tylko, żeby kontaktować się z operatorami w sprawie możliwości odbioru kanałów, podali nawet wszystkie numery telefonów i adresy stron internetowych do nich - http://elevensportsnetwork.pl/zlap-eleven-sports :D

Co do reszty to strona niewiele się różni od singapurskiej wersji + na tą chwilę brak programu TV ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne Eleven będzie u tych operatorów, w końcu by tak ich nie reklamowali na stronie.

Niekoniecznie, to równie dobrze może oznaczać, że chcą się jakby wyręczyć widzami, tzn. żeby zasypywali telefonami, mailami itd. swoje kablówki, aby te pod naciskiem dołączyły te kanały :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przemekp raczej podali numery do wszystkich największych operatorów w kraju, żeby ludzie telefonami wymusili na nich szybsze uzgodnienie warunków z Eleven.

 

Jeżeli kanały były by u tych operatorów i miały być w pakietach już istniejących to po co podawać numery ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie , będzie potwierdzone info. No ja wiem że jako polsatowiec chciałbyś żeby tylko u was było. Może kolacja by wtedy była smaczniejsza.

Nic z tych rzeczy ;)

Nie jestem żadnym "polsatowcem", a poza tym chodziło mi o to, że bardziej się boję, że nigdzie nie będzie kanału Eleven od dnia startu, a właśnie chciałbym, żeby był jak najszerzej dostępny (później wraz z drugim kanałem Eleven Sports jak wystartuje), więc niech sobie będą jak najszerzej dostępni, bo dobrze im życzę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba właśnie dlatego, że na razie nie będą tam dostępni podają numery telefonów, żeby ludzie do nich dzwonili? Gdyby byli tam dostępni to chyba właśnie wtedy nie podawaliby numerów, bo wtedy z jakiej racji mieliby dzwonić? Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania Eleven będzie od razu dostępny w ofercie tych wszystkich 9 operatorów? W nc+, Vectrze, UPC itd. to może i tak jak dobrze pójdzie, ale od razu u wszystkich? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba właśnie dlatego, że na razie nie będą tam dostępni podają numery telefonów, żeby ludzie do nich dzwonili? Gdyby byli tam dostępni to chyba właśnie wtedy nie podawaliby numerów, bo wtedy z jakiej racji mieliby dzwonić? Czyli idąc Twoim tokiem rozumowania Eleven będzie od razu dostępny w ofercie tych wszystkich 9 operatorów? W nc+, Vectrze, UPC itd. to może i tak jak dobrze pójdzie, ale od razu u wszystkich? ;)

 

Nie wiem czy od raz czy nie od razu.

 

Z takiej racji mieliby dzwonić żeby zapytać o to czy Eleven będzie dostępny w ich pakiecie czy np. mają zabulić ? Proste ? chyba tak.

 

Trochę absurdalnie piszesz : na razie nie będą dostępni tam więc dlatego podają numery. Jaka w tym logika ? I gdzie według twojego rozumowania na razie będą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A taka logika, przynajmniej wedle rozumowania ESN jak się domyślam, żeby ludzie zasypywali ich telefonami - dajmy na to jakiś zagorzały fan Serie A stracił dostęp do tej ligi w kablówce, dowiedział się, że jest teraz w Eleven no to dzwoni do kablówki, żeby mu włączyli ten kanał. A jakby ten kanał już był w jakiejś kablówce to podanie samego adresu strony internetowej wystarczy bez telefonu, bo na stronie internetowej można znaleźć wszystkie informacje o pakietach i nie trzeba dzwonić. Zresztą wystarczy spojrzeć na strony przeróżnych kanałów i w większości nadawcy nie podają numerów telefonów do platform/kablówek, często tylko ich loga, ewentualnie pozycje na listach kanałów :wink:

A gdzie na razie będą to skąd niby ja mam wiedzieć? Z nimi to jest możliwe wszystko i nic. Może ich nie być praktycznie nigdzie z dużych operatorów, a tylko w Internecie, oczywiście przynajmniej na razie, a może będą tylko w kilku kablówkach, a może i na satelicie, kto wie. Przecież nie jest powiedziane, że wszyscy muszą dodać ten kanał od dnia startu :wink:

 

Kanal parodia, tyle w temacie :D

Parodia, nie parodia - najważniejsze, że mają dużo ciekawych praw sportowych i to wykorzystywanych w dużym stopniu jak się pojawiały takie informacje (czyli np. po 5 meczów z danej kolejki Serie A), no i oczywiście będzie jeszcze drugi kanał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanał widmo. Gdybym się nie interesował i nie uczestniczył na forum to o tych sprawach w życiu bym się nie dowiedział. Jest tutaj w temacie 100 ludzi może mniej. Abonentów jest 2mln w nc+ i chyba z 3,5mln w cp.

To pokazuje ile znaczą tego typu roszady jak ta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wnioskuję tu jedno że Eleven bazuje tylko na prawach międzynarodowych, na terenie Polski nic po za tym . To co w Belgii, Singapurze ,,,, to i w Polsce. Teraz mi powiedzcie czy prawa do pokazywania La LIga w Belgii i Singapurze zostały zakupione . Bo Eleven La Lgi nie zakupi tylko na Polskę, bo to przecież kanał międzynarodowy /patrz Eurosport ramówka ta sama w kilku krajach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...